Ako odomknúť SIM na iPhone X

Ako odomknúť SIM na iPhone X 1

Telefóny iPhone sú známe svojou vyššou cenovou značkou, ktorá vždy patrí medzi špičku trhu. Apple opäť to urobilo s iPhone X, zatiaľ najdrahším iPhone. Bez ohľadu na to, aké vysoké sú náklady na iPhone, v obchodoch po celom svete sa vždy nájdu kupci od prvého dňa. Mnoho operátorov sietí zároveň ponúka pre každý nový model iPhone ponuky, ktoré priťahujú mnohé použitia. Poskytovatelia sietí udržiavali veľa ponúk pre nový iPhone x, ale všetky tieto zariadenia sú uzamknuté na SIM karte. Ak vlastníte taký iPhone X a chcete ho odomknúť, tu je návod, ako odomknúť SIM kartu v sprievodcovi iPhone X práve pre vás.

Mnoho ľudí má tendenciu pozerať sa na ponuku operátora siete pre nové telefóny iPhone, ktoré sa nikdy nezaujímajú o zámok karty SIM. Na zariadení uzamknutom na karte SIM nikdy nemôžete používať inú kartu SIM a používanie zariadenia nebude fungovať. Telefón iPhone X bude uzamknutý, aby pracoval na iných SIM kartách, aj keď pochádza od rovnakého poskytovateľa. Skutočný problém s takouto inštaláciou sa stane, keď chcete z nejakého dôvodu zmeniť svoje číslo, napríklad cestu do zahraničia. Získanie úplne nového telefónu, keď chcete lietať do iných krajín, nie je praktické.

Ako odomknúť SIM na iPhone X

Spôsoby odomknutia karty SIM v telefóne iPhone X

Ľudia s telefónom uzamknutým na SIM karte sa v určitom okamihu stretnú s problémom, keď nemôžu svoje telefóny skutočne používať. Mnoho zhone utráca viac peňazí za úplne nové zariadenie. Nie je to potrebné a môžete v telefóne iPhone X skutočne uzamknúť kartu SIM. Existujú nezákonné spôsoby, ako to urobiť zadarmo, ktoré sa neodporúčajú, pretože by to mohlo poškodiť váš iPhone a už ho nemôžete znova použiť. Musíte minúť malú sumu a urobiť zámok karty SIM pre iPhone X dvoma spôsobmi a tu je návod, ako to je

Obráťte sa na prevádzkovateľa siete

Apple spoločnosť nemá možnosť odomknúť iPhone so zámkom SIM. Ak to chcete urobiť, musíte sa obrátiť na prevádzkovateľa siete. SIM kartu môžete jednoducho odomknúť pomocou operátora siete. Môžu existovať určité požiadavky, ako napríklad dôkaz totožnosti a poplatok za odomknutie zámku, ktorý sa líši bez prepravcu. Keď sú splnené všetky požiadavky, do niekoľkých dní dostanete uzamknutú správu. Po prijatí správy o odomknutí môžete odomknutie vykonať pomocou jednoduchých krokov, ktorými sú:

    Vypnite zariadenie Vyberte štandardnú kartu SIM a vložte novú. Nastavte zariadenie znova

Obráťte sa na službu odblokovania tretej strany

Existujú poskytovatelia tretích strán na odblokovanie iPhone X. Postup je rovnaký ako v prípade operátora, ktorý ste vykonali s operátorom siete. Existuje veľa z nich dostupných online a môžete si jednu vyzdvihnúť a odoslať požiadavku. Môžu mať tiež určité požiadavky vrátane poplatku a musíte zadať číslo IMEI vášho zariadenia. Po dokončení dostanete odblokovací kód do niekoľkých dní. Môžete použiť tento odblokovací kód a odomknúť váš iPhone X. Kroky na odomknutie SIM na iPhone X pomocou odblokovacieho kódu sú:

    Vypnite zariadenie Vyberte štandardnú kartu SIM a vložte novú. Po výzve na opätovné nastavenie zariadenia zadajte odblokovací kód

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako odomknúť SIM na iPhone X. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie.