Ako oddialiť Terraria

Ako oddialiť Terraria 1

Terraria, najexcelentnejšia 2D karanténa, ktorá stále prechádza prakticky všetkými platformami, vyvoláva určité nejasnosti, pokiaľ ide o jednoduché funkcie hry. Cieľom tejto príručky je sprostredkovať, ako oddialiť Terraria.

Ak sa teraz dívate na obrazovku a premýšľate „o čo ide?“ a zázraky „je to skutočné?“ Nech už robíte čokoľvek, predstavte si, že máte kontrolu nad svojím priblížením v Terraria.

Ako oddialiť Terraria 2

Ako oddialiť Terraria

Tu diskutujeme o tom, ako môžete oddialiť Terraria na rôznych platformách. Začnime teda.

PC

Toto je najjednoduchšie! Priblíženie a oddialenie Terraria na PC si nevyžaduje nič viac ako+ ‘a ‘– “ kľúč, ktorý je funkčný. Ak chcete mapu priblížiť, stačí stlačiť tlačidlo plus. A to je všetko, čo potrebujete vedieť! Dúfajme, že na získanie malých detailov nepotrebujete lupu.

PS4 alebo Xbox

Relatívne povedané, táto intuícia potrebuje. Ak chcete oddialiť zobrazenie na PS4 alebo XBOX, musíte otvoriť ponuku Možnosti a pomocou klávesov R2 / RT a L2 / LT ich priblížiť a oddialiť.

Android alebo iPhone

Toto je vlastne to isté, ako by ste mohli očakávať, že niečo oddialite. Stačí len na jednu sekundu položiť na obrazovku dva prsty a potom ich priblížením priblížiť a priblížením priblížiť. To je.

Koľko si môžete priblížiť?

V predvolenom nastavení je maximálna transfokácia v Terriárii povolená veľkosťou a rozlíšením obrazovky. Môžete priblížiť až 200% pôvodnej hodnoty.

Teraz to bolo niečo, čo ste absolútne potrebovali. Doprajte svojim očiam úľavu; Iste, nehovoríme o odchode z hry. Hra a hráči budú žiť ďalej, len keď budete hrať Terraria celé hodiny, nezabudnite mať opuchnuté oči. Vďaka týmto jednoduchým odporúčaniam a riešeniam viete, aké ľahké je oddialiť hru.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomôže oddialiť Terraria. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel vidieť skvelé hry, tipy a triky. Vďaka.