Ako odomknúť Motorola Droid Razr pre slobodu SIM karty

Chcete prispôsobiť svoj Motorola Droid Razr novými skvelými ROM a modami? Zaujíma vás, čo viac môžete urobiť so svojou súčasnou Motorola Droid Razr, aj keď je už dosť stará? Chcete do svojho Droid Razr nainštalovať rootované aplikácie tretích strán?

Pomocou tejto príručky sa naučíte, ako odomknúť Motorola Droid Razr za niekoľko minút.

Predpoklad

Rootovanie vášho Droid Razr ruší vašu záruku a zariadenie by ste mali rootovať iba vtedy, ak ste ochotní prevziať zodpovednosť. Ako už bolo povedané, nižšie uvedené metódy sú silne testované a nemali by vám murovať zariadenie. Predtým, ako budete pokračovať v procese rootovania, uistite sa, že si vytvoríte zálohu všetkých dôležitých súborov, ak sa niečo pokazí. Tiež sa uistite, že je vaše zariadenie nabité najmenej 70%.

Metóda 1: Príležitostná beta

Casual Beta je jednou z najobľúbenejších metód zakorenenia Motorola Droid Razr a používanie softvéru je veľmi jednoduché. Tento softvér funguje v jazyku Java, takže budete potrebovať najnovšiu verziu jazyka Java nainštalovanú vo vašom počítači. Metóda pochádza z fór XDA a podporuje firmvér Gingerbread a Ice Cream Sandwich na zariadení Droid Razr.

Casual Beta je založená na exploite Motofail a môže tiež rootovať ďalšie zariadenia Motorola vrátane Droid 3, Droid 4 a Droid Bionic.

Krok 1

Stiahnite a nainštalujte si do počítača ovládače Motorola. Môžete si ich stiahnuť pomocou tohto odkazu. Po stiahnutí nainštalujte súbor exe ako každú inú aplikáciu pre počítač.

Krok 2

Stiahnite si a nainštalujte najnovšiu verziu Javy, ak ju ešte nemáte nainštalovanú v počítači. Môžete si ho stiahnuť z oficiálnych webových stránok Java.

Krok 3

Stiahnite si aplikáciu Casual Beta do svojho počítača. Aplikáciu získate pomocou tohto odkazu.

Krok 4

Otvorte na svojom zariadení Droid Razr aplikáciu Nastavenia, vyberte položku Aplikácie a klepnite na Vývoj. Uistite sa, že je začiarknutá možnosť Ladenie USB.

Ladenie USB

Krok 5

Pripojte svoj Droid Razr k počítaču pomocou kábla micro USB a otvorte na počítači aplikáciu Casual Beta prostredníctvom jazyka Java.

Krok 6

Kliknite na rozbaľovaciu ponuku v aplikácii Casual Beta a zvoľte Root with Motofail Exploit, ak ste na perníku alebo Root s ROOTICSRAZR, ak ste na Ice Cream Sandwich.

Príležitostné beta menu

Krok 7

Kliknite na položku Urob to! tlačidlo a počkajte na proces rootovania. Po dokončení reštartujte zariadenie. To je všetko! Úspešne ste rootovali svoj Droid Razr.

Ležérna beta

Metóda 2: Nástroj Droid Razr

Droid Razr Utility je ďalšou populárnou metódou rootovania, ktorá je k dispozícii pre Motorola Droid Razr. Tento skript existuje už niekoľko rokov a bol rozsiahle testovaný v rôznych modeloch Droid Razr. Okrem rootovania vám skript umožňuje použiť aj možnosť obnovenia pomocou rýchleho spustenia, nainštalovať Voodoo OTA Rootkeeper, nainštalovať obnovu Safestrapu a flash boot obrázky.

Ak na svojom zariadení používate Jelly Bean, táto metóda bude pre vaše zariadenie pravdepodobne fungovať, pretože metóda rootovania v skripte bola navrhnutá iba pre zariadenia s firmvérom Jelly Bean.

Krok 1

Stiahnite a nainštalujte si do počítača ovládače Droid Razr. Môžete ich získať prostredníctvom tohto odkazu. Po stiahnutí nainštalujte súbor exe ako každú inú aplikáciu pre počítač.

Krok 2

Otvorte na svojom zariadení Droid Razr aplikáciu Nastavenia, vyberte položku Aplikácie a klepnite na Vývoj. Uistite sa, že je začiarknutá možnosť Ladenie USB.

Ladenie USB

Krok 3

Stiahnite si Droid Razr Utility do svojho počítača. Najnovšiu verziu môžete získať tu. Po dokončení sťahovania rozbaľte súbor zip do počítača.

Krok 4

Nainštalujte si SMARTACTIONS na svoj Droid Razr, ak ešte nie je nainštalovaný vo vašom zariadení. Aplikáciu získate pomocou tlačidla Google Play nižšie.

Stiahnuť na Google Play

Krok 5

Pripojte svoj Droid Razr k počítaču pomocou kábla micro USB.

Krok 6

Spustite súbor .bat z priečinka Droid Razr Utility, ktorý ste predtým stiahli a extrahovali. Teraz by sa malo objaviť okno príkazového riadka

Krok 7

V zozname dostupných možností vyberte možnosť root. Toto je zvyčajne možnosť 2 na väčšine verzií. Proces rootovania spustíte stlačením klávesu Enter.

Nástroj Droid Razr

Krok 8

Možno budete musieť postupovať podľa pokynov na obrazovke, aby ste v aplikácii SMARTACTIONS nainštalovanej vo vašom Droid Razr povolili určité možnosti.

Krok 9

Počkajte na dokončenie procesu rootovania a vaše zariadenie by sa teraz malo reštartovať. To je všetko! Teraz by ste vo svojom Droid Razr mali mať prístup root.

Metóda 3: ZergRush

ZergRush od Doomlord je ďalšou metódou pre rootovanie rôznych zariadení Motorola. Metóda bola testovaná aj na Droid Razr. Ako prvý 2 Táto aplikácia sa tiež veľmi ľahko používa a rootuje váš Droid Razr za pár minút. Ak Metóda 1 a 2 nefungovalo s vašim zariadením, potom je to pravdepodobne vaša ďalšia najlepšia alternatíva.

Krok 1

Otvorte na svojom zariadení Droid Razr aplikáciu Nastavenia, vyberte položku Aplikácie a klepnite na Vývoj. Uistite sa, že je začiarknutá možnosť Ladenie USB.

Ladenie USB

Krok 2

Otvorte aplikáciu Nastavenia, prejdite na Aplikácie a uistite sa, že je povolená možnosť Neznáme zdroje.

Neznáme zdroje

Krok 3

Stiahnite a nainštalujte si do počítača ovládače Motorola. Môžete si ich stiahnuť pomocou tohto odkazu. Po stiahnutí nainštalujte súbor exe ako každú inú aplikáciu pre počítač.

Krok 4

Stiahnite si aplikáciu ZergRush do počítača. Najnovšiu verziu môžete získať pomocou tohto odkazu. Po stiahnutí rozbaľte priečinok zip vo svojom počítači.

Krok 5

Kliknite na súbor Runme.bat z priečinka, ktorý ste predtým extrahovali. Teraz by sa malo objaviť okno príkazového riadka.

Krok 6

Pripojte svoj Droid Razr k počítaču pomocou kábla micro USB. Uistite sa, že najskôr pripojíte kábel k zariadeniu a potom k počítaču.

Krok 7

Na svojom Droid Razr preskočte možnosť doplnenia k počítaču.

Krok 8

Proces rootovania spustíte stlačením ľubovoľného klávesu.

Zergrush

Krok 9

Počkajte na rootovací proces a reštartujte Droid Razr, keď je proces dokončený. To je všetko!

Záver

Droid Razr je jedným z najpopulárnejších Androidov smartphones od Motoroly a aj keď je zariadenie pomerne staré, stále má čo ponúknuť. Ak chcete svoj Droid Razr využiť naplno alebo si len chcete nainštalovať vlastné ROM a mody z fór XDA, potom je pravdepodobne múdre urobiť rootovanie. Po rootovaní zariadenia budete mať prístup k rôznym aplikáciám, modom, ROM a ďalším nástrojom, vďaka ktorým bude vaše zariadenie oveľa užitočnejšie. Predstavte si, že získate úplne nový vzhľad svojho Droid Razr po inštalácii skvelej novej pamäte ROM a zvukového režimu?

Aj keď má rootovanie svoje výhody, zariadenie by ste mali rootovať iba vtedy, ak ste ochotní prevziať plnú zodpovednosť za to, že sa niečo pokazí. Aj keď väčšina metód funguje na väčšine zariadení dobre a vyskytlo sa len málo prípadov, keď boli zariadenia zamurované, pri rootovaní zariadenia zanikne záruka výrobcu. Metóda 1 a metóda 2 sú pravdepodobne najúčinnejšie spôsoby, ako rootovať váš Droid Razr, a ak obe metódy nefungujú s vašim zariadením, potom Metóda 3 je ideálnou možnosťou. Bez ohľadu na to, ktorý spôsob si vyberiete, uistite sa, že budete postupovať podľa všetkých pokynov na správne odomknutie zariadenia Motorola Droid Razr a pokojne napíšte všetky otázky uvedené nižšie!