Ako odomknúť artefakty v legendách Apex

Ako odomknúť artefakty v legendách Apex 1

Rovnako ako sezóna 5 Hra Apex Legends sa hrá v hre naživo, hráči teraz čelia novej sezónnej misii. Nová legenda v hre, Loba, sa snaží zbierať artefakty pomocou ďalších legiend. Existuje celkom 9 časti artefaktu, ktoré sa snažia zbierať Loba a ďalšie legendy. Vaša misia je jednoduchá – zoznámte sa všetci s touto sezónou skôr, ako sa to stane!

Odomknutie týchto kúskov artefaktov nebude ľahké. Možno ste už vyskúšali a zlyhali, čo je podľa môjho názoru dôvod, prečo čítate tento článok. Odomknutie týchto častí znamenalo nejaký úlovok, niečo, o čom nemusíte vedieť. Takže v tomto sprievodcovi dnes vám vysvetlíme, ako tieto časti získať. Pozrime sa, ako odomkneme artefakty v Apex Legends bez toho, aby sme urobili čokoľvek iné.

Ako odomknúť artefakty v legendách Apex

Ak chcete odomknúť kúsky artefaktu v Apex Legends, mali by ste nakoniec nájsť pokladnice. Tento proces je jednoduchý – nájdete a odomknete určité množstvo balíkov pokladov, ktoré vás dostanú k dielom artefaktu. Balíky pokladov nájdete v rámčekoch po celej mape. Nájsť a odomknúť 5 Treasure Packs a dostanete kúsok artefaktu. Hoci nájdete pokladové balíčky na mape, môžete nájsť a odomknúť iba jeden z nich každý deň. To znamená, že ak dnes nájdete pokladnicu, nájdete ju až nasledujúci deň po dni obnovenia hry, tj po 12:00 EST.

Treasure Pack a Apex Legends

Zhrňte nášho sprievodcu. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste odomkli artefakty v Apex Legends, je nájsť a nájsť balíčky s pokladmi roztrúsené po celej hernej mape, v ktorej hráte. Tieto poklady nájdete v rámčekoch nad mapou a hráči sú obmedzení na nájsť jeden daňový balík za deň. Nakoniec odomknete 1 kus artefaktu pre každého 5 daňové balíčky, ktoré nájdete. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!