Ako odstr├íni┼ą Google Assistant Hist├│ria v syst├ęme Android?

Ke─Ć spolo─Źnos┼ą Google potvrdila, ┼że z├íznamy uskuto─Źnen├ę pou┼ż├şvate─żmi d┼ła, bolo pr├şli┼í dlh├ę Google Assistant s├║ ulo┼żen├ę na ┼íkoliace ├║─Źely. Google je obrovsk├Ż ekosyst├ęm aplik├íci├ş, ktor├ę o pou┼ż├şvate─żoch kumulat├şvne vedia ve─ża. Nech u┼ż pou┼ż├şvate ktor├║ko─żvek aplik├íciu od spolo─Źnosti Google, uchov├íva sa hist├│ria toho, ─Źo ste urobili alebo ─Źo pl├ínujete robi┼ą, ─Źo vyvol├íva obavy o ochranu s├║kromia a bezpe─Źnos┼ą.

Google Assistant je virtu├ílny pomocn├şk zalo┼żen├Ż na AI, ktor├Ż urob├ş v┼íetko, ─Źo od neho po┼żadujete, napr├şklad vyh─żad├í nie─Źo na webe, nastav├ş bud├şky a pripomenutia, zavol├í niekoho alebo po┼íle niekomu text, at─Ć. Nech u┼ż je pr├şkaz ktor├Żko─żvek pomocn├şk ulo┼żen├Ż, spolo─Źnos┼ą Google ho ulo┼ż├ş ako aktivitu alebo ┼żiados┼ą, pr├şkaz, rozhovory at─Ć. Hne─Ć od presn├ęho ─Źasu prebudenia pr├şkazu na to, ─Źo od neho po┼żadujete a odpove─Ć at─Ć.

Ke─Ć┼że si ─żudia nie s├║ ist├ş, ─Źi Google pou┼żije ich ├║daje na nie─Źo zl├ę, je celkom zrejm├ę, ┼że hist├│ria z├║─Źtovania m├┤┼że ma┼ą ve─żk├Ż v├Żznam. Tu je v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o prezeran├ş a mazan├ş Google Assistant Hist├│ria priamo na va┼íom smartf├│ne alebo tablete s Androidom.

Ako zobrazi┼ą Google Assistant Hist├│ria v syst├ęme Android?

V┼íetko, ─Źo rob├şte na str├ínkach Google alebo v ktorejko─żvek z jej aplik├íci├ş, sa automaticky uklad├í na ich servery. Google Assistant, virtu├ílny pomocn├şk zalo┼żen├Ż na AI sa nel├ş┼íi, tak┼że v┼íetko, ─Źo ste od neho po┼żadovali, aby ste vyh─żad├ívali alebo robilo, sa zaznamen├íva vo forme hist├│rie, nahr├ívok, konverz├íci├ş, odpoved├ş at─Ć. Tu je uveden├Ż sp├┤sob zobrazenia Google Assistant hist├│riu v telef├│ne s Androidom okam┼żite.
Krok 01: Najsk├┤r spustite internet Google aplik├ície na va┼íom zariaden├ş.
Krok 02: ─Äalej klepnite na , More ' v pravom dolnom rohu obrazovky.

Google Assistant  hist├│rie

Krok 03: Klepnite na Nastavenie.

Google Assistant  hist├│rie

Krok 04: Medzi mo┼żnos┼ąami mus├şte vybra┼ą ,Google Assistant'.

Google Assistant  hist├│rie

Krok 05: V predvolenom nastaven├ş sa na nasleduj├║cej str├ínke zobraz├ş ponuka uveden├í v zozname ÔÇ×Va┼íe inform├ícieÔÇť kartu, na ktor├║ mus├şte klepn├║┼ą a otvori┼ą ÔÇ×Va┼íe ├║daje v AsistentoviÔÇť (otvor├ş sa nov├ę okno).

Google Assistant  hist├│rie

Krok 06: Pos├║van├şm str├ínky vyh─żadajte a klepnite na ÔÇ×Asistentsk├í ─Źinnos┼ąÔÇť , ktor├í presmeruje na webov├Ż preh─żad├íva─Ź, v ktorom s├║ uveden├ę v┼íetky polo┼żky (hist├│ria).

Google Assistant  hist├│rie

Krok 07: ─Äalej m├┤┼żete klepn├║┼ą na , Podrobnosti ' pod samostatn├Żm vstupom z├şskate ─Ćal┼íie inform├ície.

Google Assistant  hist├│rie

Tu je v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o z├íznamoch, v├Żsledkoch vyh─żad├ívania a hlasov├Żch nahr├ívkach, ktor├ę si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą a rozhodn├║┼ą sa, ─Źi sa zbav├şte v┼íetk├Żch z├íznamov naraz alebo nieko─żk├Żch vybran├Żch z├íznamov.

Google Assistant  hist├│rie

mazanie Google Assistant hist├│rie

Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ktor├ę m├┤┼żete nasadi┼ą na vy─Źistenie Google Assistant hist├│rie. Mohlo by to by┼ą ─Źoko─żvek od manu├ílneho vymazania v┼íetk├Żch z├íznamov alebo ich vymazania po jednom alebo pod─ża hodiny, dn├ş, mesiacov alebo pod─ża toho nastavi┼ą vlastn├Ż d├ítum. Existuje sp├┤sob, ako automaticky odstr├íni┼ą v┼íetky z├íznamy v hist├│rii, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ak sa ich chcete zbavi┼ą. Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete tieto met├│dy priv├şta┼ą na z├íklade va┼íich potrieb.

Ako odstr├íni┼ą Google Assistant Hist├│ria individu├ílne?

Takto m├┤┼żete odstr├íni┼ą jednotliv├ę polo┼żky Google Assistant hist├│riu v pr├şpade, ┼że ju nechcete zobrazova┼ą.
Krok 01: Najsk├┤r sa pres┼ąahujte do d├ítum , ku ktor├Żm chcete pristupova┼ą a maza┼ą jednotliv├ę z├íznamy. D├ítum m├┤┼żete n├íjs┼ą posunut├şm.
Krok 02: Ak chcete nejak├ę odstr├íni┼ą ┼ípecifick├Ż z├íznam, klepnite na ikonu tri zvisle usporiadan├ę bodky oproti polo┼żke.Step 03: Vyberte ÔÇśdeleteÔÇťZ rozba─żovacej ponuky.

Google Assistant  hist├│rie

Krok 04: Ak sa te┼í├şte na vymazanie v┼íetk├Żch z├íznamov pre konkr├ętny d├ítum, klepnite na ikonu ko┼ía oproti d├ítumu.

Asistent Google

Ako odstr├íni┼ą Google Assistant Hist├│ria pod─ża rozsahu?

Namiesto vymazania z├íznamov jednotlivo alebo pod─ża d├ítumu, ktor├Ż samozrejme zv├Ż┼íi pr├ícu, preto┼że budete musie┼ą opakova┼ą postup pre ka┼żd├Ż d├ítum, m├┤┼żete vymaza┼ą Google Assistant hist├│ria pod─ża rozsahu, napr├şklad od ÔÇ×D├ítum A do D├ítum BÔÇť. Takto to dok├í┼żete.
Krok 01: V ÔÇ×Asistentsk├í ─Źinnos┼ąÔÇť v okne klepnite na tri zvisle naskladan├ę bodky oproti oznamovacej li┼íte ÔÇ×Vyh─żadajte svoju aktivituÔÇť.
Krok 02: V rozba─żovacej ponuke mus├şte klepn├║┼ą na ÔÇ×Odstr├íni┼ą aktivitu pod─żaÔÇť.

Google Assistant

Krok 03: vybra┼ą ÔÇ×Vlastn├Ż rozsahÔÇť z ponuky.

Google Assistant

Krok 04: Zadajte , Potom, ─Źo ' a ÔÇśpred'A stla─Źte '─Äal┼íie'.

Google Assistant

T├Żmto sa automaticky vyma┼że hist├│ria za do vybrat├Żch d├ítumov, aby ste si u┼ż len mohli odd├Żchnu┼ą a u┼ż sa nemus├şte stara┼ą o hist├│riu.

Ako odstr├íni┼ą v┼íetky Google Assistant Hist├│ria Ihne─Ć?

Teraz t├íto met├│da automaticky odstr├íni v┼íetky z├íznamy v sekcii hist├│rie syst├ęmu Google Assistant ihne─Ć. Toto je manu├ílny proces, tak┼że v┼íetko, ─Źo si mysl├şte, ┼że sa chcete zbavi┼ą z├íznamov, m├┤┼żete zopakova┼ą postup po internom, napr├şklad ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł alebo mesiac.
Krok 01: Teraz mus├şte klepn├║┼ą na ikonu ponuky alebo tri zvisle usporiadan├ę bodky na paneli vyh─żad├ívania.
Krok 02: Vyberte ÔÇ×Odstr├íni┼ą aktivitu pod─żaÔÇť z rozba─żovacej ponuky.

Google Assistant

Krok 03: ─Äalej mus├şte klepn├║┼ą na , Always ' alebo 'V┼żdy' na z├íklade toho, ─Źo vid├şte v ponuke.

Asistent Google

Krok 04: V ─Ćal┼íom okne sa zobrazia v┼íetky va┼íe z├íznamy, ktor├ę si m├┤┼żete prezrie┼ą, a nakoniec stla─Źte thedeleteÔÇť, Aby ste sa toho zbavili.

Asistent Google

Ako automatizova┼ą odstr├ínenie Google Assistant History?

Ak u┼ż m├íte dos┼ą zmazan├Żch z├íznamov Google Assistant hist├│riu jeden po druhom alebo pod─ża vlastn├ęho d├ítumu alebo odstr├ínen├şm v┼íetk├Żch a opakovan├şm tejto met├│dy, pom├┤┼że t├íto met├│da. M├┤┼żete nastavi┼ą syst├ęm tak, aby automaticky vymaz├íval hist├│riu, tak┼że tu je uveden├Ż postup.
Krok 01: Najprv klepnite na ikonu tri zvisle usporiadan├ę bodky (menu), ktor├ę sa zavedie a rozba─żovac├ş Ponuka.
Krok 02: vybra┼ą ÔÇ×Odstr├íni┼ą aktivitu pod─żaÔÇť z danej ponuky.

Google Assistant

Krok 03: ─Äalej vyberte ÔÇ×Nastavi┼ą automatick├ę odstr├ínenieÔÇť.

Google Assistant

Krok 04: Mus├şte vybra┼ą prednos┼ą pod─ża ktor├ęho syst├ęm pod─ża toho odstr├íni hist├│riu a stla─Ź├ş tla─Źidlo ÔÇ×─ÄalejÔÇť, dokon─Źite postup.

Asistent Google

Google vie presne, kde ste, ─Źo rob├şte, ak├ę jedlo ste mali, kam smerujete, ─Źo h─żad├íte at─Ć. Je to mo┼żn├ę z d├┤vodu neust├ílej interakcie s produktmi Google a Google Assistant nie je v├Żnimkou. Mohlo by to by┼ą ─Źoko─żvek z v├í┼ího pr├şkazu zavola┼ą priate─żovi alebo nie─Źo nap├şsa┼ą, alebo nie─Źo vyh─żada┼ą, at─Ć. Preto je nevyhnutn├ę vymaza┼ą Google Assistant Hist├│ria z ─Źasu na ─Źas je ─Źist├í na konci. Na konci d┼ła je s├║kromie rozhoduj├║ce.