Ako odomknúť Samsung Galaxy S5 sa bude voľne pohybovať

Jeden z najväčších problémov pri kúpe smartfónu so zamknutou zmluvou je, že nie je váš a na používanie zariadenia sa musíte držať konkrétneho operátora. Aj keď to nemusí byť problém pre ľudí, ktorí majú radi svojich dopravcov, ostatní môžu byť z balíčkov svojho operátora frustrovaní. Zamknutý smartfón môže byť tiež veľkým problémom, keď cestujete do zahraničia a v zariadení nemôžete používať žiadnu inú SIM kartu.

Ak vlastníte operátora, uzamknutý Samsung Galaxy S5, potom som si istý, že ste mohli premýšľať o použití iného dopravcu buď lokálne, alebo keď ste cestovali do zahraničia. Dobrou správou je, že teraz môžete odomknúť Galaxy S5 jednoducho, a hoci vás to môže stáť pár dolárov, váš telefón bude po odomknutí skutočne váš. Pokračujte v čítaní a zistite, ako odomknúť Samsung Galaxy S5.

Predpoklad

Odomknutie smartfónu s Androidom je skutočne jednoduchý proces a na odomknutie zariadenia stačí zadať kód. Tento proces nie je komplikovaný a je oveľa jednoduchší ako rootovanie zariadenia, čo je veľmi riskantný proces. Za týmto účelom sa uistite, že vytvoríte úplnú zálohu všetkých dôležitých súborov buď prostredníctvom predvolenej funkcie zálohovania telefónu, alebo prostredníctvom aplikácie na zálohovanie od iného dodávateľa z Google Play Store. Pred pokračovaním v procese odomknutia tiež nabite zariadenie na najmenej 70%. Skúste si stiahnuť manuál S5, aby ste pochopili, ako fungujú rôzne súčasti telefónu.

Metóda 1: Spýtajte sa svojho operátora

Toto je možno najefektívnejšia a najspoľahlivejšia metóda na odomknutie telefónu Samsung Galaxy S5. Mnoho veľkých dopravcov necháva svojich používateľov odomknúť telefóny pred vypršaním zmluvy, ak zaplatia malý poplatok. Preto budete musieť minúť nejaké peniaze, aby ste sa mohli vymaniť z zmluvy s prepravcom.

Aj keď môže byť táto metóda o niečo drahšia ako niektoré iné webové stránky na odblokovanie tretích strán, je to najspoľahlivejšia metóda, pretože kód príde priamo od vášho operátora.

Krok 1

Prejdite do aplikácie na vytáčanie a zadajte číslo *# 06#, aby ste zistili svoje číslo IMEI. Prípadne môžete tiež začiarknuť políčko svojho Galaxy S5 nájsť číslo IMEI. Toto číslo si poznamenajte, pretože ho použijeme na získanie kódu na odomknutie.

Krok 2

Zavolajte na číslo zákazníckeho servisu vášho operátora. Rôzni operátori majú rôzne čísla, takže budete musieť vytočiť číslo konkrétneho operátora, napríklad T-Mobile alebo AT&T.

Krok 3

Povedzte zástupcovi, že chcete odomknúť telefón, a požiadajte o odblokovací kód.

Krok 4

Zástupca vášho operátora môže teraz požiadať o vaše číslo IMEI. Dajte mu číslo IMEI, ktoré ste zistili v kroku 1. Odpovedzte na všetky ďalšie otázky, ktoré vám môže operátor položiť, ako je meno a e -mailová adresa.

Krok 5

Uskutočnite platbu za odblokovací kód. Odomykací kód dostanete buď SMS alebo e -mail a dodacia lehota bude závisieť od vášho operátora.

Krok 6

Hneď ako dostanete kód, vyberte aktuálnu SIM kartu a zadajte do telefónu SIM kartu iného operátora. Zobrazí sa vyskakovacie textové pole so žiadosťou o odblokovací kód. Zadajte odblokovací kód, ktorý ste dostali od svojho operátora. To je všetko! Úspešne ste odomkli svoj Samsung Galaxy S5!

Metóda 2: Sim-Unlock.net

Sim-Unlock.net je jednou z najobľúbenejších webových stránok, ktorá vám pomôže naučiť sa odomknúť Samsung Galaxy S5. Web je spoľahlivý a podporuje všetkých hlavných výrobcov, vrátane spoločností Samsung, HTC, LG a Huawei.

Pravdepodobne najlepšia vec na tejto konkrétnej službe je, že poskytuje lacné kódy na odomknutie a rýchly čas dodania, pretože kódy môžete dostať iba za jeden deň, pričom väčšina z nich je k dispozícii len za niekoľko minút.

Krok 1

V prehliadači navštívte webovú stránku sim-unlock.net a kliknite na logo Samsung.

sim-odomknutie samsung

Krok 2

Vyberte Galaxy S5 zo zoznamu dostupných zariadení. Ak nemôžete nájsť Galaxy S5, typ Galaxy S5 v textovom poli vyhľadávania.

Krok 3

V rozbaľovacej ponuke vedľa položky Vyberte svoju sieť vyberte svojho operátora.

nosič na odomknutie sim

Krok 4

Kliknite na tlačidlo OBJEDNAŤ vedľa kódu, ktorý chcete kúpiť.

cena za odblokovanie sim

Krok 5

Vytočte *# 06# na svojom Galaxy S5, aby ste zistili svoje číslo IMEI, a zapíšte si ho.

Krok 6

Vyber si Galaxy S5 pod rozbaľovacou ponukou Vybrať model a do textového poľa Zadajte číslo IMEI zadajte svoje číslo IMEI. Kliknite na tlačidlo Vytvoriť objednávku.

sim-unlock order

Krok 7

Zadajte svoje údaje, ako napríklad meno, telefónne číslo a e -mailovú adresu. Kliknite na tlačidlo Vytvoriť objednávku.

podrobnosti o odblokovaní sim

Krok 8

Vyberte spôsob platby a uskutočnite platbu za kód. Po uskutočnení platby bude vaša objednávka spracovaná a odomykací kód dostanete e -mailom. Dodacia lehota bude závisieť od vášho prepravcu.

sim-odblokovanie platby

Krok 9

Vložte akúkoľvek inú SIM kartu do svojho Galaxy S5 a zadajte kód, ktorý ste dostali prostredníctvom e -mailu. To je všetko! Úspešne ste odomkli svoj Samsung Galaxy S5 a teraz môžete vo svojom zariadení používať akéhokoľvek iného operátora.

Záver

Odomknutie vášho Galaxy S5 vám môže pomôcť vyťažiť zo svojho smartfónu maximum. Aj keď si väčšinu funkcií môžete stále užívať so smartfónom Android uzamknutým operátorom, odomknutie vám výrazne zjednoduší život. Niektorí používatelia sú unavení z ťažkých balíkov svojho operátora, zatiaľ čo iní sú unavení z kvality siete operátora. V každom prípade sa môžete ľahko naučiť, ako odomknúť Samsung Galaxy S5 pomocou ktorejkoľvek z vyššie uvedených metód. Nielenže budete môcť používať ktoréhokoľvek iného operátora vo vašej krajine, ale budete tiež môcť používať svoj telefón v zahraničí s medzinárodnými sieťami.

Aj keď sú všetky vyššie uvedené metódy platené, odomknutie telefónu stojí za to peniaze, pretože so svojim zariadením dokážete urobiť oveľa viac Galaxy S5. Metóda 1 je možno najspoľahlivejšou metódou na odomknutie Galaxy S5, ale ak hľadáte službu tretej strany, potom Method 2 a metóda 3 sú ďalšie najlepšie alternatívy. Bez ohľadu na to, ktorý spôsob si vyberiete, uistite sa, že dodržujete všetky pokyny na odomknutie Samsungu Galaxy S5 a neváhajte položiť nižšie uvedené otázky.

Ďalší krok: Prispôsobte si svoj S5 ešte viac pomocou taktiky snímok obrazovky a najlepších ROM pre Galaxy S5.