Ako obnoviť zmazané súbory na Mac pomocou obnovy dát

Dovoľte mi hádať: omylom ste vymazali niektoré cenné údaje na vašom počítači Mac, vyčistili ste aj priečinok s odpadkami a na tomto počítači Mac nemá zálohu jeho údajov. Takže ste tu teraz, chcete obnoviť údaje. Prišli ste na správne miesto. Tu sa dozviete, ako na to obnoviť zmazané súbory v systéme Mac používať akýkoľvek softvér na obnovu dát. Tento softvér je k dispozícii aj pre Windows používateľa

Ako sa vyhnúť strate dát na mac

Zálohovanie údajov v počítačoch Mac pomocou nástroja Time Machine

Je vhodné zálohovať údaje z času na čas, pretože zabráni strate údajov v počítačoch Mac. Time Machine je originálny zálohovací softvér, ktorý je k dispozícii na počítačoch Mac. Na kopírovanie všetkých súborov z počítača potrebujete externý pevný disk alebo disk SSD Apple počítač

Najskôr pripojte pevný disk k počítaču Mac a spustite nástroj Time Machine. Otvorte položku Predvoľby systému kliknutím na Apple logo v hornom rohu obrazovky a potom vyberte položku Time Machine. Kliknite na „Vybrať záložný disk“, vyberte externý pevný disk a kliknite na „Použiť disk“. Tu sa dozviete, ako na počítači Mac pomocou nástroja Time Machine.

Používanie akéhokoľvek softvéru na obnovu dát

Kopírovanie údajov z počítača Mac na externý pevný disk neznamená, že si môžete sadnúť. Môžete si myslieť, že zakaždým, keď je váš Mac poškodený alebo ukradnutý, aspoň môžete obnoviť údaje z pevných diskov Mac, Otázka znie, čo ak je pevný disk poškodený alebo stratený?

V iných prípadoch ste svoje zálohy nezálohovali. Softvér na obnovu dát Mac Môže to byť vaša tajná zbraň na obnovenie vašich údajov. Aj keď nedôjde k strate údajov, je lepšie mať ju ako uložiť na daždivý deň. Nikdy nevieme, kedy došlo k nehode.

Prečo by ste mali nainštalovať softvér na obnovu údajov

V mnohých prípadoch môžete stratené údaje obnoviť

Existuje veľa dôvodov, prečo sa vaše cenné údaje stratia v počítačoch Mac alebo iných zariadeniach. Disk poškodenie, zlyhanie disku, poškodenie súboru, poškodenie systému, upozorniť na pár. Strata údajov v počítači nie vždy súvisí s pevným diskom, systémom alebo softvérom. K tomu môže dôjsť aj v dôsledku ľudskej chyby.

Napríklad omylom vymažte dôležitú fotografiu alebo dokument. Samozrejme ju môžete získať späť z koša. Čo ak však nechcene vyprázdňujete aj nevyžiadanú zložku? V takom prípade môžete počítať so softvérom Any Recovery Recovery.

Obnovte rôzne typy súborov

Softvér na obnovu dát Tenorshare vám ho môže obnoviť bez ohľadu na typ súboru. Tento softvér môže mať rôzne súbory z fotografií, videí, hudby, textov, RAR / ZIP atď. Môžete dokonca obnoviť stratené a odstránené herné súbory XCOM 2, Civilization V, Zaklínač 3, GTA V atď. ,

Obnovte údaje zo zariadení Mac

Akýkoľvek softvér na obnovu dát Tenorshare nehovorí iba o strate údajov na vašom počítači Mac, ale dokáže obnoviť súbory zo všetkých zariadení, ktoré sa k nemu môžu pripojiť. Ak vás zaujíma, či to dokážete obnoviť zmazané súbory z USB Odpoveď je áno. Navyše môžete obnoviť stratené údaje z karty SD, digitálneho fotoaparátu alebo dokonca z prehrávača médií, pokiaľ ich budete môcť pripojiť k počítaču Mac.

Jednoduché použitie

Na používanie nepotrebujete technické zručnosti Obnova dát je aktívna. Windows a mac, Môžete ľahko obnoviť odstránené súbory v systéme Mac. Tento softvér môže používať ktokoľvek, pretože je veľmi jednoduchý.

Ako obnoviť zmazané súbory na Mac

Než začnete

Aj keď to nie je náročné, bolo by lepšie skontrolovať potrebné systémové požiadavky na spustenie softvéru na obnovu dát Tenorshare. Uistite sa, že váš Mac používa minimálne MacOS X 10.9 a 500 MB miesto na disku

Ako obnoviť odstránené súbory v systéme Mac pomocou akejkoľvek obnovy údajov:

  1. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu Obnovenie všetkých dát z jej oficiálnych webových stránok alebo kliknite sem, Ak chcete produkt kúpiť priamo, môžete stlačiť tlačidlo „Skúšobná verzia zdarma“ alebo kliknúť na „Kúp teraz“.
  2. Otvorte aplikáciu na počítači Mac a na ľavom bočnom paneli vyberte umiestnenie súboru. Ak chcete obnoviť odstránené súbory z USB alebo iných vymeniteľných zariadení, pripojte sa správne k Macu. Uvidíte to v zozname na ľavom bočnom paneli. Po výbere miesta kliknite na tlačidlo „Skenovať“.
  3. Skenovanie môže chvíľu trvať, pretože záleží na tom, koľko súborov obsahuje. Po dokončení procesu skenovania si môžete zobraziť ukážku súboru, ktorý chcete obnoviť.
  4. Vyberte všetky súbory, ktoré chcete obnoviť, a kliknite na tlačidlo Obnoviť.