Ako odomknúť telefón Pantech za ešte dostupnejší telefón

Práve ste cestovali do novej krajiny a zistili ste, že váš telefón nefunguje, pretože váš aktuálny operátor v danej krajine nie je podporovaný. Čo robíte, aby ste to vyriešili? Odomknutie telefónu vám pomôže používať zariadenie v iných krajinách a môžete tiež finančne získať ďalšie tarify operátora.

Pomocou tejto príručky vám ukážeme rôzne spôsoby odomknutia telefónu Pantech. Potom budete môcť vo svojom smartfóne Pantech použiť akúkoľvek SIM kartu. Nezabudnite si zálohovať svoje informácie, aby ste o nič neprišli.

Metóda 1: Prihláste sa Plus

Toto je pravdepodobne najlepšia metóda na odomknutie Pantech smartphones v súčasnej dobe, pretože metóda je úplne zadarmo a mala by fungovať s väčšinou modelov. Login Plus je v zásade aplikácia, ktorá dokáže odomknúť zariadenia rôznych výrobcov vrátane Pantech, Motorola a Alcatel.

Funguje to podobne ako ostatné služby odomykania, pretože po zadaní podrobností, ako je číslo IMEI a číslo modelu, generuje bezplatný odomykací kód pre vaše zariadenie. Aj keď je táto metóda bezplatná, budete potrebovať a Windows PC, aby ste mohli používať aplikáciu Login Plus. Aplikácia bola testovaná na rôznych výrobcoch a tiež na smartfóne Pantech Flex.

Krok 1

Stiahnite si aplikáciu Login Plus do počítača. Aplikáciu získate pomocou tohto odkazu. Po stiahnutí rozbaľte súbor zip.

Krok 2

Otvorte aplikáciu a počkajte, kým lišta načítania dosiahne 100%.

Krok 3

Kliknite na rozbaľovaciu ponuku pod položkou Nastavenia a vyberte svoj smartphone Pantech.

Prihláste sa Plus Pantech

Krok 4

Otvorte aplikáciu vytáčania na svojom smartfóne Pantech a vytočte *# 06#, aby ste zistili svoje číslo IMEI. Prípadne sa môžete pozrieť na krabicu svojho smartfónu Pantech a nájsť číslo IMEI.

Krok 5

Zadajte číslo IMEI do aplikácie vedľa IMEI a kliknite na tlačidlo Vypočítať. Na obrazovke by sa mal zobraziť odblokovací kód. Všimnite si tento kód.

Prihláste sa a vypočítajte

Krok 6

Vypnite svoj smartphone Pantech, vložte do zariadenia SIM kartu iného operátora a znova ho zapnite. Budete vyzvaní na zadanie kódu na odomknutie.

Krok 7

Zadajte odblokovací kód, ktorý ste dostali predtým prostredníctvom aplikácie Login Plus. To je všetko! Úspešne ste odomkli svoj smartphone Pantech a teraz ho môžete používať s akýmkoľvek operátorom.

Metóda 2: Sim-Unlock.net

Sim-Unlock.net je pravdepodobne jednou z najlepších odomykacích služieb dostupných pre takmer všetkých smartphones. Podporuje zariadenia od niektorých z najväčších výrobcov, ako sú Samsung, LG a Apple. Rovnako ako ostatné služby odomykania tretích strán, aj táto konkrétna webová stránka umožňuje používateľom kupovať odomykacie kódy a potom ich používať na odomykanie svojich zariadení.

Pravdepodobne najlepšia vec na webovej stránke je, že má cenovo dostupné odomykacie kódy pre väčšinu podporovaných zariadení. Ak metóda 1 nefungovalo pre váš smartphone Pantech, potom neexistuje žiadny iný bezplatný spôsob, a táto metóda je pravdepodobne ďalšou najlepšou alternatívou, ak ste ochotní minúť nejaké peniaze.

Krok 1

Otvorte webovú stránku Sim-Unlock.net a kliknite na Odomknúť telefón Pantech.

Sim Odomknite Pantech

Krok 2

Vyberte svoj smartphone Pantech zo zoznamu dostupných zariadení.

Odomknúť zariadenia Sim

Krok 3

Kliknite na tlačidlo Odomknúť.

Odomknutie Sim

Krok 4

V rozbaľovacej ponuke skontrolujte, či je vybratý správny model.

Krok 5

Otvorte na svojom zariadení Pantech aplikáciu vytáčania a zadajte číslo *# 06#, aby ste zistili svoje číslo IMEI.

Krok 6

Do poľa nižšie zadajte toto číslo IMEI. Zadajte číslo IMEI a kliknite na tlačidlo Vytvoriť objednávku.

Odomknúť objednávku Simom

Krok 7

Zadajte svoje meno, e -mailovú adresu a telefónne číslo a kliknite na tlačidlo Vytvoriť objednávku.

Odomknutie platby Simom

Krok 8

Uskutočnite platbu za kód a kód dostanete e -mailom.

Krok 9

Po obdržaní kódu vypnite smartphone Pantech a vložte do zariadenia SIM kartu iného operátora.

Krok 10

Zadajte kód, ktorý ste dostali prostredníctvom e -mailu. To je všetko! Úspešne ste odomkli svoj smartphone Pantech!

Metóda 3: UUnlock.com

UUnlock.com je ďalšou populárnou službou na odomykanie SIM karty, ktorá vám umožňuje odomknúť smartphone Pantech Android. Rovnako ako Metóda 2, Táto metóda podporuje aj niekoľko rôznych výrobcov a na odomknutie smartfónu si musíte kúpiť kód.

Ako už odomkli svoje milióny používateľov smartphones pomocou služby by táto metóda mala fungovať s väčšinou Pantech smartphones.

Krok 1

V počítači navštívte webovú stránku UUnlock.com.

Krok 2

Kliknite na rozbaľovaciu ponuku vedľa položky Vytvoriť a vyberte položku Pantech. Vyberte svoj model kliknutím na rozbaľovaciu ponuku vedľa položky Model.

Odomknite Pantech

Krok 3

Vytočte *#06#v aplikácii na vytáčanie vášho smartfónu Pantech, aby ste zistili svoje číslo IMEI, a zadajte tento kód do poľa vedľa IMEI#. Zadajte svoju e -mailovú adresu do poľa vedľa položky E -mail.

Krok 4

Kliknite na tlačidlo ODOMKNÚŤ HNED.

Odomknúť

Krok 5

Uskutočnite platbu, aby ste odomykací kód dostali prostredníctvom e -mailu.

Krok 6

Vypnite smartphone Pantech, vložte akúkoľvek inú SIM kartu a zapnite zariadenie. Zadajte kód, ktorý ste dostali prostredníctvom e -mailu! To je všetko! Vaše zariadenie je teraz odomknuté.

Metóda 4: Volanie vášho operátora

Táto metóda je oficiálnym spôsobom odomknutia akéhokoľvek zariadenia s Androidom, pretože odomykací kód dostanete priamo od operátora. Aj keď kódy prijaté prostredníctvom vášho operátora môžu byť drahšie ako akékoľvek iné služby tretích strán, budú spoľahlivé. Preto je to možno najefektívnejšia a najspoľahlivejšia metóda na odomknutie smartfónu Pantech.

Krok 1

Otvorte na svojom smartfóne aplikáciu vytáčania a vytočením *# 06# vyhľadajte svoje číslo IMEI. Napíšte toto číslo.

Krok 2

Zavolajte svojmu operátorovi. Rôzni operátori majú svoje vlastné čísla zákazníckych služieb a musíte zavolať konkrétnemu operátorovi, napríklad T-Mobile alebo Verizon.

Krok 3

Povedzte zástupcovi svojho operátora, že chcete odomknúť svoje zariadenie a že potrebujete odblokovací kód.

Krok 4

Poskytnite zástupcovi svoje číslo IMEI.

Krok 5

Riaďte sa ďalšími pokynmi svojho operátora a uskutočnite platbu za kód. Po uskutočnení platby dostanete kód buď prostredníctvom SMS alebo e -mailu. Trvanie prijatia kódu bude závisieť od vášho operátora a vášho zariadenia.

Krok 6

Po obdržaní kódu vložte do svojho smartfónu Pantech akúkoľvek inú SIM kartu a zadajte kód, ktorý ste dostali od svojho operátora. To je všetko! Vaše zariadenie je teraz odomknuté.

Záver

Existuje niekoľko Pantech Android smartphones k dispozícii a kúpou zariadenia s dopravnou zmluvou môžete ušetriť nejaké peniaze. Ak vám mobilný telefón vyhovuje a nepotrebujete používať inú SIM kartu, nemusíte míňať ďalšie peniaze a odomykať svoj smartphone. Ak však máte problémy so svojim aktuálnym operátorom alebo chcete prepnúť na iného operátora pre lepšie balíky, na odomknutie zariadenia môžete použiť ktorýkoľvek z vyššie uvedených spôsobov.

Po odomknutí zariadenia ho budete môcť používať aj s inými operátormi na celom svete. Metóda 1 je perfektný, ak nechcete míňať peniaze, ale ak to nefunguje s vašim zariadením, potom je to metóda 2 a 3 sú ďalšie najlepšie alternatívy. Metóda 4 je ideálny, ak vám nevadí minúť trochu viac peňazí, ale chcete na odomknutie zariadenia použiť oficiálny a najspoľahlivejší spôsob. Bez ohľadu na to, ktorý spôsob si vyberiete, uistite sa, že ste správne dodržali všetky pokyny na odomknutie telefónu Pantech a pokojne položte otázky nižšie!