Ako odosla┼ą hromadn├║ kore┼ípondenciu v Dokumentoch Google?

Vyu┼ż├şvate v┼íetko, ─Źo Dokumenty Google pon├║kaj├║? H─żad├íte mo┼żnosti, ako odosla┼ą hromadn├║ kore┼ípondenciu pomocou dokumentov Google? Existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, v ktor├Żch m├┤┼żete vyu┼żi┼ą najlep┼íiu hromadn├║ kore┼ípondenciu.

Čo je hromadná korešpondencia?

Hromadn├í kore┼ípondencia je n├ístroj, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na prisp├┤sobenie formul├írov alebo e -mailov, tak┼że m├┤┼żete odosiela┼ą prisp├┤soben├ę e -maily viacer├Żm pou┼ż├şvate─żom naraz. Funkcia hromadnej kore┼ípondencie importuje ├║daje z r├┤znych zdrojov a vyu┼ż├şva tieto inform├ície. Jednou z be┼żne pou┼ż├şvan├Żch mo┼żnost├ş je predov┼íetk├Żm kombin├ícia Gmailu a Tabuliek Google na vytv├íranie dokumentov hromadnej kore┼ípondencie.

Hromadn├í kore┼ípondencia z├şskava inform├ície, ako je meno, adresa a podobn├ę ─Ćal┼íie ├║daje z r├┤znych zdrojov, a pripravuje spr├ívu pre jednotliv├Żch pou┼ż├şvate─żov. Hromadn├í kore┼ípondencia sa ide├ílne pou┼ż├şva v scen├íroch, ako s├║ formul├íre a vysoko prisp├┤soben├ę e -maily.

Predstavte si situ├íciu, ┼że pl├ínujete posla┼ą svojim klientom konkr├ętnu ponuku. Namiesto odosielania v┼íeobecn├Żch e -mailov by ste chceli odosla┼ą e -mail s mal├Żm prisp├┤soben├şm a prisp├┤soben├şm. V z├ísade by ste mohli necha┼ą e -mail pozost├íva┼ą z mien a adries jednotliv├Żch klientov (spolu s ─Ćal┼í├şmi d├┤le┼żit├Żmi ├║dajmi, pod─ża okolnost├ş). To je oblas┼ą, kde m├┤┼że hromadn├í kore┼ípondencia pr├şs┼ą celkom vhod.

Ako funguje hromadná korešpondencia?

Hromadn├í kore┼ípondencia bude potrebova┼ą konkr├ętny n├ístroj alebo softv├ęr na dosiahnutie lep┼íej efektivity a v├Żkonu. Na hromadn├║ kore┼ípondenciu si m├┤┼żete vybra┼ą ak├Żko─żvek dobr├Ż softv├ęrov├Ż n├ístroj na z├íklade svojich individu├ílnych preferenci├ş.

Syst├ęm hromadnej kore┼ípondencie vr├ítane funkcie hromadnej kore┼ípondencie Gmailu bude potrebova┼ą dve ┼ípeci├ílne s├║─Źasti na dosiahnutie optim├ílneho v├Żkonu. Budete potrebova┼ą a S├║bor ┼íabl├│ny ktor├Ż obsahuje dokument, ktor├Ż chcete odosla┼ą, a D├ítov├Ż s├║bor ktor├Ż zah┼Ľ┼ła prisp├┤soben├ę inform├ície, ako s├║ men├í a adresy.

S├║bor ┼íabl├│ny pozost├íva z v├í┼ího ├║pln├ęho obsahu e -mailu a bude ma┼ą samostatn├ę z├ístupn├ę symboly pre osobn├ę ├║daje, ako s├║ men├í a adresy. Tieto bud├║ poch├ídza┼ą z d├ítov├ęho s├║boru pri odosielan├ş obsahu hromadnej kore┼ípondencie pr├şjemcom.

D├ítov├Ż s├║bor, ako ste asi spr├ívne uh├ídli, je s├║bor, ktor├Ż obsahuje ├║daje o z├ístupn├Żch symboloch v s├║bore ┼íabl├│ny. D├ítov├Ż s├║bor m├┤┼że ma┼ą formu tabu─żky programu Excel alebo Tabuliek Google.

Ako vytvori┼ą hromadn├║ kore┼ípondenciu v Dokumentoch Google?

D├ítov├Ż s├║bor hromadnej kore┼ípondencie m├┤┼żete vytvori┼ą pomocou Tabuliek Google a s├║boru ┼íabl├│ny v Dokumentoch Google. Tento proces v┼íak m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├Ż a m├┤┼że v├ís prin├║ti┼ą zad├íva┼ą ├║daje ru─Źne. To m├┤┼że tie┼ż vies┼ą k nieko─żk├Żm ─żudsk├Żm chyb├ím a m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że va┼íe e -maily zl├║─Źen├ę s po┼ítou bud├║ vyzera┼ą trochu nepr├şjemne.

Slu┼żba Dokumenty Google v├ím teraz nepon├║ka funkciu hromadnej kore┼ípondencie ako takej. T├║to funkciu m├┤┼żete z├şska┼ą v Tabu─żk├ích Google, ale do svojho produktu budete musie┼ą prida┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície. Navy┼íe, ke─Ć┼że si nem├┤┼żete prezera┼ą v┼íetky odoslan├ę e-maily, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że pr├şjemcom budete odosiela┼ą podivne vyzeraj├║ce e-maily. M├┤┼żete si dokonca vysk├║┼ía┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş, ako pou┼ż├şva┼ą hromadn├║ kore┼ípondenciu v Gmaile s Dokumentmi Google!

Tu v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą n├ístroj, ak├Żm je napr├şklad GMass. N├ístroj jednoducho automatizuje proces a zjednodu┼íuje ho. Pokro─Źil├í funkcia hromadnej kore┼ípondencie, ktor├í je s├║─Źas┼ąou n├ístrojov, ako je GMass, sa m├┤┼że uk├íza┼ą ako celkom u┼żito─Źn├í v porovnan├ş s funkciami, ktor├ę s├║ predvolene k dispoz├şcii v tabu─żk├ích MS Word alebo Google. Jednou z hlavn├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm s├║ tieto n├ístroje tret├şch str├ín vynikaj├║cimi mo┼żnos┼ąami, m├┤┼że by┼ą to, ┼że nie s├║ nevyhnutne navrhnut├ę tak, aby spolupracovali s obchodn├şkmi a digit├ílnymi odborn├şkmi. M├┤┼żu ho pou┼ż├şva┼ą aj in├ş jednotlivci, soci├ílne organiz├ície a v┼íetci ostatn├ş. Pokia─ż m├íte ├║─Źet Google, m├┤┼żete tieto prisp├┤soben├ę spr├ívy odosiela┼ą bez probl├ęmov.

Pre─Źo pou┼ż├şva┼ą n├ístroje tretej strany na hromadn├║ kore┼ípondenciu?

Pou┼żitie funkcie hromadnej kore┼ípondencie ako predvolen├ęho sp├┤sobu vytv├írania hromadnej kore┼ípondencie m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą vytvorenie skriptu Google Apps Script. Sama o sebe to m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├í ├║loha. Pou┼żitie n├ístroja tretej strany sa m├┤┼że uk├íza┼ą ako celkom u┼żito─Źn├ę a praktick├ę, preto┼że nevy┼żaduje, aby ste vytvorili skript alebo ovl├ídli umenie vytv├írania skriptu.

K niektor├Żm v├Żhod├ím pou┼żitia tohto n├ístroja patr├ş:

  • Automaticky reagujte stovkami e -mailov. Sta─Ź├ş nastavi┼ą frekvenciu n├íslednej po┼íty, prisp├┤sobi┼ą si n├ísledn├║ po┼ítu a celkov├Ż po─Źet n├ísledn├Żch kontrol.
  • Prvotriedna personaliz├ícia je ─Ćal┼íou ─Ćal┼íou v├Żhodou. M├┤┼żete prida┼ą prisp├┤soben├ę obr├ízky, prisp├┤soben├ę odkazy a dokonca aj prisp├┤soben├ę ve─żk├ę bloky textu.
  • Dokonca v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą ob├şs┼ą limity odosielania z Gmailu. Budete m├┤c┼ą odosla┼ą a┼ż 10 000 e -mailov bez ob├ív z limitu odosielania.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Predvolen├í funkcia hromadnej kore┼ípondencie m├┤┼że by┼ą nie─Źo, ─Źo sa v├ím bude hodi┼ą, ale prin├í┼ía mno┼żstvo obmedzen├ş. Pou┼żitie n├ístroja tretej strany na zl├║─Źenie po┼íty sa v┼íak m├┤┼że uk├íza┼ą ako ve─żmi u┼żito─Źn├ę. M├┤┼że to by┼ą va┼ía najlep┼íia st├ívka pre pokro─Źil├║ e -mailov├║ kampa┼ł, a tak v├ím pom├┤┼że maximalizova┼ą konverzn├Ż pomer.

Pou┼żitie doplnku Chrome pre n├ístroje, ako napr├şklad GMass, sa m├┤┼że ur─Źite uk├íza┼ą ako skvel├í vo─żba pri zlep┼íovan├ş v├í┼ího po┼ítov├ęho marketingu a stup┼ła v├Żkonu.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3kZrFP2