Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku

Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku 1

Instagram je jednou z najpopulárnejších dostupných sociálnych sietí. Je to čoraz viac podobné Facebook alebo Snapchat a má podstatu sociálnej siete pre fotografov. Tam, kde je kvalita fotografie najdôležitejšia vec s tradičným vzťahom 1: 1 aspekt.

Bohužiaľ, z našich počítačov v prehliadači vidíme iba náš profil alebo profil iných používateľov. Bez možnosti zverejňovať nové príspevky s našimi fotografiami na platforme. Teraz môžeme konečne zverejniť naše fotografie Instagram z počítača vďaka týmto metódam opísaným nižšie.

Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača

Zverejnite svoje fotografie pomocou rozšírenia prehliadača Chrome

Ak chcete stiahnuť rozšírenie prehliadača, ako vždy musíme ísť do Internetového obchodu Chrome. Táto aplikácia sa nazýva Foto Uploader Instagram, To, čo názov napovedá, nám umožňuje nahrávať fotografie Instagram z počítača v prehliadači Chrome. Funkcia tohto rozšírenia je navyše taká jednoduchá, ako si viete predstaviť. Po inštalácii stačí kliknúť na ikonu a začať robiť kúzla.

Pri vstupe na jar Instagram účtu pomocou prehliadača Google Chrome, môžeme obrázky nahrať kliknutím na ikonu tohto rozšírenia. Po jeho stlačení sa otvorí prieskumník súborov, aby sme mohli zvoliť, ktorý obrázok sa má nahrať na náš účet. Po výbere kliknite na ďalší a obrázok zverejnite tak, ako je. Zaujímavé zlepšenie, ktoré bolo pridané v najnovšej verzii rozšírenia, je to, že môžeme obrázky nahrať aj priamo Instagram Príbehy.

Týmto spôsobom môžeme tiež publikovať fotografie v týchto príbehoch, ktoré sa stali jednou z najpopulárnejších funkcií v aplikácii. Takže už nemusíte byť s mobilným telefónom a posielať mu fotografiu, aby ste mohli zverejniť fotografiu z počítača, pretože s týmto rozšírením sa proces stáva úplne autonómnym.

Použite vývojárske nástroje Chrome

    V prehliadači Chrome musíte zadať tri bodky, ktoré sa zobrazujú v pravom hornom okraji prehliadača, a prejdite do časti Ďalšie nástroje. Potom vyberte nástroje pre vývojárov.Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku 2Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku 3Po kliknutí na túto možnosť sa na pravom okraji zobrazí séria kódov a nad nimi sa objaví malá ikona na tablete a smartfóne.Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku 4Musíte tam kliknúť a získať tak priamy prístup k mobilnej verzii. (Inými slovami, surfujete z počítača, akoby ste to robili z mobilného zariadenia.)Ako odovzdávať fotografie Instagram Z počítača alebo notebooku 5Instagram musí byť napísané do poľa pre adresu a ako obvykle zadané používateľské meno. V dolnej časti sa zobrazí ikona fotografie. To nám umožňuje odovzdávať obrázky na web.

Používanie prehliadača Safari:

Otvorte Safari a potom prejdite na Nastavenia> Rozšírené. Vyberte pole, ktoré zobrazuje ponuku Zobraziť vývoj na paneli s ponukami. Potom otvorte novú kartu a kliknite na Develop> User Agent> Safari – iOS 12.1,3 – iPhone na paneli s ponukami.

Potom otvorte stránku instagram.com a prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov. Stránka sa načíta a v dolnej časti obrazovky sa zobrazí ikona plus, tak ako ju vidíte na telefónoch. Kliknite na ňu a vyberte obrázok, ktorý chcete nahrať. Môžete dokonca použiť filtre a vylepšenia priamo zo Safari.

Keď s tým skončíte, vrátite sa do predvolenej ponuky nastavení, inak sa všetky ostatné webové stránky, ktoré prehliadate, odovzdajú aj s mobilným zobrazením.

Plánované nahrávania:

Čo sa stane, ak nechcete nahrať okamžite, ale nastavíte časovač nabíjania? Možno je to deň špeciálnej príležitosti. Aj napriek tomu existuje plánovací nástroj s názvom OneUp. Pomocou OneUp môžete dokonca nahrať tú istú fotografiu spolu pre niekoľko Instagram účtov.

Pripojte svoj Instagram účet na počítači s prihlasovacími údajmi. Potom sa v nástroji zobrazí možnosť, ktorá načíta položku plánu. Kliknite na ňu a dostanete sa na obrazovku, kde uvidíte počet účtov prihlásených do nástroja. vybrať Instagram účet, do ktorého chcete uverejniť príspevok. Vyberte obrázok, ktorý chcete nahrať, a pridajte popis podľa použitia hashtagov alebo podľa toho, čo vám vyhovuje. Potom sa môžete rozhodnúť nahrať priamo alebo nastaviť konkrétny dátum a čas odovzdania.

Aplikácia OneUp umožňuje užívateľovi nahrať bezproblémový obraz kedykoľvek to chce, a to plánovaním dopredu, pokiaľ ide o týždne až mesiace. Používateľom tiež umožňuje v popise používať nielen značky hashtag (#), ale aj jednoduché značky (@). Okrem toho získavame podporu pre plánované nahrávanie histórie priamo z vášho počítača alebo počítača.

To je všetko! Dúfam, že ste to povolili Instagram Z počítača, kam môžete nahrávať fotografie, videá alebo dokonca pozerať Instagram príbehy alebo písať komentáre.