Ako odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S3 pre roamingov├ę nap├íjanie

Ak vlastn├şte oper├ítora, uzamknut├Ż Samsung Galaxy S3, potom som si ist├Ż, ┼że ste sa mo┼żno zamysleli nad t├Żm, ak├ę by to bolo pou┼ż├şva┼ą vo svojom telef├│ne viacero oper├ítorov. Zamknut├Ż telef├│n s Androidom v├ím m├┤┼że sp├┤sobi┼ą ve─ża probl├ęmov, najm├Ą ak cestujete do zahrani─Źia. Ak m├íte pocit, ┼że ste urobili chybu, ke─Ć ste zamkli nosi─Ź Galaxy S3, potom pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite, ako m├┤┼żete t├║to chybu napravi┼ą t├Żm, ┼że sa nau─Ź├şte odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S3. V┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę met├│dy s├║ platen├ę sp├┤soby odomknutia telef├│nu, ale stoja za to peniaze, preto┼że telef├│n budete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą u ak├ęhoko─żvek oper├ítora.

Pre─Źo odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S3?

Ak si st├íle nie ste ist├ş, ─Źi by ste mali min├║┼ą peniaze na odomknutie svojho zariadenia Galaxy S3, potom v├ím tieto faktory m├┤┼żu pom├┤c┼ą rozhodn├║┼ą sa.

U┼íetrite peniaze t├Żm, ┼że sa vyhnete drah├Żm bal├şkom v├í┼ího oper├ítora. Ak v├ís u┼ż unavuj├║ drah├ę bal├şky v├í┼ího oper├ítora, budete m├┤c┼ą po odomknut├ş telef├│nu prejs┼ą na lacnej┼íieho oper├ítora. Pou┼ż├şvajte svoj telef├│n s takmer ak├Żmko─żvek oper├ítorom na celom svete. Ak ─Źasto cestujete, odomknutie telef├│nu m├┤┼że by┼ą skuto─Źne u┼żito─Źn├ę. Z├şskajte lep┼íiu hodnotu pri predaji telef├│nu. Ke─Ć┼że potenci├ílny kupuj├║ci v├í┼ího telef├│nu bude m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą telef├│n u ak├ęhoko─żvek oper├ítora, hodnota predaja v├í┼ího telef├│nu sa zv├Ż┼íi.

Predpoklad

Aj ke─Ć odomykanie nie je tak├ę zlo┼żit├ę ako riskantn├Ż proces rootovania, mali by ste si vytvori┼ą z├ílohu v┼íetk├Żch d├┤le┼żit├Żch s├║borov. Na z├ílohovanie telef├│nu m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├íciu tretej strany z Google Play Store alebo predvolen├║ funkciu z├ílohovania v├í┼ího telef├│nu.

Ak neviete o ┼żiadnych dobr├Żch aplik├íci├ích na z├ílohovanie, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch aplik├íci├ş na z├ílohovanie. Tie┼ż si m├┤┼żete stiahnu┼ą Galaxy S3, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako v├í┼í telef├│n funguje.

Met├│da 1: Sp├Żtajte sa svojho oper├ítora

Toto je najefekt├şvnej┼íia a najspo─żahlivej┼íia met├│da na odomknutie telef├│nu Samsung Galaxy preto┼że nebudete pou┼ż├şva┼ą ┼żiadnu slu┼żbu tret├şch str├ín. V├Ą─Ź┼íina oper├ítorov nech├íva pou┼ż├şvate─żov odomkn├║┼ą svoje telef├│ny za poplatok.

V├í┼í oper├ítor je najspo─żahlivej┼í├şm zdrojom odomykacieho k├│du a aj ke─Ć stoj├ş o nie─Źo viac ako slu┼żba tretej strany, kv├┤li vy┼í┼íiemu faktoru spo─żahlivosti to stoj├ş za to. Funguje to tak, ┼że v├í┼í oper├ítor v├ím poskytne k├│d a budete ho musie┼ą odomkn├║┼ą zadan├şm do telef├│nu.

Krok 1

─î├şslo IMEI zist├şte vyto─Źen├şm *# 06# v aplik├ícii na vyt├í─Źanie telef├│nu. Nap├ş┼íte toto ─Ź├şslo. ─î├şslo IMEI n├íjdete aj na ┼íkatuli telef├│nu.

Krok 2

Zavolajte na ─Ź├şslo z├íkazn├şckeho servisu v├í┼ího oper├ítora. Ak napr├şklad pou┼ż├şvate T-Mobile, zavolajte na ─Ź├şslo z├íkazn├şckeho servisu T-Mobile.

Krok 3

Povedzte z├ístupcovi, ┼że na odomknutie telef├│nu Samsung potrebujete odblokovac├ş k├│d Galaxy S3.

Krok 4

Poskytnite z├ístupcovi ─Ź├şslo IMEI v├í┼ího telef├│nu, ktor├ę ste si predt├Żm zap├şsali. Mo┼żno budete musie┼ą zada┼ą aj ─Ćal┼íie inform├ície, napr├şklad svoje e -mailov├ę ID a meno.

Krok 5

Uskuto─Źnite platbu za odomykac├ş k├│d a mali by ste ju dosta┼ą e -mailom alebo prostredn├şctvom SMS. Dodacia lehota bude z├ívisie┼ą od v├í┼ího prepravcu.

Krok 6

Po prijat├ş k├│du na odomknutie vyberte z telef├│nu aktu├ílnu SIM kartu a vlo┼żte do telef├│nu ak├║ko─żvek in├║ SIM kartu. Teraz by ste mali vidie┼ą vyskakovacie okno so ┼żiados┼ąou o odblokovac├ş k├│d. Zadajte odblokovac├ş k├│d, ktor├Ż ste dostali od oper├ítora. To je v┼íetko! ├Üspe┼íne ste odomkli svoj Samsung Galaxy S3.

Met├│da 2: Odomknite svoje Galaxy S3

T├íto met├│da sa zameriava na pou┼ż├şvanie aplik├ície tretej strany z Google Play Store na odomknutie v├í┼ího Galaxy S3. Funguje to rovnako ako ostatn├ę webov├ę str├ínky tret├şch str├ín, ktor├ę sa ┼ípecializuj├║ na poskytovanie k├│dov na odomknutie mobiln├Żch zariaden├ş. Aplik├ícia je zalo┼żen├í na webovej str├ínke unlockunit.com, ale namiesto n├ív┼ítevy skuto─Źnej webovej str├ínky si m├┤┼żete k├│d k├║pi┼ą priamo v aplik├ícii.

Krok 1

Stiahnite si a nain┼ítalujte aplik├íciu Unlock your Galaxy Aplik├ícia S3 vo va┼íom telef├│ne. Aplik├íciu z├şskate pomocou tla─Źidla Google Play ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Krok 2

Otvorte aplik├íciu vyt├í─Źania a vyto─Źen├şm *# 06# zist├şte svoje ─Ź├şslo IMEI. Nap├ş┼íte toto ─Ź├şslo.

Krok 3

Spustite aplik├íciu a klepnite na Za─Ź├şname.

unlockunit

Krok 4

Zadajte podrobnosti o svojom telef├│ne v├Żberom spolo─Źnosti Samsung ako v├Żrobcu a Galaxy S3 ako model telef├│nu z rozba─żovac├şch pon├║k. Vyberte svoju sie┼ą a krajinu a zadajte svoje e -mailov├ę ID. Klepnite na tla─Źidlo Skontrolova┼ą dostupnos┼ą a cenu.

detaily unlockunit

Krok 5

Teraz uvid├şte r├┤zne dodacie lehoty s r├┤znymi cenami. Vyberte preferovan├Ż ─Źas doru─Źenia a zadajte ─Ź├şslo IMEI, ktor├ę ste si predt├Żm zap├şsali do po─ża pod Telef├│nnymi ├║dajmi. Za┼íkrtnite mo┼żnos┼ą Podmienky a klepnite na Pokra─Źova┼ą k platbe.

unlockunit cena

Krok 6

Vyberte preferovan├Ż sp├┤sob platby a uskuto─Źnite platbu. Po uskuto─Źnen├ş platby dostanete spr├ívu s po─Ćakovan├şm za objedn├ívku. Odomykac├ş k├│d dostanete v dodacom ─Źase, ktor├Ż ste vybrali.

unlockunit order

Krok 7

Vyberte SIM kartu oper├ítora a vlo┼żte do telef├│nu ak├║ko─żvek in├║ SIM kartu. Zadajte odblokovac├ş k├│d, ktor├Ż ste dostali prostredn├şctvom e -mailu. To je v┼íetko!

Met├│da 3: Sim-Unlock.net

T├íto posledn├í met├│da sa zameriava na pou┼ż├şvanie webov├Żch str├ínok tret├şch str├ín na odomknutie v├í┼ího ├║─Źtu Galaxy S3. Je to podobn├ę ako u Metoda 2, ale namiesto pou┼żitia aplik├ície si budete musie┼ą k├║pi┼ą k├│d z webu Sim-Unlock.net.

Sim-Unlock.net je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch webov├Żch str├ínok na odomykanie a podporuje telef├│ny od niektor├Żch popredn├Żch v├Żrobcov, vr├ítane spolo─Źnost├ş Samsung, LG a HTC. T├íto webov├í str├ínka je zn├íma r├Żchlymi dodac├şmi lehotami a odomykac├ş k├│d m├┤┼żete z├şska┼ą u┼ż do jedn├ęho d┼ła.

Krok 1

V prehliada─Źi nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Sim-Unlock.net a zvo─żte Samsung.

sim odomkn├║┼ą samsung

Krok 2

Vyberte Samsung Galaxy S3 zo zoznamu telef├│nov a kliknite na ODOMKN├Ü┼Ą Samsung Galaxy Tla─Źidlo S3.

odomknutie sim

Krok 3

Teraz uvid├şte r├┤zne k├│dy pre r├┤znych oper├ítorov. Vyberte k├│d oper├ítora, ktor├ęho pou┼ż├şvate Galaxy S3 kliknut├şm na tla─Źidlo OBJEDNA┼Ą.

nosi─Ź na odomknutie sim

Krok 4

Vyto─Źte *# 06# v aplik├ícii na vyt├í─Źanie, zistite svoje ─Ź├şslo IMEI a zap├ş┼íte si ho.

Krok 5

Uistite sa, ┼że Galaxy S3 je vybrat├Ż v rozba─żovacej ponuke pod polo┼żkou Vybra┼ą model. Do po─ża ni┼ż┼íie zadajte ─Ź├şslo IMEI v├í┼ího telef├│nu. Zadajte ─Ź├şslo IMEI. Kliknite na tla─Źidlo Vytvori┼ą objedn├ívku.

objednávka na odomknutie sim

Krok 6

Zadajte svoje meno, e -mailov├║ adresu a telef├│nne ─Ź├şslo. Kliknite na tla─Źidlo Vytvori┼ą objedn├ívku.

podrobnosti o odomknut├ş sim

Krok 7

Vyberte preferovan├Ż sp├┤sob platby a uskuto─Źnite platbu. Po uskuto─Źnen├ş platby bude va┼ía objedn├ívka spracovan├í a v predpokladanej dodacej lehote v├ím bude e -mailom odoslan├Ż odblokovac├ş k├│d.

sim odblokovanie platby

Krok 8

Vyberte SIM kartu oper├ítora z telef├│nu a vlo┼żte in├║ SIM kartu. Zadajte odblokovac├ş k├│d, ktor├Ż ste dostali prostredn├şctvom e -mailu. To je v┼íetko!

Záver

Ak chcete zo svojho vy┼ąa┼żi┼ą maximum Galaxy S3, potom by ste ur─Źite mali zv├í┼żi┼ą nau─Źenie sa odomkn├║┼ą Samsung Galaxy S3. Nielen┼że budete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą telef├│n po celom svete u v├Ą─Ź┼íiny oper├ítorov, ale budete sa m├┤c┼ą vyhn├║┼ą aj n├íkladn├Żm bal├şkom oper├ítora. Aj ke─Ć s├║ v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy platen├ę, stoja za to peniaze, preto┼że v├í┼í telef├│n sa po procese odomknutia skuto─Źne stane va┼íim. Met├│da 1 je najspo─żahlivej┼íia met├│da na odomknutie v├í┼ího Galaxy S3. Ak v┼íak v├í┼í oper├ítor nem├í odomykac├ş k├│d pre va┼íe zariadenie alebo sa v├ím zd├í, ┼że je to n├íkladn├ę, pou┼żite polo┼żku Met├│da 2 a met├│da 3 s├║ ─Ćal┼íie najlep┼íie alternat├şvy. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov. ─îo je?