Ako odosiela┼ą textov├ę spr├ívy prostredn├şctvom e -mailu na va┼íom syst├ęme Android

Pre─Źo by ste chceli odosla┼ą textov├║ spr├ívu e -mailom alebo naopak? ─îi u┼ż v├ím v┼żdy doch├ídza kredit, alebo potrebujete posla┼ą p├ír spr├ív, pripravili sme zoznam s 3 met├│dy, ktor├ę v├ím uk├í┼żu, ako to urobi┼ą.

V┼íetko sa m├┤┼że zda┼ą dos┼ą m├Ąt├║ce, ale v skuto─Źnosti to nie je tak├ę zl├ę, ke─Ć m├íte lep┼íiu predstavu o tom, ─Źo rob├şte. Ak nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą WhatsApp alebo podobn├║ slu┼żbu zasielania spr├ív, jedna z met├│d v tomto zozname by mala sta─Źi┼ą na to, aby vyhovovala va┼íim potreb├ím.

Ak si chcete pozrie┼ą alternat├şvne e -mailov├ę aplik├ície, tu je zoznam 8 z najlep┼í├şch e -mailov├Żch aplik├íci├ş pre Android na zv├Ż┼íenie va┼íej produktivity. Ak nie, za─Źnime.

Metóda 1: Zadanie e -mailu do aplikácie SMS (správy SMS na e -mail)

SMS_E -mail

E -maily by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą odosiela┼ą prostredn├şctvom aplik├ície SMS vo svojom zariaden├ş s Androidom.

Otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu na odosielanie spr├ív a namiesto zad├ívania ─Ź├şsla obvykl├Żm sp├┤sobom zadajte e -mailov├║ adresu.

Nap├ş┼íte svoju spr├ívu, klepnite na odosla┼ą a v├í┼í oper├ítor by mal spr├ívu previes┼ą na e -mail.

Je to neuverite─żne jednoduch├ę, ale zd├í sa, ┼że v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş ani netu┼í├ş, ┼że ich zariadenie Android je v prvom rade schopn├ę to urobi┼ą.

Je to najr├Żchlej┼íia met├│da, a ak v├ím to pom├┤┼że, nie je ┼żiadny skuto─Źn├Ż d├┤vod pokra─Źova┼ą v ostatn├Żch met├│dach v zozname, ale m├┤┼że to st├í┼ą za vysk├║┼íanie, ak h─żad├íte in├ę funkcie alebo in├Ż sp├┤sob odosielania textu. spr├ívy prostredn├şctvom e -mailu a naopak.

Met├│da 2: Posielanie textov├Żch spr├ív sebe a ostatn├Żm prostredn├şctvom e -mailu

Email_SMS

Textov├ę spr├ívy m├┤┼żete odosiela┼ą na v├Ą─Ź┼íinu telef├│nov zo svojho e -mailov├ęho ├║─Źtu, pokia─ż pozn├íte spr├ívny k├│d e -mailovej adresy pre v├í┼ího oper├ítora. Ak napr├şklad chcete odosla┼ą textov├║ spr├ívu na ─Ź├şslo T-Mobile, sta─Ź├ş ho k ─Ź├şslu pripoji┼ą;

@tmomail.net

Tu je zoznam nieko─żk├Żch najob─ż├║benej┼í├şch k├│dov oper├ítora pre e -maily a spr├ívy SMS;

(─î├şslo pr├şjemcu budete musie┼ą zada┼ą pred znak @.)

Alltel @message.alltel.comAT&T @txt.att.netNextel @messaging.nextel.comŠprint @messaging.sprintpcs.comSunCom @tms.suncom.comT-Mobile @tmomail.netUSA Cellular @email.uscc.netVoiceStream @voicestream.netVerizon @vtext.com (iba text) @vzwpix.com (obrázky a videá)

Ak chcete odosla┼ą spr├ívu t├Żmto sp├┤sobom, nap├ş┼íte spr├ívu vo svojom e -mailovom ├║─Źte na adresu, na ktor├║ ju chcete odosla┼ą.

Spr├íva by mala ma┼ą najsk├┤r ─Ź├şslo a potom SMS k├│d oper├ítora. Tu je pr├şklad;

0000000000@tmomail.net

Malo by sa odosla┼ą takmer okam┼żite, aj ke─Ć spr├íva bude odoslan├í in├Żm v┼íeobecn├Żm ─Ź├şslom, napr├şklad 101010002 pre AT&T. (Z tohto d├┤vodu by mohlo by┼ą vhodn├ę vlo┼żi┼ą do textovej spr├ívy va┼íe meno, aby ste sa vyhli ak├Żmko─żvek zm├Ątkom pre pr├şjemcu.) T├íto met├│da bude fungova┼ą takmer na ka┼żdom zariaden├ş, vr├ítane star┼í├şch telef├│nov s ÔÇ×inteligentn├ŻmiÔÇť funkciami. (Pokia─ż m├íte spr├ívny e -mailov├Ż k├│d.)

Met├│da 3: Google Voice

Google_Voice_Logo

Google Voice je ┼żivotaschopnou alternat├şvou, preto┼że si m├┤┼żete ─Źoko─żvek posiela┼ą e -mailom prostredn├şctvom spr├ívy SMS z ak├ęhoko─żvek telef├│nu.

Ako hovor├ş ich webov├í str├ínka;

Textov├ę spr├ívy m├┤┼żete odosiela┼ą a prij├şma┼ą pomocou ─Ź├şsla Google Voice na webe Google Voice, v aplik├ícii Google Voice, prostredn├şctvom aplik├ície na odosielanie spr├ív SMS alebo prostredn├şctvom slu┼żby Hangouts.

Medzin├írodn├ę textov├ę spr├ívy: Google Voice v s├║─Źasnosti podporuje odosielanie textov├Żch spr├ív na telef├│nne ─Ź├şsla v USA a Kanade, ale textov├ę spr├ívy m├┤┼żete prij├şma┼ą odkia─żko─żvek na svete. Google Voice v s├║─Źasnosti podporuje iba kr├ítke k├│dy v USA

M├┤┼żete si dokonca zvoli┼ą zasielanie v┼íetk├Żch textov├Żch spr├ív na va┼íe ─Ź├şslo Google na e -mailov├║ adresu priraden├║ k v├í┼ímu ├║─Źtu Google. Mohlo by to by┼ą u┼żito─Źn├ę, ak potrebujete dosta┼ą svoju aplik├íciu SMS von z rovnice.

Ak to znie, mohlo by to by┼ą u┼żito─Źn├ę;

Otvoren├ę Google Voice na po─Ź├şta─Źi.

Kliknite nastavenie, nájdete v pravom hornom rohu stránky.

Otvor Hlasová schránka a text kartu a nájdite súbor Preposielanie textu

Za─Źiarknite pol├ş─Źko ved─ża mo┼żnosti; Preposiela┼ą textov├ę spr├ívy na m├┤j e -mail.

Kliknite Ulo┼żi┼ą zmeny.

Teraz by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą prij├şma┼ą v┼íetky textov├ę spr├ívy odoslan├ę na va┼íe ─Ź├şslo Google prostredn├şctvom e -mailu, ─Źo m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę na dovolenke alebo v pr├şpade, ┼że telef├│n z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu nem├┤┼żete norm├ílne pou┼ż├şva┼ą.

Na textov├ę spr├ívy v┼íak budete m├┤c┼ą odpoveda┼ą iba z e -mailovej adresy, na ktor├║ bola spr├íva p├┤vodne odoslan├í. To znamen├í, ┼że nebudete m├┤c┼ą posiela┼ą spr├ívy ─Ćalej a odpoveda┼ą na ne, ale st├íle by to malo by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├ę.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac, tu je ├║radn├şk YouTube reklama na slu┼żbu SMS na e -mail:

Záver

Odoslanie norm├ílnej spr├ívy alebo e -mailu z v├í┼ího zariadenia je vo v┼íeobecnosti dos┼ą jednoduch├ę, ale existuje mno┼żstvo r├┤znych aplik├íci├ş a met├│d, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na to, aby bol z├í┼żitok vhodnej┼í├ş pre va┼íe konkr├ętne potreby.

Na┼í┼ąastie by ste teraz mali ma┼ą mo┼żnos┼ą odosiela┼ą spr├ívy SMS prostredn├şctvom e -mailu, ako aj e -maily prostredn├şctvom spr├ív SMS. Tu je zoznam alternat├şvnych aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív pre Android, ak chcete vysk├║┼ía┼ą nie─Źo nov├ę.

Ak chcete vo svojom zariaden├ş s Androidom nastavi┼ą automatick├ę SMS spr├ívy, mus├şte urobi┼ą nieko─żko ─Ćal┼í├şch krokov.

Ak sme zme┼íkali jednoduch├Ż sp├┤sob odosielania textov├Żch spr├ív prostredn├şctvom e -mailu alebo m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa jednej z met├│d v tomto zozname, dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch alebo n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą prostredn├şctvom Facebook alebo Twitter.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku