Ako odstr├íni┼ą spr├ívy Kik na oboch koncoch?

Popularita okam┼żit├Żch poslov bola nie─Źo, ─Źo sa samo o sebe stalo celkom fenomen├ílnym. Po bezprecedentnom ├║spechu, ktor├Ż WhatsApp dok├ízal dosiahnu┼ą, sme boli svedkami mnoh├Żch aplik├íci├ş s podobn├Żmi funkciami.

Kik Messenger je tak├í vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą, ktor├í sa stala ve─żmi ob─ż├║benou v jednotliv├Żch vreck├ích. Kik je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş bezplatn├Żch slu┼żieb okam┼żit├Żch spr├ív a je kompatibiln├Ż so zariadeniami iOS aj Android. Stal sa plnohodnotn├Żm poslom s podporou ┼ípi─Źkov├Żch funkci├ş, ako s├║ emod┼żi, ┼żiv├ę hlasov├ę hovory, a samozrejme schopnos┼ą odstr├íni┼ą spr├ívu, ktor├║ ste u┼ż odoslali.

A t├Żm sa dost├ívame k tomu, o ─Źom budeme dnes diskutova┼ą – ÔÇőÔÇőako odstr├íni┼ą spr├ívy Kik na oboch koncoch? Pozrime sa na kroky s├║visiace s odstra┼łovan├şm spr├ív Kik na oboch telef├│noch.

Ako odstr├íni┼ą spr├ívy Kik na oboch koncoch?

Ak skuto─Źne h─żad├íte najlep┼íie mo┼żnosti odstr├ínenia spr├ívy Kik na oboch koncoch, m├┤┼że to by┼ą nie─Źo, ─Źo by ste nemohli urobi┼ą. Spr├ívy, ktor├ę v├ím boli odoslan├ę alebo tie, ktor├ę ste odoslali v├í┼ímu kontaktu, m├┤┼żete samozrejme vymaza┼ą.

Zdvorilos┼ą – bbc.com

├Ülohou tu je stara┼ą sa o r├Żchlos┼ą telef├│nu. To sa d├í urobi┼ą jednoducho vymazan├şm spr├ív v telef├│ne. Kroky sa m├┤┼żu mierne l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od toho, ─Źi pou┼ż├şvate zariadenie iOS alebo telef├│n s Androidom.

Ak v├ís niekto zablokoval v aplik├ícii Kik Messenger, m├┤┼żete pou┼żi┼ą mo┼żnos┼ą odstr├ínenia spr├ív Kik medzi vami dvoma. Kik v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą zisti┼ą, ─Źi v├ís niekto zablokoval na Kiku.

Ďalej uvádzame kroky na odstránenie správ Kik.

Na vašom iPhone

Postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov:

  • Spustite Kik Messenger na va┼íom iPhone.
  • Vyberte konverz├íciu, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą.
  • Prejdite prstom do─żava a potom kliknite na Vymaza┼ą.

Zdvorilos┼ą: imobie

To by malo sta─Źi┼ą. T├íto akcia odstr├íni v┼íetky spr├ívy v tejto konverz├ícii.

Na vašom Androide

Tu s├║ kroky, ktor├ę mus├şte dodr┼ża┼ą:

  • Spustite Kik Messenger na va┼íom Androide.
  • Vyberte konverz├íciu, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą.
  • Podr┼żte ho dlho a potom vyberte polo┼żku Odstr├íni┼ą.

Je v poriadku odstr├íni┼ą spr├ívu z Kik Messenger?

Neodpor├║─Źame odstr├íni┼ą spr├ívu z Kik, pokia─ż to nie je ├║plne nevyhnutn├ę. Kik Messenger nedod├íva sa s funkciou z├ílohovania, ktor├í sa nach├ídza v in├Żch slu┼żb├ích, ako je WhatsApp. To by znamenalo, ke─Ć odstr├ínite spr├ívu od Kika Messenger, je to nav┼żdy pre─Ź. Nem├íte mo┼żnos┼ą ho obnovi┼ą.

To by znamenalo, ┼że ak chcete odstr├íni┼ą spr├ívu Kik, aby bola zabezpe─Źen├í pred ─Ź├ştan├şm a potom ju obnovi┼ą nesk├┤r, nie je mo┼żn├ę ju obnovi┼ą. ┼Że okrem toho, Kik nem├í ani ve─ża ├║lo┼żn├ęho priestoru. Pojme obmedzen├Ż po─Źet spr├ív za posledn├Żch 48 hod├şn. Ak pou┼ż├şvate syst├ęm Android, zist├şte, ┼że ho u┼íetr├ş e┼íte menej ako toto ─Ź├şslo.

Odpor├║─Źame preto NEODMAZA┼Ą ┼żiadnu zo spr├ív Kik, pokia─ż to nie je ├║plne nevyhnutn├ę.

M├┤┼żeme odstr├íni┼ą spr├ívy Kik z in├ęho telef├│nu?

To bola ot├ízka podobn├í tomu, ─Źo sme p├┤vodne mali. Ako odstr├íni┼ą spr├ívy Kik na oboch koncoch? Je mo┼żn├ę odstr├íni┼ą spr├ívu Kik na inom zariaden├ş?

Odpove─Ć je, bohu┼żia─ż, NIE. Spr├ívy Kik nem├┤┼żete odstr├íni┼ą na oboch koncoch. To by znamenalo, ┼że spr├ívu Kik m├┤┼żete odstr├íni┼ą iba zo svojho telef├│nu. Ak ho chcete odstr├íni┼ą na inom zariaden├ş alebo na tom, na ktor├ę ste ho odoslali, ─Źak├íte na sklamanie. Budete potrebova┼ą fyzick├Ż pr├şstup k telef├│nu prij├şma─Źov a a┼ż potom budete m├┤c┼ą spr├ívu z telef├│nu odstr├íni┼ą.

Existuje v┼íak jedna mo┼żnos┼ą, ktor├í by v tomto kontexte mala fungova┼ą a ktor├í v├ím pom├┤┼że pri odstra┼łovan├ş spr├ív Kik na oboch koncoch. Bude v┼íak potrebn├ę, aby ste odstr├ínili svoj ├║─Źet Kik. Tak v├ím nikto nebude m├┤c┼ą odosiela┼ą spr├ívy ani v├ís prida┼ą do Kiku.

Pr├şjemca, ktor├ęmu ste odoslali spr├ívy, k nemu bude ma┼ą nieko─żko dn├ş pr├şstup, k├Żm sa ├║daje vo vyrovn├ívacej pam├Ąti nevyma┼ż├║. Potom bud├║ spr├ívy automaticky odstr├ínen├ę. Ako sme u┼ż zistili, Kik spr├ívy do pam├Ąte okrem vyrovn├ívacej pam├Ąte neuklad├í natrvalo. T├íto vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą sa zvy─Źajne vyma┼że asi za 48 hod├şn. To znamen├í, ┼że v┼íetky ├║daje, ktor├ę boli odoslan├ę alebo prijat├ę pred 48 hodinami, bud├║ automaticky odstr├ínen├ę.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Takto bolo mo┼żn├ę odstr├íni┼ą spr├ívy Kik na oboch koncoch. V skuto─Źnosti je to nie─Źo, ─Źo nebudete schopn├ş urobi┼ą, pokia─ż nebudete ma┼ą fyzick├Ż pr├şstup k obom zariadeniam. Spr├ívy samozrejme nezostan├║ v telef├│ne dlh┼íiu dobu a ─Źoskoro bud├║ pre─Ź. Odstr├íni┼ą mas├í┼że okam┼żite alebo hne─Ć, ako ich pr├şjemca dostane, v┼íak m├┤┼że by┼ą nemo┼żn├ę.

Pozrite sa na tieto tipy na odstr├ínenie spr├ívy a pode─żte sa s nami o svoje my┼ílienky.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2x9Hi3N