Ako odomknúť MyTouch 4G a prerušiť reťaze dotykom

Áno, práca so sieťovými operátormi nie je najzábavnejšia vec na svete, ale v skutočnosti máte šancu odtrhnúť sa od operátorov, ktorými pohŕdate, a používať vo svojom telefóne rôzne SIM karty. Vyžaduje sa jednoduché odomknutie a MyTouch 4G má niekoľko jednoduchých spôsobov, ako prácu zvládnuť.

Pozrime sa na niektoré z najľahších spôsobov, ako odomknúť MyTouch 4G, aby ste mali prístup k sieťam na cestách a dokonca ušetrili peniaze.

Čo si musíte zapamätať, než odomknete MyTouch 4G

Pri prechádzaní metódami odomykania MyTouch 4G vás môže zaujímať, či sú všetky vaše informácie v bezpečí. Napriek tomu, že odomykanie je oveľa bezpečnejšie ako rootovanie telefónu, pred vykonaním niektorej z týchto metód sa môžete tiež vybrať na bezpečnú cestu a zálohovať všetky svoje informácie. Je tiež múdre zabezpečiť, aby bola vaša batéria nabitá na približne 70 percent, aby telefón v polovici procesu nezomrel.

Metóda 1: Použitie jednoduchého kódu a bezplatnej služby

Je to bezplatná metóda, ktorá je skvelá pre ľudí, ktorí sú ochotní počkať niekoľko dní na získanie kódu na odomknutie. Ak chcete telefón odomknúť teraz, možno budete musieť zaplatiť alebo sa obrátiť na poskytovateľa služieb jedným z nižšie uvedených spôsobov.

Krok 1

Na začiatku môžete zapnúť MyTouch 4G a prejsť do oblasti vytáčania, kde zvyčajne zadávate telefónne čísla a voláte iným ľuďom. Otvorte toto okno a zadajte jednoduchý kód. Tento kód je *#06. Potom jednoducho kliknite na tlačidlo # a na obrazovke sa zobrazí vaše číslo IMEI. Každé číslo IMEI je pre mobilné telefóny jedinečné, preto si ho musíte zapísať pre neskoršie použitie.

kód

Krok 2

Keď budete mať kód IMEI, môžete telefón vypnúť a vybrať aktuálnu kartu SIM, ktorá je v telefóne umiestnená. Vezmite si novú SIM kartu, ktorú plánujete používať, od iného operátora alebo poskytovateľa služieb a vložte ju do svojho smartfónu MyTouch 4G. Pravdepodobne budete musieť vytiahnuť batériu, aby ste našli slot pre kartu SIM.

Krok 3

Zapnite telefón a počkajte, kým sa nezobrazí obrazovka. Telefón MyTouch 4G by vám mal povedať, že je telefón zamknutý.

sieť uzamknutá

Krok 4

Posunutím prsta nadol po obrazovke zobrazíte oblasť, ktorá vyžaduje PIN na odomknutie siete SIM.

pin na odomknutie siete sim

Krok 5

Ďalším krokom je vyhľadanie kódu na odomknutie. Tento proces používa jednu z mála bezplatných služieb odblokovania online. Na bezplatný kód na odomknutie si bohužiaľ musíte počkať niekoľko dní, ale ak máte radi veci zadarmo, stojí to za to. Prejdite na PhoneUnlockers.me a kliknite na Odomknúť? tlačidlo na spustenie procesu.

tlačidlo odomknutia

Krok 6

V časti Free Unlocker zadajte všetky svoje informácie, ako sú e -mail, model telefónu, sieť a IMEI. Proces dokončíte kliknutím na tlačidlo Požiadať o odomknutie.

zadajte svoje informácie

Krok 7

Oblasť Štatistiky vľavo zobrazuje, ako dlho môžete čakať na prijatie kódu na odomknutie. Obvykle to trvá niekoľko dní, ale ak to chcete rýchlejšie, môžete zaplatiť poplatok na stránke Fast Track. Služba vám pošle e -mail s kódom na odomknutie. Potom môžete vo svojom telefóne prejsť na obrazovku, ktorá vyžadovala zadanie kódu, a zadať ho. Potom sa telefón automaticky resetuje a telefón by sa mal úplne odomknúť.

štatistiky a informácie

Metóda 2: Platenie za odblokovací kód, ale jeho rýchlejšie získanie

Ak ste ochotní za svoj odblokovací kód získať nejakú hotovosť, môžete ho získať pomerne rýchlo. Aj keď máme radi veci zadarmo, chápeme, že čakacia hra nie je vec každého. Ak sa nechcete s operátorom trápiť alebo čakať na odblokovací kód od bezplatnej služby, ako je uvedené vyššie, použite túto metódu.

Krok 1

Prejdite na stránku UnlockRiver.com.

unlockriver

Krok 2

Prejdite do oblasti Začnite tu a zadajte všetky požadované informácie, ako napríklad dopravca, výrobca, model a kód IMEI. Aby ste získali svoj IMEI kód, stačí ísť na číselník na MyTouch a zadať nasledujúce klávesy: *#06#.

začnite tu

Krok 3

Kliknutím na tlačidlo Odomknúť teraz odošlete formulár. Potom vás požiada o informácie o platbe. Každý operátor a telefón majú rôzne sadzby, poplatky sú však spravidla minimálne. Po odoslaní informácií o platbe môžete čakať na svoj e -mail.

Krok 4

Keď dostanete e -mail s kódom na odomknutie, musíte v telefóne vyvolať obrazovku, ktorá kód akceptuje. Vypnite telefón a vyberte SIM kartu. Vymeňte ho za novú SIM kartu, ktorú chcete používať od iného operátora. Zapnite telefón znova a potiahnutím nahor zobrazíte pole, ktoré požaduje odblokovací kód.

pin na odomknutie siete sim

Krok 5

Zadajte odblokovací kód a potom kliknite na tlačidlo Odoslať. Zariadenie MyTouch sa potom resetuje a váš telefón sa odomkne. Gratulujem!

Metóda 3: Obťažovanie s vašim poskytovateľom služieb

Je to ďalšia bezplatná možnosť, ktorá však nefunguje vždy, ak ste dlho neboli u poskytovateľa služieb. Aby ste mohli hovoriť s osobou, musíte tiež sedieť v telefónnych radách. Ak teda linky zákazníckych služieb nie sú vašou vecou, ​​vyskúšajte inú metódu.

Krok 1

Získajte svoje číslo IMEI tak, že v telefóne prejdete na číselník a zadáte *#06#. To odhalí vaše čísla IMEI. Napíšte to, aby ste to mohli neskôr poskytnúť zástupcovi zákazníckeho servisu.

kód

Krok 2

Zavolajte oddelenie zákazníckej podpory vášho operátora a povedzte mu, že hľadáte odblokovací kód. Ak sa zaviažu, dajte im jednoducho kód IMEI a oni vám buď oznámia kód na odomknutie, alebo vám ho pošlú e -mailom.

Krok 3

Vypnite telefón a vyberte aktuálnu SIM kartu. Vložte novú SIM kartu a telefón znova zapnite. Keď sa zobrazí obrazovka, ktorá hovorí, že váš telefón je uzamknutý, potiahnite prstom nahor a zadajte odblokovací kód. Tým sa resetuje váš telefón a odblokuje sa pre budúce použitie.

Záver

Ak máte akékoľvek otázky o odomknutí zariadenia MyTouch 4G, neváhajte a dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Odporúčame najskôr vyskúšať jednu z bezplatných metód a potom prejsť na metódu platenej služby. Veci zadarmo sú úžasné, tak prečo to aspoň neskúsiť? Po odomknutí telefónu môžete používať rôzne sieťové karty SIM a využívať výhody finančných úspor a novej siete.