Ako odosielať faxy z Gmailu? Najaktívnejšie riešenie faxovania online

Na odosielanie faxov domácim a zahraničným zákazníkom môžete použiť rôzne metódy. Tieto metódy znižujú potrebu faxu a faxového modemu. Fax je základnou metódou oficiálnej komunikácie. Z tohto dôvodu sú k dispozícii niektoré riešenia online faxu.

Inovatívne faxové riešenie vám umožňuje odosielať a prijímať faxy zo služby Gmail. Nie je pochýb o tom, že je k dispozícii niekoľko služieb, ale môžete si vybrať CocoFax. Je to najlepší spôsob odoslania faxu vašim klientom prostredníctvom služby Gmail. E -maily vyžadujú digitálnu platformu a faxy pracujú na analógových signáloch.

CocoFax: odosielanie faxov z Gmailu

CocoFax je použiteľné riešenie faxovania na odosielanie a prijímanie faxov. Ak sa chcete dozvedieť, ako odoslať a fax z Gmailu, pozrite sa na CocoFax, kde nájdete podrobný návod. Bezpochyby je to spoľahlivá faxová služba pre každého.

CocoFax vo vašej firme efektívne funguje pri správe veľkého objemu faxov. Môže pracovať pre domáce aj medzinárodné faxy. Musíte si vytvoriť bezplatný účet na CocoFax. Na vytvorenie účtu použite svoju e -mailovú adresu.

Po vytvorení účtu môžete začnite svoju skúšku bezplatne a na 30 dní používajte bezplatné faxové číslo. Získava uznanie od spoločností iGeekBlog, New York Times, PC World, TechRadar, Digital Trends, Toms Guide atď. Táto renomovaná značka ponúka a šifrované faxové služby kompatibilné s HIPAA.

CocoFax ponúka bezplatné aplikácie pre užívateľov Android a iPhone. S týmito aplikáciami bude pre vás jednoduché odosielať faxy počas cesty. O bezpečnosť faxov sa nemusíte obávať. Majú zabezpečený systém, ktorý zabraňuje kybernetickým útokom.

S touto online faxovou službou môžete znížiť svoje dodatočné výdavky. Nie je potrebné mať aktívny internet 24/7. Je to bezpečná a spoľahlivá sieť na odosielanie a prijímanie faxov. Faxy môžete spravovať podľa vlastného uváženia.

CocoFax vám umožňuje odosielať a prijímať faxy prostredníctvom prenosných počítačov, smartphonesa počítače. Pomáha vám spravovať domáce i medzinárodné faxy.

Odosielanie faxov ľahko z cholesterolu

Na faxovanie prostredníctvom služby Gmail budete potrebovať adresu Gmail, účet CocoFax, internetové pripojenie a faxové číslo. Tu je niekoľko jednoduchých krokov na odosielanie a prijímanie faxov:

Krok 01: Nastavte si svoj účet CocoFax a získajte bezplatnú skúšobnú verziu na 30 dní. Vyberte svoje faxové číslo bez problémov.

Krok 02: Otvorte si účet Gmail prostredníctvom webového prehliadača alebo aplikácie Gmail. Klepnite na „napísať e-mail“ a pracujte na vyskakovacom okne.

Krok 03: Začnite písať faxový dokument a vyplňte všetky dôležité polia, napríklad zadajte faxovú adresu príjemcu. Za faxovou adresou bude nasledovať @cocofax.net. Pole predmetu a text e -mailu sú voliteľné.

Najdôležitejšia vec je faxový dokument. Musíte pripojiť dôležité dokumenty v podporovaných formátoch. CocoFax podporuje dôležité formáty, ako sú jpg, png, xlsx, xls, docx a doc. Neváhajte a nahrajte toľko dokumentov, koľko chcete.

Krok 04: Skontrolujte zadané informácie a kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Zariadenie CocoFax vytočí faxové číslo príjemcu na doručenie vašej správy. Po doručení faxu je v doručenej pošte k dispozícii potvrdzovací e -mail.

CocoFax môže úspešne doručovať správy. Ak je správa neúspešná, faxový prístroj prijímača je zaneprázdnený.

Prijímajte faxy v službe Gmail

Prijímanie faxov pomocou služby Gmail je jednoduché. Doručená pošta bude obsahovať všetky prijaté faxy. Na správu faxov môžete tiež použiť ovládací panel svojho účtu CocoFax. Umožnil vám získať úplný záznam o odoslaných a prijatých faxoch.

Našťastie môžete odosielať a prijímať faxy z iných e -mailových klientov. Môžete napríklad použiť aplikáciu Outlook, Yahoo Mail a ďalších klientov. CocoFax sa stáva prekladateľom medzi faxovou a e -mailovou službou. Ak je vaše faxové číslo nesprávne, doručenie faxu bude neúspešné.

Záver

Celkovo vám CocoFax umožňuje odosielať faxy z Gmailu a iných e -mailových klientov. O bezpečnosť sa netreba báť. Ponúka riešenie faxovania kompatibilné s HIPAA. S pomocou CocoFax je jednoduché spravovať faxovú komunikáciu.

Pre vaše malé až veľké firmy CocoFax funguje naozaj dobre. Má množstvo pôsobivých funkcií pre firmy a nezávislých pracovníkov. Budete potrebovať bezplatné faxové číslo a CocoFax ho ponúka. Používatelia si môžu vybrať svoje obľúbené faxové číslo.

Našťastie môžete začať používať CocoFax okamžite. Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii je jednoduché odosielať a prijímať faxy bez platenia peňazí. Začnite používať CocoFax už dnes a podeľte sa o to.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/349xbtC