Ako odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S6

Potrebujete odomkn├║┼ą telef├│n, preto┼że je prepojen├Ż s in├Żm poskytovate─żom slu┼żieb? Pokia─ż sp─║┼łate ur─Źit├ę po┼żiadavky, pom├┤┼żu v├ím s t├Żm v┼íetky hlavn├ę dopravcovia. Z├şskajte inform├ície o po┼żiadavk├ích na ka┼żd├ęho konkr├ętneho oper├ítora v ─Źasti Met├│da 1. Ale ─Źo ke─Ć v├ím t├í forma nevyhovuje?

M├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą odblokovac├ş k├│d. S t├Żmto v├ím pom├┤┼że mnoho predajcov tret├şch str├ín. Met├│dy 2-4 podrobne pop├ş┼íte niektor├ę d├┤veryhodn├ę webov├ę str├ínky a inform├ície, ktor├ę budete musie┼ą poskytn├║┼ą. Tieto met├│dy nie s├║ bezplatn├ę, ale napriek tomu v├ím m├┤┼żu u┼íetri┼ą viac pe┼łaz├ş ako k├║pou odomknut├ęho telef├│nu.

Ak chcete odomkn├║┼ą z├ímok so vzorom, tento ─Źl├ínok hovor├ş o odomknut├ş telef├│nu s Androidom. Ak je va┼íim probl├ęmom uzamknut├í karta SIM, m├┤┼żeme v├ím s t├Żm pom├┤c┼ą pri nasleduj├║cich met├│dach.

Met├│da 1: Po┼żiadajte oper├ítora, aby odomkol v├í┼í telef├│n

Ak je v├í┼í S6 navrhnut├Ż tak, aby fungoval v konkr├ętnej sieti, m├┤┼żete sa obr├íti┼ą na oper├ítora, ku ktor├ęmu je telef├│n uzamknut├Ż, a po┼żiada┼ą o pokyny na odomknutie. Poskytn├║ v├ím k├│d na zadanie, ke─Ć do telef├│nu vlo┼ż├şte SIM kartu in├ęho oper├ítora. Pre dopravcu je typick├ę, ┼że po┼żaduje nieko─żko dn├ş, k├Żm poskytne k├│d. Uk├í┼że v├ím, ako odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S6 zadarmo.

Krok 1:

Zavolajte dopravcovi.

Nov├ę pravidl├í implementovan├ę vo febru├íri 2015 s pomocou ─îOI zais┼ąuj├║, ┼że dopravcovia s vami bud├║ pracova┼ą. Tieto pravidl├í s├║ dobrovo─żn├ę, ale v┼íetk├Żch p├Ą┼ą ve─żk├Żch americk├Żch dopravcov s├║hlasilo s lep┼í├şm zverej┼łovan├şm, ozn├ímen├şm o opr├ívnenosti, ┼ítandardizovan├Żm kr├ítkym (krat┼í├şm) ─Źasom odozvy, jednotn├Żmi pokynmi na odblokovanie predplaten├Żch a vyplaten├Żch platieb a so ┼ípeci├ílnou politikou pre nasaden├║ arm├ídu. person├íl.

Aby v├ím v tomto procese pomohol v├í┼í konkr├ętny dopravca, existuj├║ po┼żiadavky, ktor├ę mus├şte splni┼ą. Medzi najuniverz├ílnej┼íie patria:

Telef├│n nesmie by┼ą nahl├ísen├Ż ako straten├Ż alebo odcudzen├Ż ani nesmie by┼ą viazan├Ż na ┼żiadnu podvodn├║ ─Źinnos┼ą. Telef├│n a/alebo ak├íko─żvek zmluva s├║visiaca s telef├│nom bude viac ako pravdepodobne potrebn├ę zaplati┼ą v plnej v├Ż┼íke.

─Äal┼íie ┼ípecifick├ę po┼żiadavky na oper├ítora:

AT&T

AT&T odomkne iba telef├│n ur─Źen├Ż na pou┼żitie v jeho sie┼ąach. Jeho webov├í str├ínka pon├║ka online formul├ír ┼żiadosti. ├Üpln├Ż zoznam po┼żiadaviek a pr├şstup k formul├íru n├íjdete na webovej str├ínke AT & T tu.

Verizon

Verizon v skuto─Źnosti nezamyk├í v├Ą─Ź┼íinu svojich telef├│nov. V├Żnimkou s├║ svetov├ę zariadenia in├ę ako iPhone 3G. Tieto zariadenia je mo┼żn├ę odomkn├║┼ą pomocou k├│du ÔÇ×000000ÔÇť alebo ÔÇ×123456.ÔÇť Ak m├íte ─Ćal┼íie ot├ízky t├Żkaj├║ce sa po┼żiadaviek spolo─Źnosti Verizon, inform├ície n├íjdete tu.

Šprint

Pam├Ąt├íte si tie pravidl├í CTIA, ktor├ę sme u┼ż spomenuli? Telef├│ny uveden├ę na trh po mesiaci, v ktorom boli tieto pravidl├í prijat├ę, febru├ír 2015 sa automaticky odomkne, ke─Ć bud├║ opr├ívnen├ę. Preto je dos┼ą pravdepodobn├ę, ┼że ste Samsung Galaxy S6 je bu─Ć u┼ż odomknut├Ż, alebo dostanete SMS alebo in├ę upozornenie, ke─Ć bude sp├┤sobil├ę na odomknutie. Odomknutie nemus├ş poskytova┼ą v┼íetky funkcie. Viac inform├íci├ş n├íjdete tu.

T-Mobile

Budete musie┼ą kontaktova┼ą spolo─Źnos┼ą T-Mobile. Aj vtedy nemus├ş by┼ą va┼ía ┼żiados┼ą splnen├í, ak va┼íe zariadenie nebolo akt├şvne 40 dn├ş alebo dlh┼íie alebo rok, ak ide o predplaten├Ż telef├│n. Bude potrebn├í najmenej 100 dol├írov├í n├ípl┼ł. Ak chcete splni┼ą tieto a ─Ćal┼íie po┼żiadavky, nav┼ít├şvte tento web.

Pozn├ímka: Americk├ę telef├│ny s├║ kompatibiln├ę v kanadsk├Żch sie┼ąach. Ak sa chyst├íte na kr├ítku dobu von z krajiny, pravdepodobne n├íjdete predplaten├║ SIM kartu. Bez oh─żadu na to, ak je v├í┼í telef├│n zamknut├Ż, budete ho musie┼ą najsk├┤r odomkn├║┼ą.

Krok 2:

Z├şskajte odomykac├ş k├│d od oper├ítora.

Budete tie┼ż chcie┼ą zhroma┼żdi┼ą nejak├ę inform├ície.

Toto s├║ veci, ktor├ę m├┤┼żete potrebova┼ą:

Z├şskajte meno majite─ża ├║─Źtu a ─Ź├şslo ├║─Źtu IMEI/MEID v├í┼ího zariadenia

IMEI

M├┤┼żete vyto─Źi┼ą ─Ź├şslo *#06#

N├íjdete ho tie┼ż v ─Źasti ÔÇ×Inform├ície o zariaden├şÔÇť v ─Źasti ÔÇ×NastaveniaÔÇť. Klepnite na ÔÇ×StavÔÇť.

Ak m├íte st├íle obal, vyh─żadajte n├ílepku s ─Ź├şslom IMEI/MEID.

Va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo Dokument├ícia o vojenskom nasaden├ş, ak je k dispoz├şcii.

Krok 3:

Vlo┼żte nov├║ SIM kartu.

Vysu┼łte a vytiahnite priehradku na kartu SIM. Aktivovan├║ kartu Nano-SIM vlo┼żte do z├ísuvky zlat├Żmi kontaktmi nadol. Zasu┼łte z├ísobn├şk sp├Ą┼ą do otvoru a pevne zatla─Źte, aby bol na svojom mieste. Zadajte k├│d na odomknutie. ├Üloha je hotov├í .

Met├│da 2: K├║pte si odblokovac├ş k├│d tretej strany pomocou Mobileunlocked.com

Odomknutie Samsung Galaxy S6 je na predaj. Niektor├ę spolo─Źnosti a jednotlivci kupuj├║ tieto k├│dy na odomknutie, aby ich predali verejnosti. Ak nesp─║┼łate po┼żiadavky dopravcu, m├┤┼że by┼ą pre v├ís t├íto met├│da najlep┼íia. Ceny sa m├┤┼żu pohybova┼ą od pribli┼żne $2 pribli┼żne na 50 dol├írov.

Pre─Źo by ste nikdy nesiahli po t├Żch dol├íroch2 cena? Tak├ę ceny s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou n├íjdete na str├ínkach ako eBay. Na eBay sa d├í pop├íli┼ą, aj ke─Ć sa to pod─ża mojich sk├║senost├ş nest├íva ─Źasto. Ak sa tak stane, mo┼żno u┼ż peniaze nevr├ítite.

Drah┼íie slu┼żby m├┤┼żu urobi┼ą ─Ćal┼íiu m├ş─żu, aby ste sa uistili, ┼że sa k├│d k v├ím skuto─Źne dostane a ┼że bude odoslan├Ż r├Żchlo. Je mo┼żn├ę, ┼że m├íte to najhor┼íie z oboch svetov – vysok├║ cenu a k├│d nikdy nedostanete – tak to urobte aj vy. D├ívajte pozor na ─Źas odoslania k├│du, ktor├Ż sa m├í odosla┼ą, ak├║ podporu slu┼żba pon├║ka v pr├şpade probl├ęmov a ak├Ż typ postihu je k dispoz├şcii, ak k├│d nikdy nedostanete. Pozrite sa do recenzi├ş a f├│r, ak├ę sk├║senosti maj├║ ostatn├ş s pou┼ż├şvan├şm t├Żchto slu┼żieb.

Krok 1:

Nav┼ít├şvte mobileunlocked.com.

Mobil odblokovan├Ż

Krok 2:

Z rozba─żovac├şch mo┼żnost├ş vyberte zna─Źku a model.

Vytvori┼ą model

Krok 3:

Vyberte svoju krajinu.

Toto je na da┼łov├ę ├║─Źely.

Vyberte krajinu

Krok 4:

Vyberte krajinu, v ktorej je telef├│n uzamknut├Ż.

Vidiecky zámok

Krok 5:

Zadajte sie┼ą.

Aktu├ílna sie┼ą

V tomto mieste dostanete spr├ívu: ÔÇ×Ospravedl┼łujeme sa, v tejto chv├şli nem├┤┼żeme odomkn├║┼ąÔÇť alebo ÔÇ×Kone─Źn├í cena. “

Krok 6:

Zadajte svoje krstn├ę meno, e -mailov├║ adresu a IMEI.

Odomkn├║┼ą inform├ície

Krok 7:

Pre─Ź├ştajte si a s├║hlaste s Podmienkami.

Upozor┼łujeme, ┼że v┼íetka podpora je poskytovan├í prostredn├şctvom e -mailu po─Źas ├║radn├Żch hod├şn.

Existuje tie┼ż z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş, ak s├║ splnen├ę v┼íetky krit├ęri├í.

Krok 8:

Stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Odomkn├║┼ą terazÔÇť.

Odomkn├║┼ą teraz

Krok 9:

Zadajte informácie o platbe.

Platba

Met├│da 3: K├║pte si odblokovac├ş k├│d tretej strany pomocou Cellunlock.net

─Äal┼íou d├┤veryhodnou webovou str├ínkou je www.cellunlock.net. M├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą ─żahko odomkn├║┼ą telef├│n.

Krok 1:

Prejdite na www.cellunlock.net.

Odomknutie bunky

Krok 2:

Vyberte zna─Źku svojho telef├│nu.

Tri kroky

Krok 3:

Vyberte model.

Krok 4:

Vyberte dopravcu.

Na webovej str├ínke sa zobrazia ─Ćal┼íie inform├ície ┼ípecifick├ę pre v├í┼í telef├│n a popis ich slu┼żieb. V├í┼í k├│d bude odoslan├Ż e -mailom. Mohlo by by┼ą pre v├ís tie┼ż u┼żito─Źn├ę vidie┼ą, ┼że teraz budete m├┤c┼ą na cest├ích pou┼ż├şva┼ą predplaten├ę karty SIM, aby ste u┼íetrili na poplatkoch za roaming.

Odomknite Motorola

Krok 5:

Vyberte sp├┤sob platby, ktor├Ż zodpoved├í va┼íej krajine, a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Prida┼ą do ko┼í├şkaÔÇť.

V tomto pr├şpade si budem musie┼ą vybra┼ą medzi Spojen├Żmi ┼ít├ítmi a Kanadou.

Krok 6:

Zaistite spr├ívnos┼ą inform├íci├ş o objedn├ívke, pou┼żite ─żubovo─żn├Ż k├│d kup├│nu a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Pokra─Źova┼ą k pokladniÔÇť.

Informácie o pokladni

Krok 7:

Zadajte svoje faktura─Źn├ę ├║daje.

Existuje aj mo┼żnos┼ą registr├ície, ─Źo nemus├ş by┼ą zl├Ż n├ípad, ak budete chcie┼ą t├║to slu┼żbu v bud├║cnosti vyu┼ż├şva┼ą.

Fakturácia-registrácia

Krok 8:

Zadajte inform├ície o svojom telef├│ne a poskytovate─żovi/krajine, ku ktorej je uzamknut├Ż.

Budete tie┼ż musie┼ą s├║hlasi┼ą s obchodn├Żmi podmienkami. Pon├║kaj├║ 100% z├íruku, ale je va┼íou zodpovednos┼ąou poskytn├║┼ą spr├ívne inform├ície. Tie┼ż vysvet─żuj├║, ┼że niektor├ę zariadenia m├┤┼żu vy┼żadova┼ą SIM kartu od nov├ęho oper├ítora. Ak prekro─Ź├şte obmedzen├Ż po─Źet pokusov o zadanie k├│du na niektor├Żch zariadeniach, m├┤┼że to vies┼ą k nevr├íteniu pe┼łaz├ş.

Ak je v├í┼í telef├│n u┼ż pevne uzamknut├Ż (m├íte 0 Po─Źet zost├ívaj├║cich pokusov o zadanie k├│du) alebo v├ím zost├íva menej ako p├Ą┼ą pokusov, m├┤┼że v├ím hrozi┼ą strata vr├ítenia pe┼łaz├ş. Nesk├║┼íajte preto n├íhodn├ę k├│dy.

Krok 9:

Vyberte si sp├┤sob dopravy.

Doprava

Krok 10:

Poskytnite informácie o platbe.

Záver

Ak sp─║┼łate pokyny oper├ítora, m├┤┼żete tie┼ż bezplatne odomkn├║┼ą telef├│n kontaktovan├şm p├┤vodn├ęho oper├ítora svojho telef├│nu. Ak sa pon├íh─żate a stoj├ş za to zaplati┼ą, aby ste si odomkli telef├│n, zv├í┼żte met├│dy 2 a 3. A nakoniec, ak nesp─║┼łate pokyny oper├ítora, budete musie┼ą pou┼żi┼ą ktor├║ko─żvek z met├│d 2 alebo 3.

Ak chcete pr├şstup na kore┼łovej ├║rovni alebo pr├şstup k jadru telef├│nu, zv├í┼żte rootovanie. Diskutovali sme o tom, ako m├┤┼żete rootova┼ą svoj Samsung Galaxy S6. Ak m├íte nutkanie rootn├║┼ą Samsung Galaxy S6 odrody Edge, pokryli sme v├ís tie┼ż.

D├║fame, ┼że ste si pre─Ź├ştan├şm tohto ─Źl├ínku v┼íimli, ako m├┤┼żete znova z├şska┼ą slobodu karty SIM. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş nemaj├║ pr├şstup k ponuk├ím, m├íme n├ívod na odomknutie syst├ęmu Android s rozbitou obrazovkou.

M├íte ─Źo doda┼ą k odomknutiu SIM karty? Povedzte n├ím o tom ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku