Ako odomknúť Samsung Galaxy Okraj S6 s kódmi

Potom, čo ste zaplatili za telefón, sa zdá byť spravodlivé, aby ste ho mohli používať pod akýmkoľvek požadovaným operátorom, však? Zdá sa, že by to tak malo byť, ale pokiaľ ide o väčšinu telefónov, vrátane Samsungu Galaxy S6 Edge, budete ho musieť odomknúť, aby ste ho však mohli skutočne používať, kdekoľvek a s kýmkoľvek chcete.

Existujú dva rôzne spôsoby odomknutia telefónov s Androidom:

Odomknite kódy Odomknite softvér cez USB

Tu sa budem venovať iba kódom na odomknutie, pretože druhá metóda odomknutia môže viesť k niekoľkým povrchným webovým stránkam, ktoré vás môžu požiadať o stiahnutie diskutabilného softvéru. Vďaka tomu budem hovoriť o troch rôznych konkurenčných stránkach, ktoré môžu ponúkať kódy na odomykanie za rozumnú cenu a nevyžadujú stiahnutie jednej veci.

Hneď ako ho budete mať, poviem vám, čo s týmto kódom urobiť, takže si nemusíte robiť starosti. Ak hľadáte odomknutie telefónu zadarmo, najlepšie vám môžem povedať, že dúfam, že jeden z vašich priateľov má odomknutý S6 Edge, ktorý len tak sedí.

Získanie kódu na odomknutie

Kódy na odomknutie je možné nájsť relatívne jednoducho, pretože na nich nie je nič iné ako rýchle vyhľadávanie Google, ale keďže stoja peniaze, budete chcieť vedieť, ktorým stránkam môžete dôverovať. Preto budem hovoriť najmä o troch.

Tieto stránky sú:

Počnúc prvým webom vám ukážem, ako si kúpiť odblokovací kód z každého z nich, a potom vám poviem, ako môžete uvedený kód použiť.

Metóda 1: Zdroj kódu Samsung

Začneme webom, ktorý som spomenul ako prvý, Samsung Code Source. Táto odblokovacia spoločnosť existuje od roku 2011 a má pomerne konkurencieschopné ceny. Ak si od nich kúpite svoj kód, neobviňoval by som vás.

Krok 1: Načítava sa stránka

Môžete to urobiť z telefónu alebo počítača, ale všetky moje obrázky budú z webu pre stolné počítače, takže to majte na pamäti. Ak ste na príslušnom webe ešte neotvorili novú kartu, je tu ďalšia príležitosť.

Keď je otvorený a rýchly posun nadol, mali by ste vidieť niekoľko očíslovaných krokov.

hlavná stránka zdroja kódu Samsung

Najdôležitejšia z nich je číslo jedna, pretože kliknutím sa dostanete na druhú stránku, kde chceme byť.

Krok 2: Vyberanie telefónu

Kliknutím na tučné písmená na čísle jedna by ste sa mali dostať k zbierke rôznych obrázkov z telefónu.

samsung-code-source-phone-selection

Vzhľadom na to, že čítate článok s názvom „Samsung Galaxy S6 Edge “v názve budem predpokladať, že je to telefón, ktorý chcete odomknúť. Ak mám pravdu, jednoducho kliknite na veľký Samsung Galaxy S6 Edge sa predstaví s vašimi možnosťami.

Krok 3: Výber siete

Ďalej budete musieť najskôr vybrať sieť podľa oblasti, v ktorej ste si telefón kúpili.

samsung-code-source-network-selection

Z dôvodu referencie vyberiem siete Kanada a USA, ktoré otvoria novú rozbaľovaciu ponuku.

samsung-code-source-network-pick

Tu vyberte sieť, ktorú váš telefón aktuálne používa. Ak tá vaša nie je k dispozícii, v jednej z posledných možností by malo byť uvedené, že je možné použiť akúkoľvek inú sieť v tejto oblasti.

Po výbere siete budete musieť zadať číslo IMEI do poľa pod vybratou sieťou. Ak si nie ste istí svojim číslom IMEI, zavolajte *#06# aby sa zobrazil na vašej obrazovke.

Keď skopírujete toto číslo, zadajte ho do poľa a potom zadajte platnú e -mailovú adresu, z ktorej budete môcť získať svoj kód. Doručenie by malo trvať tak dlho, ako je uvedené, ak nie skôr. Keď dostanete odomknutie, môžete telefón odomknúť.

Metóda 2: Odomknúť rieku

Unlock River je web na odomykanie, ktorý funguje od roku 2007 a v niektorých prípadoch odosiela kódy na odomknutie už do šiestich minút. Sú renomovaným zdrojom odomykacích kódov pre váš telefón a webom, na ktorom sa dá ľahko navigovať a zaobchádzať s ním.

Krok 1: Ako sa dostať do Unlock River

Vyššie je odkaz na stránku Unlock River, ale je tu aj pre prípad, že by ste to potrebovali.

Keď prídete, je celkom jasné, kam máte ďalej ísť, takže by to mal byť relatívne rýchly druhý krok.

Krok 2: Zadanie vašich informácií

S touto stránkou nie je potrebné prechádzať bludiskom webových stránok. Všetko, čo potrebujete na začiatku, bude hneď na prvej stránke, ktorú uvidíte.

unlock-river-main-page

Tu budete musieť vybrať svojho operátora, výrobcu, model a potom svoje číslo IMEI. Prvé tri by mali byť dostatočne ľahké na zapamätanie, ale nepoznám veľa ľudí, ktorí by mohli svoje číslo IMEI vytesniť z pamäte.

Ak neviete, aké je vaše číslo IMEI, zavolajte „*#06#”A mali by ste to vidieť zobrazené na obrazovke. Skopírujte to a zadajte ho ako svoje predposledné informačné pole. Potom stačí zadať e -mailovú adresu, na ktorú vám má byť kód doručený, a potom kliknúť na Odomknúť a pokračovať k pokladni.

Po zaplatení kódu počkajte odhadovaný časový rámec a kód by vám mal prísť na zadanú e -mailovú adresu.

Metóda 3: Spoločnosť na odomykanie

Spoločnosť Unlocking Company je tretím a posledným webom, o ktorom budem hovoriť. To, že sú poslední v partii, však neznamená, že sú najmenej z partie. Spoločnosť Unlocking Company existuje už sedem rokov a má množstvo sociálnych médií.

Ak ste sa obávali podpory pri získavaní kódu na odomknutie, spoločnosť The Unlocking Company sa vo vás môže cítiť bezpečne.

Krok 1: Návšteva odblokovacej spoločnosti

Ak ešte nemáte kartu s webom odblokovacej spoločnosti, potom sa nebojte, jedna pre vás je. Stránka môže na prvý pohľad pôsobiť trochu honosne, ale rýchly pohľad do ľavého dolného rohu nám ukazuje, o čo nám ide.

Krok 2: Uvedenie vašich informácií

Teraz, keď sme tu, je načase získať kód na odomknutie čo najskôr.

hlavná stránka na odblokovanie spoločnosti

Tu v ľavom dolnom rohu uvidíte, kde budete musieť zadať aspoň niektoré svoje informácie, počnúc výrobcom a modelom telefónu. Potom, čo tieto dve umiestnite na ich správne miesta, kliknite na lesklé zelené tlačidlo a pokračujte.

Krok 3: Zostávajúce detaily a pokladňa

Informácie, s ktorými sa budeme zaoberať, sú opäť v rovnakom rohu aj na nasledujúcej strane, poďme sa teda pozrieť.

odblokovanie-pokladni-spolocnosti

Tu budete musieť zadať krajinu, z ktorej ste telefón kúpili, operátora telefónu a potom číslo IMEI. Ak si nepamätáte svoje číslo IMEI naspamäť, na stránke sú dokonca aj pokyny, ktoré vám ho pomôžu získať.

Stačí zavolať „*#06#“A vaše číslo IMEI by sa malo rýchlo zobraziť. Potom skopírujte číslo a zadajte ho tam, kde patrí. Jediná vec, ktorú musíte na tejto stránke urobiť, je zadať menu, s ktorou budete platiť.

Keď vyplníte všetky požadované medzery, dokončite platbu kliknutím na lesklé zelené tlačidlo a odomknutej spoločnosti povedzte, kam má odoslať váš kód.

Metóda 4: Ako používať kód

Zaplatili ste za kód, čakali ste tak dlho, obnovili ste svoju doručenú poštu, kým sa nezobrazila, a teraz máte všetko zabalené s lukom v e -maile. To je dobré a dobré, ale ako túto vec používate?

Svoj kód môžete použiť dvoma rôznymi spôsobmi. Môžeš:

Zavolajte na konkrétne číslo Vložiť inú SIM kartu

Každú vám vysvetlím čo najrýchlejšie, takže nemrknite, možno vám to bude chýbať.

Krok 1: Vytočenie čísla

Táto metóda môže byť jednoduchšia, pretože nevyžaduje žiadne ďalšie materiály. Jediné, čo musíte urobiť, je zavolať na číslo, podobne ako pri zobrazovaní čísla IMEI.

Pre túto metódu existujú skutočne iba dva kroky, takže ich spojme do jedného.

V prvom rade budete pravdepodobne chcieť vedieť číslo, na ktoré budete volať. Vyrazte si klávesnicu a pripravte si ukazovák tesne pred vytočením „#7465625*638*#”, Aby sa otvorilo nové menu.

Nie je potrebné stlačiť tlačidlo Volať, pretože vás vyskakovacie okno rýchlo vyzve, aby ste vložili ovládací kláves zámku siete. Odtiaľto zadajte odblokovací kód a potom kliknite na tlačidlo OK. Blahoželáme, váš telefón je teraz odomknutý a môžete sa voľne pohybovať, kde sa vám páči.

Krok 2: Vloženie nerozpoznanej SIM karty

Ak ste si už kúpili alebo kúpili inú SIM kartu v rámci prípravy na cestu mimo krajiny alebo pri prechode na nového operátora, táto metóda nemôže byť jednoduchšia.

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať súčasnú SIM kartu a potom vložiť druhú. Po výmene SIM kariet by mal váš telefón požiadať o reštart. Umožnite telefónu túto láskavosť a potom vás pri reštarte požiada o PIN na odomknutie siete SIM.

Ak ste odomykací kód dostali teraz, je načase ho starostlivo zadať. Potom, čo ste sa presvedčili, že ste ho zadali správne, potvrďte zadanie a voilà, je váš telefón odomknutý.

Záver

A máte to, tri rôzne weby, z ktorých si môžete kúpiť odomykacie kódy, a dva rôzne spôsoby, ako tento nový lesklý kód použiť. Odomknutie Samsung Galaxy S6 môže byť trochu nákladný v závislosti od toho, kam idete pre kód, ale je to celkom jednoduchý proces, ktorý nezaberie veľa času.

Metóda zo všetkých troch stránok, ktoré som spomenul 2’s Unlock River sa môže pochváliť najrýchlejším doručením kódu. Navyše metóda 1Zdroj kódu Samsung má veľmi výhodné ceny, zatiaľ čo metóda 3Spoločnosť Unlocking Company má dlhodobú dôveryhodnosť. Ak by som si mal vybrať jeden z týchto troch, osobne by som šiel so zdrojom kódu Samsung.

Pokiaľ ide o používanie kódu, obe metódy sú jednoduché a v požadovanom čase takmer identické. Avšak metóda 1 je jednoduchšie, pretože na dokončenie postupu nepotrebujete druhú SIM kartu.

Bez ohľadu na to, ktorú metódu sa rozhodnete použiť, budete určite považovať tento proces za bezbolestný a ľahko dokončiteľný. Odomknutie telefónu Samsung Galaxy S6 Edge nie je tak zložitý, ako sa zdá, a zaisťuje, že váš telefón je skutočne na používanie v akejkoľvek krajine.

Máte iný web, ktorý by ste radi používali na všetky svoje potreby pri odblokovaní? Alebo možno viete o tajnom rituáli, ktorý dokáže odomknúť akýkoľvek telefón silou dobrých úmyslov.

Neváhajte sa podeliť o jeden z nich v nižšie uvedených komentároch, jeden z nich je pravdepodobne pravdepodobnejší ako druhý.

Odporúčaný kredit obrázku