Ako odstrániť pozadie z obrázka bez sťahovania akejkoľvek aplikácie

odstrániť obrázok na pozadí bez aplikácií

Nedávno sme si vysvetlili 3 spôsoby odstránenia pozadia z obrázka pomocou aplikácií. Našli sme však oveľa jednoduchší spôsob, ako to urobiť. Tentokrát si to teda vysvetlíme ako odstrániť pozadie z obrázka bez toho, aby ste niečo stiahli. Proces prebieha v priebehu niekoľkých sekúnd!

Takto odstránite pozadie z obrázka bez potreby aplikácií

ako odstrániť obrázok na pozadí

Nebojte sa, nemusíte byť profesionálny grafik ani nič podobné. Odstránenie pozadia z obrázka je veľmi jednoduché, ak máte potrebný nástroj. Len venujte pozornosť každému z nasledujúcich krokov!

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je prejsť na webovú stránku Odstrániť pozadie. Je to a online nástroj, ktorý vám umožní odstrániť pozadie obrázka bez toho, aby ste museli čokoľvek sťahovať.
  • Keď tam vstúpite, kliknite tam, kde je to napísané Nahrať obrázok.
  • Teraz hľadajte medzi všetkými svojimi obrázkami z ktorého chcete odstrániť pozadie. Môžete si vybrať fotografie z Disku, Fotiek Google, správcu súborov alebo galérie.
  • Po nahraní na obrazovke mobilu uvidíte fotografiu s odstráneným pozadím a jej pôvodnú verziu. Inými slovami, proces odstránenia pozadia prebieha plne automaticky.
  • Do konca, stlačte tlačidlo Stiahnuť a obrázok sa uloží do vášho mobilu vo formáte PNG. Je to hotové! Je také ľahké odstrániť pozadie z obrázka bez toho, aby ste museli použiť akúkoľvek aplikáciu.

obrázok bez pozadia

Aj keď veľa používateľov Androidu používa na vykonávanie tohto typu práce aplikácie, existuje oveľa rýchlejšie riešenie, ktoré vám v mobile nezaberie žiadne miesto. nepochybne, pomocou tohto online nástroja strávite menej času ako pri bežnej aplikácii.

A ak chcete zájsť so svojimi fotografiami trochu ďalej, mrknite na tento zoznam s 5 aplikácie na úpravu fotografií z mobilu so systémom Android. Keď to, čo máte na mysli, prevažuje nad jednoduchou úlohou, ako je odstránenie pozadia z obrázka, potom potrebujete aplikácie, ktoré sú oveľa výkonnejšie.

Na druhej strane vás pozývame pozrieť si tento článok, ktorý vysvetľuje, ako upravovať videá ako profesionál v systéme Android. Keď si ho pozriete, budete mať všetko, čo potrebujete na okorenenie akéhokoľvek videa, ktoré chcete.

a ty Bolo pre vás jednoduché odstrániť pozadie z obrázka bez toho, aby ste si museli stiahnuť aplikáciu?