Ako odomknúť iPhone bez hesla

Ako odomknúť iPhone bez hesla 1Ako odomknúť iPhone bez hesla

Ako odomknúť iPhone bez hesla, prostredníctvom tohto jednoduchého sprievodcu. Predstavte si: máte zabudli ste odblokovací kód (PassCode) na vašom iPhone alebo iPade, Pokúste sa zadať PIN svojej kreditnej karty, dátum narodenia, klasický a nepravdepodobný 1-2-3-4, ale nič. To sa nedá.

Nezúfajte, pretože vám ukážeme nejaké triky prístup k uzamknutému iPhone alebo iPad, keď si nepamätáte svoje heslo, Nasledujúce postupy vás naučia ako odomknúť iPhone bez hesla,

V skutočnosti existujú tri spôsoby, ako to urobiť odomknúť uzamknutý iPhone alebo iPad, Z tohto dôvodu si však musíme pamätať na naše ID Apple s heslom, inak odomknúť iPhone bez hesla bude to takmer nemožné.

Ako odomknúť iPhone bez hesla

Ako odomknúť iPhone bez hesla cez iTunes

Ak ste niekedy synchronizovali svoje zariadenie iOS s počítačom pomocou služby iTunes a urobili ste zálohu v počítači, máte šťastie. Stačí pripojiť iPhone k počítaču a otvoriť iTunes, ak sa nespustí automaticky.

Po zistení musíme kliknúť na tlačidlo „Obnoviť kópiu“. Oči, ktoré si nemožno zamieňať s obnovou zariadenia iPhone, v tomto prípade nepotrebujete takéto drastické riešenie. (Momentálne) Po dokončení zálohovania máme prístup k terminálu.

Ako odomknúť iPhone bez hesla s Thitta môj iPhone

Ak ste už predtým nakonfigurovali funkciu Nájsť môj iPhone alebo Hľadať môj iPhone pomocou iCloud, môžete svoje zariadenie stále odomknúť. Ako to spraviť? Budete potrebovať Wi-Fi a ďalšie zariadenie – nie je potrebné, aby to bol iOS, tablet, smartfón alebo počítač, aby ste mali prístup k vyhľadávaniu v mojom iPhone z webu na Apple, Očividne si musíme pamätať na naše údaje iCloud.

Odtiaľ klikneme na zariadenie na odstránenie. Po dokončení mazania môžeme znova zapnúť iPhone alebo iPad. Zrejme to bude, ako keby sme prvýkrát spustili náš iPhone, ale vždy je lepšie obnoviť zálohu na iCloud.

Ako odomknúť iPhone bez hesla prostredníctvom režimu obnovenia

Tretia a posledná metóda sa používa obnovovací režim pre prístup k iPhone bez odblokovacieho kódu, Pripojte zariadenie k počítaču pomocou kábla USB a reštartujte ho nasledujúcim spôsobom:

Ak máte iPhone 6 alebo skôr, iPad alebo iPod touch: Stlačte súčasne tlačidlá Štart a Budík / Spánok. Podržte stlačené tlačidlá, kým sa nezobrazí logo Apple a kým sa neobjaví obrazovka režimu obnovenia. Na a iPhone 7 alebo iPhone 7 Plus: súčasne stlačte tlačidlo napájania a tlačidlo hlasitosti. Keď je logo zobrazené, neprestávajte stláčať Apple, Držte ich stlačené, kým sa nezobrazí logo Apple a kým sa neobjaví obrazovka režimu obnovenia. Na a iPhone 8 alebo iPhone 8 Plus: súčasne stlačte tlačidlo napájania a tlačidlo hlasitosti. Keď je logo zobrazené, neprestávajte stláčať Apple, Držte ich stlačené, kým sa nezobrazí logo Apple a kým sa neobjaví obrazovka režimu obnovenia. na iPhone X: vypnite iPhone X (Nastavenia, Všeobecné, Vypnúť). Stlačte a podržte tlačidlá na iPhone: Vypínač napájania + Tlačidlo hlasitosti (-). Akonáhle sa objaví logo Apple jednoducho uvoľnite spínač. Znovu podržte stlačené tlačidlo ovládania hlasitosti (-). Uvoľnite ho hneď, ako sa objaví logo iTunes.

Kliknite na Obnoviť z iTunes. Na konci procesu budete mať prístup k zariadeniu iOS.

Áno, vieme, že všetky tri prípady sú však extrémnymi opatreniami Ak naozaj nemáte prístup k svojmu iPhone alebo iPad, ste v kritickej situácii, Ďalej trváme na tom, že potrebujete počítač a vaše poverenia. Aplikátori môžu ktokoľvek získať prístup a ukradnúť ukradnutý iPhone alebo iPad.

To je všetko, čo sme videli ako odomknúť iPhone bez hesla!

Prečítajte si tiež: