Ako odstr├íni┼ą str├ínky v slu┼żbe Dokumenty Google?

H─żadanie nechcen├Żch pr├ízdnych str├ínok v slu┼żbe Dokumenty Google m├┤┼że by┼ą ve─żmi nepr├şjemn├Ż z├í┼żitok. Vyskytuje sa, ke─Ć z├şskavate dokumenty z in├ęho programu. Ak v├ís zauj├şma, ako odstr├íni┼ą str├ínky v slu┼żbe Dokumenty Google, radi by ste vedeli, ┼że je to jednoduch├Ż a jednoduch├Ż proces.

Ak sa chcete dozvedie┼ą, ako odstr├íni┼ą str├ínky v slu┼żbe Dokumenty Google, existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako to m├┤┼żete urobi┼ą v aplik├ícii Dokumenty. Pozrime sa na r├┤zne mo┼żnosti odstr├ínenia str├ínok v slu┼żbe Dokumenty Google

Ako odstr├íni┼ą str├ínky v slu┼żbe Dokumenty Google?

Ak si prezer├íte dokument Google Doc, na ktor├ęho vytvorenie ste vynalo┼żili ve─żk├ę ├║silie, a nepr├şjemn├║ ─Ćal┼íiu str├ínku, ktor├í sa zd├í by┼ą odnikia─ż – bolo by to skuto─Źne frustruj├║ce. Aj ke─Ć je odstr├ínenie str├ínky v Dokumentoch Google celkom jednoduch├ę, v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov Dokumentu Google o tom nevie.

Pozrime sa na nieko─żko sp├┤sobov, ako odstr├íni┼ą str├ínky v slu┼żbe Dokumenty Google.

Met├│da 1: Str├ínky v Dokumentoch Google odstr├ínite kliknut├şm na polo┼żku Odstr├íni┼ą

Medzi dokumentmi Google a Microsoft Word je neodmyslite─żn├Ż rozdiel. Ak ste sa odhl├ísili z Backspace mo┼żnos┼ą na kl├ívesnici, zist├şte, ┼że nefunguje. Bi┼ą do Vymaza┼ą button sa ur─Źite m├┤┼że uk├íza┼ą ako jednoduch┼íia a jednoduch┼íia mo┼żnos┼ą.

Takto to m├┤┼żete urobi┼ą:

  • Umiestnite kurzor na koniec predch├ídzaj├║cej str├ínky.
  • Hit Vymaza┼ą k─ż├║─Ź.

To je v┼íetko. Otravn├í str├ínka navy┼íe zmizne. Ak v├ím to z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu nefungovalo, m├┤┼żete zv├Żrazni┼ą cel├║ str├ínku, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą, a potom klikn├║┼ą na Vymaza┼ą k─ż├║─Ź.

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa uk├ízalo, ┼że t├íto met├│da funguje. Odpor├║─Źame to ako hlavn├║ met├│du odstra┼łovania str├ínok v slu┼żbe Dokumenty Google. V ur─Źit├Żch pr├şpadoch v┼íak t├íto met├│da m├┤┼że zlyha┼ą a budete musie┼ą pracova┼ą s in├Żmi tu uveden├Żmi met├│dami.

Met├│da 2: Za┼íkrtnite mo┼żnos┼ą Vlastn├ę medzery

Dokumenty Google vlo┼żia na koniec odseku konkr├ętne mno┼żstvo miesta navy┼íe. Ke─Ć to urob├ş, m├┤┼że vytvori┼ą ─Ćal┼íiu stranu na konci aktu├ílnej str├ínky alebo dokonca na konci dokumentu.

Ak si mysl├şte, ┼że dodato─Źn├║ str├ínku vytv├íra vlastn├ę medzery, ni┼ż┼íie si m├┤┼żete pozrie┼ą najlep┼íie mo┼żnosti na rie┼íenie probl├ęmu.

  • Presun├║┼ą do Form├ít ponuku na paneli s n├ístrojmi a potom umiestnite kurzor na pr├şslu┼ín├║ mo┼żnos┼ą Riadkovanie.

  • Vyberte mo┼żnos┼ą Vlastn├ę medzery a zme┼łte hodnotu z predvolen├ęho nastavenia na 0.
  • T├Żmto sa odstr├ínia vlastn├ę medzery a str├ínka by sa teraz mala odstr├íni┼ą.

Met├│da 3: Upravte okraje

├Üprava okrajov m├┤┼że by┼ą vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou, ako v├ím odstr├íni┼ą nechcen├║ str├ínku. T├íto met├│da m├┤┼że odstr├íni┼ą ─Ćal┼íiu str├ínku bez odstr├ínenia ak├ęhoko─żvek textu. Toto m├┤┼że by┼ą spr├ívna vo─żba, ak m├íte na poslednej strane dokumentu iba p├ír riadkov.

Takto by ste pracovali s touto met├│dou:

  • Presun├║┼ą do S├║bor kartu a posu┼łte sa nadol na mo┼żnos┼ą pre Nastavenie str├ínky.
  • Kliknite na mo┼żnos┼ą Vzh─żad str├ínky a otvorte kontextov├║ ponuku, ktor├í sa zobraz├ş.

V tomto kontextovom okne m├┤┼żete upravi┼ą okraje, ve─żkos┼ą a farbu str├ínky. Prejdite na mo┼żnos┼ą upravi┼ą okraje a skontrolujte, ─Źi sa pridan├í str├ínka odstr├íni.

Met├│da 4 – Odstr├í┼łte zlom strany

V pr├şpade, ┼że m├íte v dokumente ─Ćal┼í├ş zlom strany, m├┤┼że to by┼ą vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą, ako odstr├íni┼ą zalomenie strany, a t├Żm odstr├íni┼ą ─Ćal┼íiu stranu. Tu zahrnut├Ż proces je rovnak├Ż ako v pr├şpade zv├Żraznenia a vymazania, o ktor├Żch sme pr├íve diskutovali.

Sta─Ź├ş vybra┼ą zlom str├ínky a odstr├íni┼ą ho. Koniec str├ínky mohol by┼ą vlo┼żen├Ż omylom, preto┼że potrebuje iba kombin├íciu kl├ívesov CTRL+ Enter. Za tak├Żchto okolnost├ş m├┤┼że odstr├ínenie n├íhodn├ęho zlomu str├ínky pom├┤c┼ą pri rie┼íen├ş probl├ęmu.

Aplik├ícia Dokumenty Google je ur─Źite jednoduch├í na pou┼ż├şvanie a m├┤┼że by┼ą skvelou vo─żbou na vytv├íranie, ukladanie a pr├şstup k va┼íim dokumentom. Pou┼ż├şvanie webovej aplik├ície je jednoduch├ę a m├┤┼że by┼ą skvel├Żm rie┼íen├şm v ide├ílnom pr├şpade pre v┼íetky va┼íe individu├ílne po┼żiadavky. Poskytuje v├ím ve─żmi jednoduch├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║ mo┼żnos┼ą organizovania a spr├ívneho umiestnenia dokumentu. Nechcen├ę str├ínky v dokumente Google Docs m├┤┼żu by┼ą samy osebe ve─żk├Żm probl├ęmom a m├┤┼żu v├Żrazne zmeni┼ą organizovan├Ż vzh─żad dokumentu. Pri n├íle┼żitej znalosti form├ítovania slu┼żby Dokumenty Google by ste mali by┼ą schopn├ş vyrie┼íi┼ą probl├ęm s nechcen├Żmi str├ínkami v slu┼żbe Dokumenty Google. Pri h─żadan├ş sp├┤sobov odstra┼łovania str├ínok v slu┼żbe Dokumenty Google by v├ím n├ívod a met├│dy uveden├ę v tejto kompil├ícii mali v ide├ílnom pr├şpade pom├┤c┼ą z├şska┼ą pr├şstup k vylep┼íenej a dokonalej┼íej mo┼żnosti, ako zv├Ż┼íi┼ą efektivitu a preh─żadnos┼ą va┼íich dokumentov Google.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3dVUeuI