Ako odstrániť neviditeľný filter z TikTok

Zdá sa, že neviditeľný filter je už nejaký čas v TikToku nevyhnutný. Vďaka tomu je váš obrázok priehľadný a nie je nezvyčajné naraziť na neviditeľné profilové obrázky a obrázky na celé telo.

Je zaujímavé, že tento filter má skutočne cool spúšť. Ak máte pocit, že ste neviditeľní, jednoducho zdvihnite dlaň smerom k obrazovke a nechajte ju zmiznúť. Ak chcete znovu získať svoju podobu, zdvihnite dlaň znova a znova sa objavíte.

Tento článok sa zameriava na odstránenie daného filtra, ale poskytuje aj ďalšie informácie o filtroch a ich dostupnosti.

Môže sa filter skutočne odstrániť?

Rýchla odpoveď nie je, nemôžete. Po prvé, neviditeľný filter nie je technicky filtrom, ale efektom. Ako taký žije v cloude TikTok a je k dispozícii ako možnosť, ktorá sa pri dotyku stiahne / aktivuje.

Filter by mal byť na karte Populárne a je pripravený na použitie, iba ak ho vyberiete. Ikona filtra je neviditeľný modrý avatar, ktorý vyzerá ako tanec.

Ak však máte na poslednú chvíľu studené nohy, jednoducho filter zrušte a odstráňte ho. Veci však niekedy nie sú také ľahké a „filter“ sa nemusí javiť žiadnym spôsobom.

Na vysvetlenie, niektorí ľudia použili silu utajenia, aby ukázali TikTokersovi mimo dohľadu, veriac, že ​​je to dômyselný spôsob, ako potlačiť pokyny pre komunitu. Sociálna sieť však rýchlo našla trik a odstránila filter zo zostavy.

Toto odstránenie by malo byť dočasné a môžete očakávať, že sa filter / efekt objaví, keď sa zníži túžba po blesku ostatných používateľov.

A čo odstránenie filtra z existujúcich videí?

Bohužiaľ, odpoveď už nie je.

Existuje veľa návodov, ktoré používajú aplikácie tretích strán. Alebo majú prístup k TikTok prostredníctvom prehliadača a potom sa pokúsia hacknúť terminál Inspection Element a odhaliť pôvodný klip. Aj keď žiadna z týchto prác, a je lepšie nestrácať čas. Ale prečo je to tak?

Niektoré platformy sociálnych médií používajú formát, ktorý udržuje pôvodné video a vrstvu filtra na vrchu. V takom prípade je možné filter prelomiť a zobraziť iba pôvodný klip. TikTok je však iný.

Po zverejnení videa sa klip, filtre a efekty zmiešajú. To znamená, že všetky vrstvy sa zlúčia a neexistuje spôsob, ako extrahovať jednotlivé prvky. Inými slovami, TikTok ukladá všetko ako nové jednovrstvové video.

Jediný spôsob, ako odstrániť neviditeľný filter, je z konceptu. Takže si môžete zmeniť názor pred predstavením. Keď je však video v digitálnom svete, všetko, čo môžete urobiť, je odstrániť celý klip.

Zbavte sa prebytočných filtrov

TikTok ponúka vynikajúce možnosti správy filtrov a umožňuje vám odstrániť nežiaduce filtre pre ľahšiu navigáciu. Tento podrobný sprievodca funguje skvele pre každý filter, ale v skutočnosti ho skôr skrýva, než odstraňuje funkciu aplikácie.

Každopádne je to dobrý spôsob, ako mať po ruke iba filtre, ktoré často používate, bez toho, aby ste museli prechádzať rozsiahlou ponukou.

Aby som to ešte raz zdôraznil, platí to pre filtre TikTok; žiadne účinky, do ktorých by mala patriť neviditeľnosť.

Krok – 1

Spustite TikTok a klepnutím na ikonu plus otvorte zobrazenie kamery. Potom klepnite na ikonu filtrov na ľavej strane obrazovky.

Filter TikTok

Posuňte ponuku karuselu cez štítok filtra a výberom položky Správa zobrazte ukážku všetkých dostupných filtrov.

Krok – 2

Nasledujúce okno vám umožňuje zvoliť kategóriu a názov filtra. Rovnako ako VSCO, aj TikTok používa na pomenovanie filtrov kombináciu písmen a čísiel a existuje náhľad miniatúry.

Okrem toho získate priamy náhľad filtra, keď sa ho dotknete. A tento typ nastavenia uľahčuje výber.

TikTok neviditeľný filter

Krok – 3

Keď nájdete filtre, ktoré nepotrebujete, klepnite na začiarkavacie políčko vedľa menovky a zmizne z predvoleného zoznamu.

Zaujímavosti

Ako už bolo uvedené, filtre neodstraňujete úplne zo svojho profilu, ale skôr ich skryjete. Ak chcete resetovať niektorý z filtrov, ktoré ste opustili, vráťte sa späť do ponuky Správa a klepnite na prázdny kruh.

Podobne ako videá s neviditeľnými filtrami, videá, ktoré odovzdáte pomocou bežných filtrov, nemožno po odovzdaní upravovať. Ak ho však uložíte ako koncept, môžete urobiť niekoľko zmien na poslednú chvíľu.

Nech už robíte čokoľvek, nezabudnite, že TikTok načíta všetky svoje výtvory do jednej vrstvy, ktorú už po tom nebudete môcť zmeniť. A keď o tom premýšľate, pravdepodobne ide o bezpečnostnú funkciu, ktorá zabráni možnému zneužitiu.

Stále však budú používatelia, ktorí posielajú veľmi zložité návody, ktoré sa snažia opraviť algoritmus TikTok.

Teraz ma vidíš, nie teraz

Je škoda, že neviditeľný filter alebo lepšie povedané efekt bol odstránený v dôsledku aktualizácie používateľov. V tejto chvíli musíte počkať, až sa čoskoro vráti.

Aký je najúžasnejší neviditeľný filter, aký ste doteraz videli? Aké ďalšie filtre alebo efekty sa vám páčia? Dajte nám svoje dva centy v sekcii komentárov nižšie.