Ako odstrániť pamätníky z Twitter

Spomeňte na Twitter je skvelý spôsob, ako sledovať zaujímavé veci. Keď vás vaši priatelia spomenú vo svojich tweetoch, môžete ľahko vyskúšať ich návrhy.

Inokedy sa však môžu tieto správy stať iba spamom. Niektoré tweety môžu mať pre vás aj niektoré negatívne dôsledky. Je pravda alebo nie, nikdy nie je dobré také veci vidieť. Situácia môže byť ešte horšia, ak sa tweety stanú škodlivými alebo zneužívajúcimi. To je dôvod, prečo sa ľudia snažia zistiť, či môžu takéto zmienky odstrániť.

Odstráňte ho Twitter Spomenúť?

Pri používaní je potrebné mať na pamäti jednu vec Twitter je to, že všetky tweety sú verejné. Tie, ktoré obsahujú vašu zmienku, sú vlastne tweety, ktoré vytvorili ostatní ľudia. Preto nie je možné, aby ste niektoré zmienky úplne odstránili sami.

Ak je však odosielateľ dostatočne priateľský, môžete ich kontaktovať osobne. Ak ich zdvorilo požiadate, aby odstránili vaše spomienky z určitých tweetov, môžu ich sledovať. Bohužiaľ to nie je niečo, čo by mnohí urobili, najmä ak vás z nejakého dôvodu vybrali.

Aj keď nemôžete robiť nič s nechcenými zmienkami, môžete ich aspoň odstrániť zo zoznamu „Mená“ vo svojom zozname. Twitter Nápady. Ak to chcete urobiť, môžete zablokovať odosielateľa alebo nahlásiť Tweet.

Twitter"data-recalc-dims ="1"srcset =" https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? w = 300 & ssl =1 300 W, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? Resize = 150% 2C150 & ssl =1 150 W, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? Resize = 1200% 2C1200 & ssl =1 1 200 W, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? resize = 32% 2C32 & ssl =1 32w, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? Veľkosť = 280% 2C280 & ssl =1 280w, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? Veľkosť = 175% 2C175 & ssl =1 175w, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? Veľkosť = 130% 2C130 & ssl =1 130w, https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? resize = 64% 2C64 & ssl =1 64w "data-lata-veľkostí =" (maximálna šírka: 300px) 100vw, 300px "src =" https://i0.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter.png? w = 690 & je aplikované zaťaženie1# 038; ssl =1"srcset =" údaje: image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAP /// yH5BAEAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 "/></p>
<h2>Blokuje odosielateľa</h2>
<p>Ak máte pocit, že človek nie je hodný vašej pozornosti Twitter, môžete použiť možnosť Blokovať. Týmto sa v podstate odstránia všetky ich tweety z vášho informačného kanála, dobré aj zlé.</p><div class='code-block code-block-3' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Upozorňujeme, že keď niekoho zablokujete Twitter, už nebudú môcť odosielať správy ani sledovať svoj účet. Od tohto používateľa tiež nebudete dostávať žiadne nové upozornenia Twitter podávajte dlhšie.

Ak chcete zablokovať používateľa, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvorte svoje Twitter Nápady.
 2. Kliknite na ikonu Bell v dolnej časti obrazovky.
 3. Kliknite na kartu Mená v hornej časti obrazovky.
 4. Nájdite poznámku, ktorú chcete zo zoznamu odstrániť, a klepnite na ňu.
 5. Na ďalšej obrazovke klepnite na šípku nadol vedľa mena odosielateľa.
 6. Kliknite na možnosť Blokovať používateľské meno.
 7. Zobrazí sa kontextové upozornenie. Potvrďte svoju akciu stlačením tlačidla „Blokovať“.

Akonáhle to urobíte, všetky ich tweety okamžite zmiznú z vašich Twitter kŕmenie.

Twitter  Odstrániť zmienku

Nahlásiť tweety alebo používateľov

Niekedy môžete získať desiatky tweetov, ktoré vás spomenú. Pravdepodobne ide o spam, takže ich môžete nahlásiť. Ak sa niekto voči vám správa zle alebo sa dokonca stane potenciálnym ohrozením, určite by ste to mali nahlásiť.

Ak chcete nahlásiť takéto tweety, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

 1. Najprv kliknite na ikonu „Zvonček“ Twitter Nápady.
 2. Prejdite na kartu Mená a vyhľadajte tweet, ktorý chcete nahlásiť.
 3. Ukážte na šípku, ako je vysvetlené v kroku 5 z predchádzajúcej časti.
 4. Kliknite na „Nahlásiť Tweet“.
 5. Teraz vyberte jeden z dôvodov, prečo to chcete nahlásiť. Existujú štyri možnosti:
  1. Nezaujíma ma tento tweet
  2. Je to podozrivé alebo spam
  3. Je urážlivé alebo škodlivé
  4. Vyjadruje úmysly sebapoškodenia alebo samovraždy
 6. Výber potvrďte podľa pokynov určených pre každú z týchto možností.
 7. Keď to potvrdíte, proces podávania správ je dokončený.

Upozorňujeme, že ak vyberiete možnosť „Je to zneužitie alebo škodlivé“, musíte prejsť niekoľkými krokmi:

 1. Najprv si musíte vybrať jednu z možností, aby ste ďalej opísali, ako je tento Tweet urážlivý alebo škodlivý.
 2. Potom musíte potvrdiť, či obsahuje súkromné ​​informácie – odpovedzte Áno alebo Nie.
 3. Potom musíte tiež povedať Twitter ak tento účet ohrozuje vás alebo niekoho iného.
 4. Nakoniec musíte vybrať až päť tweetov, ktoré budú slúžiť ako dôkaz škodlivého správania.
 5. Predtým, ako stlačíte "Odoslať správu Twitter„Môžete tiež zadať vysvetlenie toho, čo sa stalo s vašimi vlastnými slovami.

Majte na pamäti, že keď niekoho nahlásite týmto spôsobom, Twitter jeho účet okamžite nezakáže. Prijme tiež určitý počet potvrdzujúcich správ od iných ľudí. Keď sa to stane, Twitter bude musieť vyhodnotiť obvinenia skôr, ako začne disciplinárne konanie proti konkrétnemu účtu.

Nechcené dosky sa odstránia

Dúfajme, že vám tieto odporúčania pomôžu zbaviť sa akýchkoľvek nežiaducich zmienok. Ak chcete zablokovať alebo nahlásiť škodlivých používateľov a ich tweety, premýšľajte o tom skôr, ako to urobíte. Aj keď ich nebudete môcť úplne odstrániť Twitter, aspoň môžete prinútiť, aby tieto zmienky zmizli z vášho toku.

Podarilo sa vám odstrániť nechcené Twitter zmieňuje? Ktorú možnosť ste si vybrali? Podeľte sa o svoje myšlienky na túto tému v komentároch nižšie.