Ako odosielať webové stránky z počítača na mobilný telefón a naopak v prehliadači Chrome

Napriek tomu smartphones teraz sa na surfovanie na internete používajú viac ako počítače. Existujú ľudia, ktorí zvyčajne používajú dva ekosystémy alebo relaxujú. Ak je to váš prípad, možno vás bude zaujímať Nové funkcie v prehliadači Google Chrome s tým, čo môžete urobiť Pošlite webové stránky z počítača do telefónualebo naopak alebo z počítača na tablet alebo iný počítač.

Ide o to, že môžete okamžite poslať navštívenú stránku na iné zariadenie a pokračovať v čítaní rýchlym a veľmi jednoduchým spôsobom.

Odošlite webové stránky viditeľné vo vašom počítači na váš mobilný telefón

Aj keď prehliadač Google Chrome už medzi zariadeniami synchronizuje, vždy, keď sa v prehliadači prihlásite do svojho účtu Google, všetko, čo musíte urobiť, aby ste mohli túto funkciu používať, je to, že nový nástroj je oveľa pohodlnejší.

Až doteraz sme museli prejsť nadol do sekcie Posledná karta, aby sme zistili, ktoré weby otvárame na iných zariadeniach.

počítačová sieť pre Google Chrome Mobile

Môžete ho použiť aj kliknutím na ikonu v dolnej časti panela úloh.

teraz Z počítačaLen to urob pravým tlačidlom myši na navigačnej lište pre možnosti zobrazenia „Poslať do zariadenia“; Tam uvidíte terminál, ktorý používate v prehliadači Chrome, kam môžete poslať tento web.

význam:

  1. Pravým tlačidlom myši kliknite na navigačný panel (Zadajte „www.google.com“, kde sa webová adresa zobrazuje.)
  2. kliknite tu „Poslať do zariadenia“,
  3. Vyberte zariadenie komu chcete poslať sieť.

Na telefóne (alebo tablete) dostanete upozornenie, že keď sa ho dotknete, web sa otvorí v prehliadači Google Chrome. Je jednoduché a „ľahké“ presúvať stránky medzi počítačmi, na ktorých používate firemný prehľadávač Mountain View.

Ak chcete urobiť opak, myslím poslať z mobilného telefónu na iné zariadenie, nájdeme možnosť „Poslať do zariadenia“ na tlačidle zdieľam browser

Ďalšia funkcia prehliadača Google Chrome, ktorá vás môže zaujímať

tmavý režim v prehliadači Chrome

Možno sa v posledných dňoch objavil obľúbená skupina, formácia, ktorá oddeľuje niekoľko rias farby, ktorá nepresvedčuje ani tých najorganizovanejších. V tomto návode vám ukážeme, ako túto funkciu zakázať.

Na druhej strane, ak ste fanúšik vývoj A chcete sa dozvedieť viac, v tejto publikácii zhromažďujeme najmä niektoré z nich, ktoré sú veľmi užitočné každý deň a udržiavajú nás v spojení s prehliadačom Google.

Možno to nevieš antivírusový program V spojení s prehliadačom Chrome môže skontrolovať problémy na súboroch na pevnom disku. V tomto článku vám podrobnejšie vysvetlíme, ako ho môžete použiť.