Ako odomknúť LG Optimus a rozšíriť tak možnosti SIM

Ak máte záujem o odomknutie telefónu, ste na správnom mieste. Keď si kúpite telefón s Androidom, ako je napríklad LG Optimus, máte šancu vymeniť si SIM kartu, aby ste získali finančné výhody, a cestovať do rôznych sietí bez toho, aby vám boli účtované príliš veľa peňazí. Existuje niekoľko spôsobov, ako odomknúť telefón, ale chceme ho rozdeliť na tri jednoduché metódy, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá možnosť vám najviac vyhovuje.

Pozrime sa na tri metódy, ktoré fungujú dobre pre váš LG Optimus. Pokryjeme dve možnosti, ktoré sú zvyčajne bezplatné, a potom vám ukážeme spôsob, ako odomknúť telefón za malý poplatok.

Čo si musíte zapamätať pred odomknutím telefónu

Predtým, ako sa pozrieme na to, ako odomknúť LG Optimus, zálohujte si všetky informácie do telefónu. Odomknutie telefónu nie je také ťažké, ako rootovanie, ale je lepšie byť v bezpečí, než ľutovať. S murovaním telefónu by ste nemali mať žiadne problémy, ale uistite sa, že je telefón nabitý na približne 70 percent, aby ste mohli celý proces odomknutia dokončiť bez toho, aby telefón zomrel.

Metóda 1: PhoneUnlockers.me – bezplatná služba tretích strán

Existujú rôzne spoločnosti tretích strán, ktoré vám pomôžu odomknúť telefón. Väčšina z nich bohužiaľ vyžaduje za získanie kódu na odomknutie malý poplatok. Mnoho spoločností sa dokonca pokúša prinútiť vás, aby ste sa prihlásili k náhodným propagačným ponukám, s ktorými je zvyčajne namáhavé pracovať. Odporúčame buď len zaplatiť poplatok a rýchlo získať kód, alebo bezplatne použiť službu PhoneUnlockers.me.

Krok 1

Začnite tým, že prejdete na Odblokovače telefónov.

odblokovače telefónov

Krok 2

Kliknite na Odomknúť? možnosť odomknúť LG Optimus. Všimnite si, že existuje aj možnosť Fast Track, ale to je, ak chcete minúť nejaké peniaze na získanie kódu na odomknutie o niečo rýchlejšie. Takto vás prinútia zaplatiť, ale ak máte trochu času na čakanie, potom môžete svoj kód získať zadarmo jednoducho tak, že prejdete na tlačidlo Odomknúť a niekoľko dní počkáte na e -mail s kódom.

tlačidlo odomknutia

Krok 3

Zadajte všetky informácie potrebné na odomknutie telefónu. To sa občas mení v závislosti od dizajnu webovej stránky, ale zvyčajne stačí zadať svoj e -mail, model telefónu, sieť a IMEI. Ak chcete nájsť svoj IMEI na Optimuse, môžete vybrať vyberateľnú batériu a nájsť ho tam, alebo zadajte *# 06# do oblasti vytáčania vášho telefónu.

zadajte svoje informácie

Krok 4

Vaše informácie odošlete kliknutím na tlačidlo Požiadať o odomknutie.

Krok 5

V oblasti Štatistiky a informácie sa dozviete, ako dlho trvá, kým vám spoločnosť pošle e -mail s kódom na odomknutie. Phone Unlockers je jedným z prvých miest online, kde nájdete bezplatný kód, ale trvá to niekoľko dní. Ak naozaj nechcete dlho čakať na kód, môžete použiť jednu z metód, ktoré sme uviedli nižšie. Tretia metóda bohužiaľ nefunguje vždy v závislosti od vášho poskytovateľa a druhá metóda vyžaduje poplatok.

štatistiky a informácie

Metóda 2: UnlockRiver.com – Platená služba tretej strany

UnlockRiver.com je ďalšia služba, ktorá je skvelá na odomknutie telefónu LG Optimus. Za odomknutie telefónu musíte zaplatiť poplatok, je to však renomovaná služba, ktorou sa môžete vymaniť z obmedzení svojho súčasného poskytovateľa mobilných telefónov. Môžete sa tiež pokúsiť nájsť inú alebo lacnejšiu spoločnosť online, ale majte na pamäti, že nie každá služba odomykania je taká spoľahlivá. Môžete byť podvedení alebo budete musieť prejsť veľa dlhých propagačných ponúk.

Krok 1

Vezmite si telefón LG Optimus a vyberte kartu SIM. Choďte do oblasti vytáčania, ako keby ste telefonovali, a zadajte *# 06#, aby ste získali svoje číslo IMEI. Toto číslo je jedinečné pre každý telefón, preto si ho zapíšte pre neskoršie použitie.

Krok 2

Prejdite na stránku UnlockRiver.com.

unlockriver

Krok 3

Na získanie kódu na odomknutie jednoducho zadajte svoje informácie. Vyplňte svojho operátora, výrobcu, modelu, IMEI a e -mailu. Hneď ako sú všetky tieto informácie presné, môžete kliknúť na tlačidlo Odomknúť teraz. Keď kliknete na toto tlačidlo, webová stránka vás požiada o informácie o platbe. Ceny sa menia v závislosti od telefónu, nemali by však byť vyššie ako 15 alebo 20 dolárov. V prípade telefónu LG Optimus mi bol prijatý kód 13 dolárov 1-24 hodín.

začnite tu

Krok 4

Sledujte svoj e -mailový účet. Akonáhle príde e -mail, mali by ste si napísať odblokovací kód.

Krok 5

Vypnite telefón a vložte novú SIM kartu, ktorú chcete používať. Keď sa telefón reštartuje, požiada vás o odblokovací kód. Napíšte to a môžete ísť!

pin na odomknutie siete sim

Metóda 3: Zavolajte svojho poskytovateľa služieb

Toto je naša posledná a najmenej odporúčaná možnosť, ale ak naozaj nechcete zvládnuť žiadne ručné nastavenia, môžete ísť touto metódou. V zásade zavoláte poskytovateľovi služieb a ten vám poskytne kód na odomknutie. Ak ste nejaký čas neboli u svojho poskytovateľa služieb, nemusí vám dať kód. Neváhajte im zavolať a overte si to. Dobré na tejto metóde je, že je úplne bezplatná a legálna, takže poskytovateľom je to úplne jedno.

Krok 1

Zadajte *# 06# do telefónu, kde zvyčajne vytočíte telefónne čísla. Zapíšte si kód IMEI, ktorý sa zobrazí.

kód

imei

Krok 2

Zavolajte svojmu poskytovateľovi služieb a požiadajte ho o odblokovací kód. Každý poskytovateľ služieb má iné telefónne číslo, na ktoré možno volať, a rôzne postupy pri odblokovaní kódov, takže kým sa zoznámite so skutočnou osobou, môže to chvíľu trvať. Poskytnite im svoj kód IMEI.

Krok 3

Resetujte telefón a vložte novú SIM kartu do zariadenia. Zapnite telefón a počkajte, kým sa neobjaví nová obrazovka, ktorá vás požiada o odblokovací kód. Zadajte to a potom by sa mal váš telefón úplne odomknúť!

Záver

Ak máte akékoľvek otázky o odomknutí LG Optimus, neváhajte nám napísať riadok do sekcie komentárov nižšie. Odporúčame vyskúšať prvú metódu, aby ste zistili, či môžete získať bezplatný kód. Potom sa obráťte na svojho poskytovateľa služieb a potom sa presuňte na spoločnosť, ktorá vám môže účtovať poplatok. Metódy sú veľmi jednoduché a akonáhle získate v telefóne novú SIM kartu, máte šancu použiť akúkoľvek sieť. Bavte sa!