Ako odomknúť konečný potenciál Kubfu v roku 2007 Pokemon Meč a štít Isle of Armor DLC

Ako odomknúť konečný potenciál Kubfu v roku 2007 Pokemon Meč a štít Isle of Armor DLC 1

Si Pokemon Prehrávač mečov a premýšľajte, ako môžete odomknúť legendárny Pokémon Kubfu, potom ste na správnom mieste ako v tomto príspevku, poskytneme vám všetky podrobnosti, ktoré potrebujete na odomknutie Kubfu a jeho rozvoj podľa jeho maximálneho potenciálu. Pre ignorantov je Kubfu malý medveď, ktorý je hviezdou Pokemon Meč a štít Isle of Armor DLC.

Môžete získať Kubfu Pokemon na ostrove Armor tým, že vedie skúšky Majstra Doja. Vo svojej pôvodnej podobe to bude priateľský malý bojový medveď, ale pri vývoji Kubfu budete musieť urobiť oveľa viac, o čom budeme diskutovať v tomto príspevku.

Windows Ako odomknúť KubFu v systéme Windows Pokemon Meč a štít?

Jednou z najjednoduchších metód, ako získať Kubfu, je získať ho Pokemon Rozširovacia karta meča a štítu, v ktorej musíte po prijatí pasu absolvovať tri experimenty, ktoré vám dá majster dódžo Masterard. Po tom, čo v treťom teste porazíte svojho súpera, dostanete Kubfu Pokemon ako odmenu.

kubfu Pokemon meč

Ako sa vyvíja Kubfu?

Kubfu Pokémon keď bude zarobený, bude v pôvodnej podobe a aby ste mohli rozvíjať Kubfu, musíte sa stať najlepším priateľom Kubfu. Ak sa chcete stať dobrými priateľmi, máte na ostrove Armor možnosť vyberať si jedného z Pokémonov, ktorý s vami budeš skúmať krajinu. Tým sa zvýši úroveň priateľstva medzi vami a Kubfu Pokémon, Všimnite si, že bez ohľadu na to Pokémon kto je na vrchole vašej strany, sa k vám pripojí a stane sa najlepším priateľom.

Ďalšími spôsobmi, ako rozšíriť svoje priateľstvo s Kubfu, je vstúpiť do tábora a nakŕmiť sa a hrať sa s vašimi Pokemon, Rovnaký počet ťahov Pokemon tiež zvyšuje priateľstvo. A na urýchlenie procesu môžete navštíviť miesta uvedené nižšie na ostrove Armor s Kubfu:

Slučka Lagoon: Musíte sa porozprávať s trénerom pred odvážnou jaskyňou. Jaskyňa výtržníkov: NPC nájdete neďaleko vchodu do jaskyne spojenej s upokojujúcimi mokrade. Hallhall Road: Po schodoch choďte po Challenge Road z Training Lowlands. Na dvoch schodoch nájdete vľavo tréner NPC. Potbottomöknen: Priamo pri východe do vykurovacieho tunela.

Akonáhle ste navštívili všetky uvedené miesta, musíte sa vrátiť späť k Majstrovi horčice a potom budete môcť rozvíjať svoj Kubfu. Pokemon v jednej z dvoch foriem Urishifu alebo Gigantamax. Vyvinúť Kubfu na Urishifu:

Doplňte vodárenskú vežu, aby sa vyvinula v Urshifu (Rapid Strike Style), ktorý je typom Boj / Voda. Kompletná veža temnoty, ktorá sa vyvinie v Urshifu (Single Strike Style), ktorý je typom Fighting / Dark.

A aby ste vyvinuli Kubfu do formy Gigantamax, musíte urobiť:

O úroveň vyššie Kubfu t0 úroveň 70 dokončite experimenty a pomocou Master Soup v Master Dojo odomknite formulár Gigantamax.

Takže tu to máte z mojej stránky v tomto príspevku. Dúfam, že sa vám tento príspevok páčil a že ste dokázali odomknúť Kubfu a rozvíjať sa Pokémon naplno využite potenciál uvedený vyššie. V prípade akýchkoľvek pochybností nás informujte v komentároch nižšie. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!