Ako odomknúť nekonečné munície v Resident Evil 3 prerobiť

Ako odomknúť nekonečné munície v Resident Evil 3 prerobiť 1

Vyvinuté a uverejnené spoločnosťou Capcom, Resident Evil 3 Remake je hororová videohra. Je to remake pôvodnej verzie Resident Evil 3: Nemesis (1999), kde obe hry sledujú príbeh Jill Valentine a Carlosa Oliveiry, keď sa snažia prežiť zombie apokalypsu. Vydanie novej verzie nahrávania potrvá do apríla 32020 pre spoločnosť Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Na rozdiel od Resident Evil 3: Nemesis, remake verzia obsahuje hry od hráčov tretích osôb, čo je podobné Resident Evil v roku 2019 2 prerobiť. Má online multiplayerový režim Resident Evil: Resistance, ktorý spája tím štyroch hráčov.

Ammo je vzácnym zdrojom v Resident Evil 3 – používajte efektívne alebo určite zomriete! Keď vám dôjdu guľky, musíte čo najviac vyťažiť, najmä pri ťažších ťažkostiach. Tvorcovia nám však dávajú prístup k nekonečnému strelivu. Toto je k dispozícii v obchode v hlavnej ponuke hry. Mať nekonečné strelivo v Resident Evil 3rd by bolo praktické. A náš sprievodca nižšie vám pomôže dosiahnuť tento cieľ. Takže bez toho, aby sme toho veľa rušili, pozrime sa, ako odomknúť nekonečné strelivo v Resident Evil 3 Remake.

Resident Evil 3

Ako odomknúť nekonečné strelivo

Predtým, ako prejdeme týmto procesom, nezabudnite, že počas prvého Resident Evil nebudete môcť odomknúť a používať nekonečné náboje. 3 hrať. Môžete získať nekonečné munície z obchodu, ale pre prístup do obchodu musíte najskôr hrať a celú hru dokončiť aspoň raz. Viac informácií o tom, ako odomknúť obchod, nájdete v tomto článku.

Po dokončení hry budete mať prístup do obchodu. Získanie prístupu do obchodu znamená, že ste odomkli nekonečné strelivo. Obchod sa nachádza v Resident Evil 3 hlavné menu, a môžete navštíviť toto kúpiť neobmedzenú muníciu pre niektoré z vašich zbraní.

Ale na odomknutie nekonečného streliva pre každú zbraň musíte minúť body. Body sú odmeny, ktoré získate za splnenie určitých úloh v hre, a potrebujete veľa z nich, aby ste získali nekonečné munície na zbrane dostupné v obchode. V súčasnosti sú v obchode štyri zbrane s nekonečnou muníciou;

    Nekonečná pištoľ MUP v hodnote 8000 bodovRai-den v hodnote 12 000 bodovNekonečná útočná puška CQBR v hodnote 28 400 bodovNekonečný raketomet v hodnote 62 400 bodov

Zhrňte nášho sprievodcu, je sklamaním, že počas prvého hrania hry nemáte prístup k nekonečnej munícii. Ak by však boli nastavenia tohto problému, hra by nebola taká zábavná, ako je. Odomknutie nekonečného streliva pre každú zbraň dostupnú v obchode bude nejaký čas trvať. Možno budete musieť byť ochotní stráviť celý život a splniť výzvy, aby ste dosiahli 62 000 bodov! Je to dlhá cesta – ísť do práce! Vďaka tomu môžete tiež vyskúšať tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android.