Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

Ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus 1

Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus bola uveden├í na trh minul├Ż mesiac s p├┤sobiv├Żmi spr├ívami a funkciami. Zatia─ż ─Źo na prv├Ż poh─żad Galaxy Pou┼ż├şvanie s├ęrie Note 10 je n├íro─Źn├ę na pou┼ż├şvanie, ale je to ako prech├ídzka v parku. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus.

Galaxy Pozn├ímka 10 a pozn├ímka 10 Plus boli zaveden├ę spolu s ich verziami 5G. V┼íetky ┼ítyri modely Note 10 maj├║ pre niektor├ę ve─żk├ę obrazovky smartphones, ale u┼ż vieme, ┼że Pozn├ímka sa v┼żdy t├Żkala phablet, v├Ą─Ź┼íinou venovan├Żch podnikov├Żm pou┼ż├şvate─żom a produktivite. ┼átandardn├ę Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 a pozn├ímka 10 5G sa dod├ívaj├║ s tromi fotoapar├ítmi vzadu, zatia─ż ─Źo spolo─Źnos┼ąou Samsung Galaxy Pozn├ímka: Modely 10 Plus maj├║ ┼ítyri prim├írne sn├şma─Źe. Obe zariadenia maj├║ jednu selfie kameru.

oh─żadom smartphonesFunkcie s├ęrie Note 10 pon├║kaj├║ mno┼żstvo noviniek a vylep┼íen├ş oproti svojim predchodcom. Teraz, ako budete pokra─Źova┼ą, ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus, v├ím m├┤┼żu tie┼ż p├í─Źi┼ą:

Ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

Odinštalujte aplikácie na Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus

Na ─żubovo─żnej ploche posu┼łte prstom nahor a otvorte ponuku aplik├ície. Prejdite do aplik├ície Nastavenia Prejdite na aplik├ície a skontrolujte, ─Źi je na za─Źiatku obrazovky vybran├í mo┼żnos┼ą ÔÇ×V┼íetkoÔÇť. Vyh─żadajte aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą, a potom ju vyberte (k syst├ęmov├Żm aplik├íci├ím sa dostanete aj klepnut├şm na ikonu troch bodov v pravom hornom rohu a v├Żberom mo┼żnosti odtia─ż) Po klepnut├ş na aplik├íciu sa zobraz├ş jej ponuka, tak┼że m├┤┼żete vybra┼ą mo┼żnos┼ą Odin┼ítalova┼ą Klepnut├şm odin┼ítalujete, potvrd├şte a budete ─Źaka┼ą

A tak odinštalujete aplikácie na Samsung Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus.

Odin┼ítalujte aktualiz├ície aplik├íci├ş na Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

Na ─żubovo─żnej ploche posu┼łte prstom nahor a otvorte ponuku aplik├ície. Prejdite do aplik├ície Nastavenia Prejdite na aplik├ície a skontrolujte, ─Źi je na za─Źiatku obrazovky vybran├í mo┼żnos┼ą ÔÇ×V┼íetkoÔÇť. Vyh─żadajte konkr├ętnu aplik├íciu a klepnite na ┼łu (k syst├ęmov├Żm aplik├íci├ím sa dostanete aj kliknut├şm na ikonu s tromi bodkami v pravom hornom rohu a v├Żberom mo┼żnosti odtia─ż) V ponuke aplik├íci├ş m├íte nieko─żko mo┼żnost├ş vr├ítane odin┼ítalova┼ą alebo odin┼ítalova┼ą aktualiz├ície. Ak sa v konkr├ętnej aplik├ícii zobraz├ş mo┼żnos┼ą Odin┼ítalova┼ą aktualiz├ície, m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą najnov┼íie aktualiz├ície

Upozor┼łujeme, ┼że aktualiz├ície aplik├íci├ş m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą iba vtedy, ak ste pre t├║to aplik├íciu predt├Żm nain┼ítalovali aktualiz├íciu. Stru─Źne povedan├ę, v┼íetko o tom, ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus.

Table of Contents