Ako obnoviť účet z Instagram odstránené, hacknuté alebo zablokované

ako obnoviť môj instagramový účet

Pokúšate sa prihlásiť do svojho účtu Instagram a ty nemôžeš? Máte podozrenie, že váš účet bol napadnutý? Byť odpojený od jednej z najpoužívanejších sociálnych sietí na svete je skutočná bolesť hlavy. Ale neprepadajte panike, ak si myslíte, že je to vaše Instagram je zakázaný, napadnutý alebo odstránený tu vám vysvetlíme, ako ho získať späť.

Avšak, prvá vec Odporúčame vám skontrolovať e-mail ktorý ste prepojili so svojím účtom Instagram. Je to dobrý východiskový bod na overenie, či došlo k zmene vášho hesla, alebo naopak, ak máte upozornenie Instagram čo znamená, že váš účet bol dočasne zakázaný.

Čo robiť, ak máte svoj účet Instagram invalidný?

instagramový účet je zakázaný

Po prvé, ak si myslíte, že váš účet Instagram je zablokovaná, je veľmi pravdepodobné, že ste sa dopustili chyby a boli ste potrestaní. Ak porušíte pravidlá používania ako napríklad: zdieľanie obsahu bez súhlasu autora, násilné obrázky a videá, okrem iného; Instagram deaktivuje váš účet.

Je to možné Instagram vás penalizuje niekoľkodňovým odpojením, budete upozornení na počet dní, ktoré strávite ako invalid. Ak sa vám to stane nesmieš opakovaťpretože môžete úplne stratiť svoj účet.

Ak je váš účet deaktivovaný a nedostali ste žiadny typ upozornenia, vy proti tomuto rozhodnutiu sa môžete odvolať podľa týchto krokov:

 1. Z vášho mobilu zadajte aplikáciu.
 2. V správe, ktorá označuje „Účet deaktivovaný“, budete mať možnosť „Ďalšie informácie“, tu musíte postupovať podľa uvedených krokov Instagram obnoviť svoj účet. Tento proces nereaguje okamžite, môže to trvať niekoľko dní.
 3. Z počítača môžete vstúpiť na oficiálnu webovú stránku a odvolať sa proti rozhodnutiu, ak sa domnievate, že ste nezavinili žiadnu chybu. Neospravedlňujte sa, pretože ste nemali urobiť nič zlé, sústavne vyjadruje, že išlo o omyl.
 4. Môžete vyplniť formulár a pošlite to toľkokrát, koľkokrát chcete.
 5. Po získaní oficiálnej odpovede od Instagram, požiadajú vás o odoslanie selfie, aby ste si overili, či ste skutočne používateľom účtu, a aby váš prípad preverili. Opakujeme, že ide o proces, ktorý môže trvať niekoľko dní. Ak trváte na odoslaní odvolania, o pár dní budete môcť obnoviť svoj účet.

Môj účet bol napadnutý Instagram

Napadli môj instagramový účet, ktorý robím

Ide o jeden zo scenárov, ktorých sa komunita používateľov sociálnych sietí najviac obáva. Všetci sme vystavení škodlivému útoku, as, Instagram neunikne ani podvodom, ani hackerom, ktorí každý deň zdokonaľujú svoje útočné stratégie. Prvá vec, ktorú môžete urobiť, je skúsiť zadať svoj účet a stlačiť možnosť zmeniť heslo. Ak nemôžete, zadajte e-mail, na ktorý ste odkazovali.

nezúfaj, stále je možné obnoviť účet Ak ste dostali e-mail s uvedením vykonaných zmien, postupujte podľa týchto krokov.

 1. Skontrolujte poštu a pokúste sa vrátiť zmeny vo voľbe, ktorá naznačuje, že ste to neboli vy, kto požiadal o zmenu hesla.
 2. Nasleduj kroky obnoviť svoj účet.

Čo ak nedostanem žiadnu poštu?

V prípade, že nedostanete žiadny oznamovací e-mail od Instagram, nasleduj tieto kroky:

 1. Zadajte aplikáciu.
 2. Ak máte zariadenie so systémom Android kliknite na možnosť „Získať pomoc“ pri prihlasovaní.
 3. V prípade mobilných telefónov so systémom iOS stlačte „Zabudli ste heslo“.
 4. Vyberte možnosť „Odoslať prihlasovací odkaz“ a požiadajte o jeho zaslanie na vaše telefónne číslo. To vám umožní dočasný príjem.
 5. Ak sa vám podarí prihlásiť do svojho účtu Instagram musíte okamžite zmeniť heslo.

Odporúčame vám zadať si bezpečné a ľahko zapamätateľné heslo, aby ste ochránili svoj prístup na sociálnu sieť.

Stále neobnovujete svoj účet?

Ak stále nemôžete obnoviť svoj účet, posledným krokom je nahlásenie že bol hacknutý. Nasleduj tieto kroky:

 1. Zadajte aplikáciu z vášho mobilu.
 2. Stlačte možnosť „Získať pomoc“ pri prihlasovaní, ak máte zariadenie so systémom Android.
 3. V prípade mobilných telefónov so systémom iOS stlačte „Zabudli ste heslo“.
 4. Zadajte svoje používateľské meno, prepojený e-mail alebo telefónne číslo na neskôr stlačte “Ďalej”.
 5. Vyberte možnosť „Potrebujete ďalšiu pomoc?“ a postupujte podľa všetkých pokynov, ktoré uvádzajú, aby ste nahláste, že váš účet bol napadnutý.
 6. Okrem toho budete musieť odošlite selfie s bezpečnostným kódom ktoré dostanete. Toto slúži na overenie, že ste skutočným používateľom účtu.

Podobne musíte počkať na proces overenia, aby ste mohli obnoviť svoj účet. Ak s vaším účtom urobili nezákonné veci, mali by ste to tiež nahlásiť príslušným orgánom.

Odstránili ste svoj účet z Instagram? Tu vám vysvetlíme, čo môžete urobiť

vymazať môj instagramový účet čo mám robiť

Toto je bod, v ktorom musíte byť úplne jasno, ak ste svoj účet odstránili omylom alebo preto, že niekto sfalšoval vašu identitu a urobil tak, nebudete ho môcť znova obnoviť. Rovnako nebudete môcť znova použiť rovnaké používateľské meno, aké ste mali, v prípade, že si budete chcieť otvoriť ďalší účet. Táto akcia je nezvratná, preto musíte byť veľmi opatrní s ľuďmi, ktorí poznajú vaše heslo.

Účet môžete obnoviť iba vtedy, ak ste ho deaktivovali. Toto je možnosť, ktorú sociálna sieť Instagram ponuky pre používateľov, ktorí si chcú oddýchnuť. Neskôr však môžu účet obnoviť. Ak je to váš prípad, môžete efektívne získať svoj účet znova zadaním svojho používateľského mena a hesla. Deaktivovaný účet iba skryje informácie z kontaktov bez toho, aby ich odstránil.