Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako odstrániť kód Apple Watch svetlý

Ako odstrániť kód Apple Watch svetlý 1

Niekedy môžu naše spomienky zlyhať v najhoršom prípade a my si nepamätáme, aký kľúčový kód máme Apple Watch, V tejto hypotetickej situácii je jediný spôsob, ako kód odstrániť Apple Watch pokračovať v jeho používaní je formátovanie počítača a obnoviť najnovšiu zálohu, ktorú máme v našom oblaku

V tomto článku vám vysvetlíme, ako sa môžete zotaviť Apple Watch Odblokovací kód je možné úplne odstrániť z iPhone aj z chytrých hodiniek.

Odstráňte kód od seba Apple Watch na spárovanom iPhone

Najpraktickejší spôsob, ako resetovať svoje inteligentné hodinky, je urobiť tak, že je k nemu pripojený iPhone. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Otvoríme aplikáciu Apple Watch a pôjdeme Pozeraj moje hodinky “ v spodnej časti teraz klikneme Všeobecné> Obnoviť nájdete v dolnej časti tejto ponuky.šírka = 300 Tu stačí kliknúť Odstráňte obsah a nastavenia. " V minulosti som vás mohol požiadať, aby ste tak urobili Apple a vaše heslo a ak máte model LTE, umožní vám tiež odstrániť váš mobilný dátový plán. Ak chcete odkaz prepojiť, odporúčame vám ho uložiť Apple Watch S týmto iPhone Potom, čo zadáme ID pre Apple Uvidíme, ako sa hodiny vynulovali a môžeme ich znova nakonfigurovať zo zálohy.

Je tiež možné odstrániť kód z aplikácie Watch Watch.

Ak nemáte prístup k iPhone prepojenému s týmto odkazom Apple Watch, môžeme postupovať podľa samotných krokov hodín:

Položte hodiny na nabíjaciu základňu. Stlačte bočné tlačidlo, až kým neuvidíme možnosť, ktorú chcete vypnúť. Tvrdo stlačte smrtiacu ikonu.

šírka = 405zdroj: Apple

Uvidíme alternatívy Msgstr "Odstrániť obsah a nastavenia". Stačí stlačiť a hodiny sa začnú automaticky obnovovať, dokončenie operácie trvá niekoľko minút. Potom môžeme vykonať inštaláciu pomocou zálohy.

Týmto jednoduchým spôsobom je možné kód odstrániť Apple Watch takže ju môžete bez problémov používať aj pri každej zálohe.

Ak potrebujete použiť tento návod a ak máte nejaké problémy s týmto procesom, nechajte ho v poli s komentármi.