Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo

Ako odstrániť a Twitter účet

Twitter je skvelá platforma sociálnych médií na vytváranie spojení a upozorňovanie, ale nie je to pre všetkých – to si uvedomujeme. Možno ste to odložili a rozhodli ste sa, že to jednoducho nie je vaša vec. Platformy sociálnych médií samozrejme nie vždy uľahčujú zisťovanie, ako natrvalo odstrániť váš účet.

Ako teda odstránite Twitter účet, ktorý nepoužívate?

Bohužiaľ, a Twitter účet nie je možné odstrániť, len čo sa rozhodnete ho odstrániť. Pred odstránením musíte najprv deaktivovať svoj účet. Keď bude váš účet deaktivovaný, môžete sa do neho prihlásiť po dobu 30 dní a obnoviť tak svoj účet a všetky jeho informácie. Potom, Twitter odstráni všetky vaše údaje z webu a bude to ako keby váš účet nikdy neexistoval.

Nie je jasné, či sa s vami niečo skutočne zmení Twitter účet počas iného deaktivačného obdobia, ako sa nemôžete prihlásiť (no, môžete sa prihlásiť, ale vynúti sa reštartovanie deaktivačného obdobia). Preto neočakávajte žiadne monumentálne zmeny Twitter až do konca deaktivačného obdobia.

Teraz, keď to nie je v poriadku, sledujte spolu s nami a vy budete oslobodení Twitter dosť skoro.

Ako natrvalo odstrániť Twitter účet

Ak chcete odstrániť svoj Twitter účtu natrvalo, môžete tak urobiť na stolnom počítači, iPhone alebo Android. Ukážeme vám, ako odstrániť svoj účet na všetkých troch.

Začnime.

Metóda č.1: Odstraňuje sa Twitter Na počítači

Vyberte webový prehľadávač a prejdite na Twitter.com, Potom môžete byť na ceste k deaktivácii a odstráneniu Twitter účet po tridsaťdňovej čakacej dobe.

Prejdite na stránku Twitter web vo svojom prehliadači a prihláste sa. Potom kliknite na viac na ľavej strane obrazovky.

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 1

Ak ste od otvorenia zariadenia niečo tweetovali Twitter účet, môžete získať kópiu svojho archívu tweetov skôr, ako ho úplne odstránite. Twitter vám môže poslať e-mail, ktorý obsahuje celú históriu tweeting.

Inak zvoľte Nastavenia a ochrana osobných údajov po kliknutí viac,

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 2

Na ďalšej stránke by ste mali vidieť túto možnosť Deaktivovať váš účet v pravom dolnom rohu. Choďte do toho a vyberte ho.

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 3

Potom, Twitter potvrdí, že ste pripravení deaktivovať svoj účet, a prevedie vás tým, čo sa stane, keď deaktivujete svoj účet. Ak vám všetko vyzerá dobre, choďte do toho a vyberte Deaktivácia,

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 4

To je všetko. Mnoho platforiem sociálnych médií síce sťažuje jednoduché odstránenie účtu, ale aj tak ďalej Twitter je, našťastie, celkom ľahké.

Metóda č.2: Odstrániť Twitter Na iPhone

Odstraňuje sa váš účet pre účet Twitter v aplikácii pre iPhone je veľmi podobná ako na stolnom počítači. Najprv otvorte Twitter a uistite sa, že ste prihlásení do správneho účtu.

Na ktorejkoľvek obrazovke v aplikácii by ste mali vidieť svoj profilový obrázok v pravom hornom rohu. Choďte do toho a klepnite naň.

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 5

Z ponuky, ktorá sa objaví z ľavej strany obrazovky, vyberte položku Nastavenia a ochrana osobných údajov,

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 6

Ďalej vyberte účet z hornej časti obrazovky.

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 7

V blízkosti spodnej časti účet nastavenia, mali by ste vidieť známe Deaktivovať váš účet voľba. Znovu ho poklepte.

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 8

Rovnako ako na pracovnej ploche, Twitter potvrdí, že chcete deaktivovať svoj účet a poskytnúť vám informácie o tom, čo sa bude diať ďalej. Pokiaľ ste so všetkým, čo vidíte, spokojní, môžete pokračovať a vybrať Deaktivácia,

Ako odstrániť svoj Twitter Účet natrvalo 9

Metóda č.3: Odstrániť Twitter V systéme Android

mazanie Twitter v systéme Android sa vôbec nelíši od jeho odstránenia v telefóne iPhone; ponuky a ikony budú vyzerať trochu inak.

Najskôr sa v ľavej hornej časti obrazovky zobrazí ikona vášho profilu alebo ikona známeho hamburgera, trojriadkového menu systému Android. Ťuknite naň a vyberte položku Nastavenia a ochrana osobných údajov z ponuky, ktorá sa zobrazí.

Ďalej klepnite na účet, prejdite nadol a vyberte položku Deaktivovať váš účet, prečítajte si informácie a klepnutím na potvrďte, že chcete deaktivovať svoj účet Áno, deaktivovať,

A to je všetko!

Ak budete postupovať podľa týchto krokov, môžete sa rýchlo a ľahko zbaviť svojho Twitter účet navždy.

Záverečné myšlienky

Twitter môže byť skvelou platformou sociálnych médií na spojenie s ľuďmi a zdieľanie vecí so svojimi sledovateľmi, ale nie je to pre každého. Takže, ak ste sa o tom úplne rozhodli Twitter účet musí byť zrušený a už nikdy viac nevidelný, stačí mu dať tridsaťdňový čas a bude navždy preč.

Vždy môžete otvoriť ďalšiu novú Twitter účet, ak potrebujete.

Týmto sa končí náš tutoriál o tom, ako odstrániť a Twitter zodpovednosti. Ak viete o inom spôsobe, ako sme ho nezahrnuli do nášho sprievodcu odstránením a Twitter účtu, dajte nám vedieť v komentároch a určite ho pridajte do nášho príspevku.

Ak sa vám tento článok zdá byť užitočný, prečítajte si niektoré z našich ďalších príspevkov týkajúcich sa Twitter, napríklad Ako odstrániť VŠETKY vaše Tweety.