Ako odstr├íni┼ą Fotky Google z gal├ęrie

Ste na┼ítvan├ş alebo sa len ─Źudujete ako ja, pre─Źo sa v├í┼í obr├ízok Google plus zobrazuje v aplik├ícii gal├ęrie v├í┼ího telef├│nu. Zdrav├şm v┼íetky spolo─Źnosti Google! P├ín Android sa v├ím v┼żdy sna┼ż├ş u─żah─Źi┼ą pr├ícu, ale bohu┼żia─ż nie ka┼żd├Ż (ako ja) by to ocenil. Preto v├ím poviem, ako m├┤┼żete z aplik├ície Gal├ęria odstr├íni┼ą fotografie Google plus.

Aby toho nebolo m├ílo, tieto obr├ízky s├║ st├íle v cloude. Ke─Ć teda kliknete na ─żubovo─żn├Ż obr├ízok, pou┼żije ho na stiahnutie va┼íe ├║daje. Mne osobne to pr├şde nepr├şjemn├ę, preto┼że priznajme si to, ak chcem vidie┼ą obr├ízky Google Plus, p├┤jdem do tej aplik├ície. Je to preto, ┼że hlavn├í aplik├ícia poskytne ove─ża viac mo┼żnost├ş ako len s┼ąahovanie a prezeranie obr├ízkov.

T├íto pr├şru─Źka sa stane d├┤le┼żitou, ak ste u┼ż odstr├ínili funkciu automatick├ęho z├ílohovania zo slu┼żby Google Plus. M├ím r├íd v┼íetko upratan├ę a ─Źist├ę a chcem, aby gal├ęria vystavovala na najvy┼í┼íej ├║rovni riadenia. Nechcem, aby medzi albumami vyskakovali n├íhodn├ę prie─Źinky a kazili symetriu. Niektor├ę fotografie s├║ navy┼íe ve─żmi osobn├ęho charakteru a nechcete, aby sa zobrazovali vo va┼íej gal├ęrii.

Preto vo svojich zariadeniach pou┼ż├şvam jednu z najlep┼í├şch alternat├şvnych aplik├íci├ş gal├ęrie pre Android. Pam├Ąt├ím si niektor├ę tr├ípne fotografie, na ktor├Żch som sa ja a moji priatelia objavili, ke─Ć som sa pok├║┼íal hra┼ą svojmu otcovi prezent├íciu! Uk├ízalo sa, ┼że otec nem├í r├íd, ke─Ć chod├şm na ly┼żiarske v├Żlety. Pozrime sa teda, ako m├┤┼żete odstr├íni┼ą fotky Google z gal├ęrie zariadenia.

Odstr├í┼łte Fotky Google

Krok 1: Cho─Ć do nastaven├ş

Prv├Żm krokom pri odstra┼łovan├ş Fotiek Google z Gal├ęrie je vyh─żadanie nastaven├ş v├í┼ího zariadenia s Androidom. Nastavenia m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą v z├ísuvke aplik├ície, ak ikona nie je dobre vidite─żn├í, vysk├║┼íajte funkciu vyh─żad├ívania vo svojom zariaden├ş. Akon├íhle s├║ nastavenia n├íjden├ę, klepnite na ikonu a dostanete sa na obrazovku, ako je zobrazen├í ni┼ż┼íie. Toto je sn├şmka obrazovky z verzie Android TouchWiz 5.0 Lollipop, tak┼że sa v├ím m├┤┼że zobrazi┼ą mierne rozmanit├í verzia v podstate tej istej obrazovky.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Vyh─żadajte mo┼żnos┼ą s n├ízvom ÔÇ×├Ü─ŹtyÔÇť. N├íjdete ho vo v┼íeobecnej z├ílo┼żke.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Klepnite na ┼łu a zobrazia sa v┼íetky ├║─Źty, ktor├ę ste prepojili so svojim zariaden├şm Android.

Krok 2: Odstr├í┼łte veci

Teraz jednoducho klepnite na Google, aby ste z├şskali pr├şstup k v┼íetk├Żm funkci├ím spojen├Żm s t├Żmto ├║─Źtom. Preto┼że albumy Google Plus a Picasa s├║ od spolo─Źnosti Google, budete ich musie┼ą n├íjs┼ą.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Ke─Ć ich n├íjdete, jednoducho na ne klepnut├şm zru┼íte za─Źiarknutie mo┼żnost├ş synchroniz├ície. To zah┼Ľ┼ła nahr├ívanie do slu┼żby Google+ a webov├ę albumy programu Picasa. Teraz sa va┼íe zariadenie nepok├║si s┼ąahova┼ą obr├ízky z t├Żchto slu┼żieb.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Krok 3: Neukazuj

Teraz prejdite na predvolen├║ aplik├íciu gal├ęrie vo svojom zariaden├ş. K nastaveniam sa dostanete klepnut├şm na kl├íves ponuky. Kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Obsah na zobrazenieÔÇť.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Jednoducho zru┼íte v├Żber obsahu v programe Picasa a odstr├í┼łte v┼íetky obr├ízky.

Krok 4: Ma┼ą istotu

Ak s├║ v gal├ęrii st├íle albumy, ktor├ę nechcete vidie┼ą. Budete musie┼ą ├şs┼ą do spr├ívcu aplik├íci├ş. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k tejto mo┼żnosti, znova prejdite na nastavenia a pozrite sa na kartu V┼íeobecn├ę.

Akon├íhle ste tam, vyberte kartu V┼íetko a vyh─żadajte polo┼żku Gal├ęria.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

Klepnite na to a zobraz├ş sa nov├í obrazovka. Odtia─ż m├┤┼żete vymaza┼ą ├║daje aplik├ície.

Odstr├í┼łte Fotky Google z Gal├ęrie

T├Żm sa v┼íak odstr├ínia aj v┼íetky obr├ízky, ktor├ę ste stiahli z internetu. Obr├ízky z fotoapar├ítu a obr├ízky na externej karte SD nebud├║ odstr├ínen├ę. Pred vykonan├şm postupu sa uistite, ┼że ste si z├ílohovali potrebn├ę obr├ízky.

Teraz ste ├║spe┼íne odstr├ínili fotografie Google z Gal├ęrie vo svojom zariaden├ş.

Záver:

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky k tejto pr├şru─Źke ÔÇ×Ako odstr├íni┼ą fotografie Google z gal├ęrieÔÇť alebo potrebujete pomoc v niektorom z t├Żchto krokov, vyjadrite svoje obavy v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Pok├║sim sa ─Źo najlep┼íie, aby v├ís previedol ak├Żmko─żvek probl├ęmom, s ktor├Żm sa stretnete.