Ako odstr├íni┼ą sledovate─żov na Instagram z Androidu

Ako odstr├íni┼ą sledovate─żov na Instagram z Androidu 1

Moment├ílne odstr├íni┼ą sledovate─żov Instagram na smartf├│ne je to potrebn├ę hrebe┼ł zoznam ─żud├ş, ktor├ş n├ís sleduj├║ a po identifik├ícii osoby, ktor├í m├í by┼ą vymazan├í, je mo┼żn├ę pokra─Źova┼ą v odstr├ínen├ş, zablokovan├ş alebo odomknut├ş pr├şslu┼ín├ęho ├║─Źtu.

Dlh├í, ┼ąa┼żkop├ídna a dos┼ą nepr├şjemn├í oper├ícia. Z├ímer v├Żvoj├írov v┼íak. to z tento proces je jednoduch┼í├ş a r├Żchlej┼í├ş pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, aby boli rovnocenn├ş instagram├ęrom s telef├│nom iPhone. Nov├í funkcia, ktor├í by mohla pr├şs┼ą sk├┤r, ako si mysl├şte: Jane Manchun Wong, sl├ívna blogerka spolo─Źnosti Silicon Valley, ktor├í sa te┼í├ş objavovaniu nov├Żch funkci├ş v aplik├íci├ích v─Ćaka sp├Ątn├ęmu in┼żinierstvu, sa zd├í, ┼że ju na┼íla v zdrojovom k├│de aplik├ície pre Android syst├ęmu Android. Instagram,

Ako odstr├íni┼ą sledovate─żov na Instagram

Pod─ża Jane Manchun Wong, a pokia─ż je to mo┼żn├ę, vidie┼ą z obrazoviek zverejnen├Żch na jej ├║─Źte Twitter, odstr├ínenie sledovate─żov bude omnoho jednoduch┼íie ako v minulosti. Sta─Ź├ş zada┼ą u┼ż├şvate─żsk├Ż profil, ktor├Ż n├ís sleduje, stla─Źte ikonu s tromi bodkami vpravo hore a v zobrazenom okne vyberte mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą sledovate─ża,

Je zrejm├ę, ┼że osoba, ktor├║ odstr├ínite nedost├íva┼ą ┼żiadne ozn├ímenia ani spr├ívy o tom, ─Źo sa stalo, Stru─Źne povedan├ę, oper├ícia, ktor├í nebude ma┼ą negat├şvne ├║─Źinky. Aspo┼ł okam┼żite. Na rozdiel od bloku pou┼ż├şvate─żov bude druh├í osoba m├┤c┼ą na─Ćalej sledova┼ą n├í┼í profil a pr├şpadne sa znova sta┼ą na┼íim sledovate─żom.

Instagram: ─Ćal┼íie novinky u┼ż ─Źoskoro

Pod─ża f├ím, ktor├ę sa ┼í├şria online, Instagram pracoval by aj na ─Ćal┼í├şch spr├ívach ktor├ę by sk├┤r alebo nesk├┤r mohli prist├í┼ą na platforme soci├ílnych fotografi├ş. Napr├şklad ─Źoskoro bude mo┼żn├ę da┼ą prez├Żvku kontaktom, s ktor├Żmi chatujete v aplik├ícii Direct alebo citova┼ą spr├ívy v rozhovore, aby ste na konverz├íciu mohli odpoveda┼ą bod po bode.