Ako odstr├íni┼ą inteligentn├ę dom├íce prep├şna─Źe v syst├ęme Android 11 Power Menu

Ako odstr├íni┼ą inteligentn├ę dom├íce prep├şna─Źe v syst├ęme Android 11 Power Menu 1

Android 11 je moment├ílne vo f├íze beta verzie pre nieko─żko zariaden├ş, ako s├║ modely Google Pixel a OnePlus 8 series. T├íto nov├í aktualiz├ícia verzie beta prin├í┼ía mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş, ktor├ę neboli pr├ştomn├ę v po─Źiato─Źnom v├Żvoj├íri syst├ęmu Android 11. Jedna z najv├Żraznej┼í├şch zmien pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania v syst├ęme Android 11 je v ponuke streamov.

Pou┼ż├şvatelia teraz uvidia prep├şna─Ź inteligentn├ęho domu priamo z ponuky nap├íjania. V─Ćaka tomu je ove─ża jednoduch┼íie ovl├ída┼ą va┼íe inteligentn├ę dom├íce spotrebi─Źe bez toho, aby ste museli sp├║┼í┼ąa┼ą ┼ípeci├ílne aplik├ície. Na zadnej strane je ponuka nap├íjania stiesnen├í a m├┤┼żete n├íhodne zapn├║┼ą alebo vypn├║┼ą inteligentn├ę zariadenie. Ak nevlastn├şte pr├şslu┼íenstvo alebo spotrebi─Źe pre inteligentn├ę dom├ícnosti, t├íto funkcia m├┤┼że by┼ą pre v├ís zbyto─Źn├í. Na┼í┼ąastie sa tieto inteligentn├ę prep├şna─Źe dom├ícnosti v syst├ęme Android 11 daj├║ vypn├║┼ą. V tejto pr├şru─Źke v├ím uk├í┼żeme kroky na odstr├ínenie sp├şna─Źov inteligentn├ęho domu z ponuky nap├íjania syst├ęmu Android 11.

Ako odstr├íni┼ą inteligentn├ę dom├íce prep├şna─Źe v syst├ęme Android 11 Power Menu

Ako odstr├íni┼ą inteligentn├ę dom├íce v├Żmeny

Nastavenia vyp├şnania prep├şna─Źov Smart Home v ponuke nap├íjania s├║ skryt├ę hlboko za niektor├Żmi str├ínkami. Preto vypnite funkciu pod─ża nasleduj├║cich krokov.

    ├Źs┼ą do nastavenie na zariaden├ş. Potom kliknite na Syst├ęm alternat├şva. V zozname nastaven├ş vyberte polo┼żku gest├í a potom vyberte Menu nap├íjania, Teraz stla─Źte Ovl├ídacie prvky zariadenia a vypnite mo┼żnos┼ą Zobrazi┼ą ovl├ídacie prvky zariadenia.

Ke─Ć povol├şte mo┼żnos┼ą Zobrazi┼ą ovl├ídacie prvky zariadenia, u┼ż sa v ponuke Nap├íjanie nezobraz├ş prep├şnanie inteligentn├Żch dom├ícnost├ş. Ak chcete funkciu znova aktivova┼ą, postupujte pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov. A namiesto vypnutia mo┼żnosti Zobrazi┼ą ovl├ídacie prvky zariadenia ju mus├şte povoli┼ą.