Ako odstrániť účet mincovne

Ako odstrániť účet mincovne 1

Hoci je mincovňa vynikajúcim nástrojom finančného riadenia, svoj účet môžete z osobných dôvodov odstrániť. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

    Prihlásiť sa

Pred odstránením účtu sa musíte najprv prihlásiť. Môžete to urobiť na webovej stránke One Intuit Account Manager pomocou mena a hesla používateľa Mint. Ak si nepamätáte svoje prihlasovacie údaje, nájdete informácie o ich obnovení.

    Prejdite na možnosti

Po prihlásení najskôr kliknite na kartu Údaje a ochrana osobných údajov. Posúvajte sa v polovici, kým nenájdete správnu časť. Jeho užitočný názov je Delete.

    Potvrďte odstránenie

Kliknite na tlačidlo na karte Odstrániť a začiarknite políčko Mincovňa, aby ste sa uistili, že sa váš profil skutočne odstránil. Môžete tiež odstrániť ďalšie produkty Intuit, napríklad QuickBooks alebo TurboTax. Kliknite na Pokračovať a zobrazí sa informačné okno. Kliknite znova na tlačidlo Pokračovať a ste takmer hotoví.

V e-maile nájdete ďalšie informácie o procese odstránenia. V niektorých prípadoch môže byť potrebné poskytnúť ďalšie informácie. V opačnom prípade bude váš účet odstránený 72 hodín po odoslaní žiadosti.

Ak si to rozmyslíte, môžete ho obnoviť do 72 hodín prihlásením a opätovným prístupom do sekcie Údaje a ochrana osobných údajov, aby sa vymazanie zrušilo. V opačnom prípade dostanete ďalší e-mail s potvrdením o konečnom odstránení vášho účtu.