Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia syst├ęmu Android

Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia syst├ęmu AndroidAko obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia syst├ęmu Android

Varujem ┼ąa tov├írensk├ę nastavenie pred vykonan├şm postupu vyma┼żte v┼íetky ├║daje zo zariadenia … naozaj ich potrebujete resetujte svoj telef├│n s Androidom? Je v├í┼í telef├│n s Androidom v poslednom ─Źase pomal├Ż? Vyb├şja sa bat├ęria r├Żchlo? Ak je to v├í┼í pr├şpad, hovor├şme, ┼że je v┼íetko rie┼íite─żn├ę, jednoducho si pre─Ź├ştajte n├í┼í tutori├íl ako resetova┼ą android na v├Żrobn├ę nastavenia,

V┼íetci sme naform├ítovali pevn├Ż disk n├í┼ího po─Ź├şta─Źa, aby sme ho aspo┼ł raz d├┤kladne vy─Źistili. V po─Ź├şta─Źi sa niekedy zhroma┼żd├ş pr├şli┼í ve─ża odpadu: programy, ktor├ę u┼ż nepou┼ż├şvame alebo ktor├ę pou┼ż├şvame ve─żmi m├ílo, fotografie, vide├í alebo vide├í, ktor├ę boli stiahnut├ę u┼ż d├ívno a zabudnut├ę …

Zoznam by mohol pokra─Źova┼ą donekone─Źna. To ist├ę sa stane s mobiln├Żmi telef├│nmi, V priebehu mesiacov zhroma┼ż─Ćujeme ve─ża ÔÇ×nevy┼żiadan├ŻchÔÇť, pr├şli┼í ve─ża na ich odstr├ínenie n├ípady; V takom pr├şpade mus├şte kona┼ą a zne─Źisti┼ą sa. V├Ą─Ź┼íinou tov├írensk├ę nastavenie jednotkou.

T├Żmto sp├┤sobom vr├ítime telef├│n na miesto, kde sme ho pr├íve k├║pili, ─Źo znamen├í, ┼że bude bez v┼íetk├Żch nahromaden├Żch nevy┼żiadan├Żch … a na┼íich s├║borov. Ak va┼íe zariadenie mus├ş prejs┼ą t├Żmto postupom, nebojte sa, prevedieme v├ís t├Żmto podrobn├Żm sprievodcom obnovi┼ą telef├│n s Androidom,

Ak m├íte d├┤le┼żit├ę inform├ície, pred ulo┼żen├şm ich chcete ulo┼żi┼ą resetujte svoje zariadenie Android pre─Ź├ştajte si nasleduj├║ci ─Źl├ínok:

Ako resetova┼ą v├Żrobn├ę nastavenia pomocou nastaven├ş

Pred pokra─Źovan├şm je potrebn├ę objasni┼ą, ┼że je vhodn├ę z├ílohova┼ą va┼íe ├║daje. Ke─Ć je hotovo, existuje dva sp├┤soby, ako to urobi┼ą, Prv├║ mo┼żno vykona┼ą z nastaven├ş posledn├ęho oper├ítora; druh├Ż poskytuje pr├şstup k obnove predin┼ítalovanej na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

pre tov├írensk├ę nastavenie telef├│n bez toho, aby ste pre┼íli do re┼żimu obnovenie, otvorte v telef├│ne ponuku ÔÇ×NastaveniaÔÇť. N├ízov karty / alternat├şvy sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą, ak ju zmen├ş v├Żrobca, obvykle je podobn├í. Napr├şklad v pr├şpade spolo─Źnosti Samsung mus├şte pred v├Żberom mo┼żnosti prejs┼ą do pon├║k ÔÇ×V┼íeobecn├í spr├ívaÔÇť a ÔÇ×Obnovi┼ąÔÇť.

V├Ą─Ź┼íinou, ke─Ć ste nastavili ÔÇ×NastaveniaÔÇť, mus├şte prejs┼ą na ÔÇ×Osobn├ęÔÇť a potom na ÔÇ×Z├ílohova┼ą a obnovi┼ąÔÇť, kde je mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje obnovi┼ą zariadenie tak, akoby bolo nov├ę.

Odtia─żto sa v├ím zobraz├ş inak potvrdzovacie spr├ívy, S├║ to jednoduch├ę formality, tak┼że na dokon─Źenie oper├ície sta─Ź├ş, ke─Ć vyjadr├şte svoj s├║hlas.

Potom mobiln├Ż telef├│n re┼ítartuje, vyma┼że v┼íetky ├║daje a zobraz├ş sa prv├í konfigura─Źn├í obrazovka, Zvy┼íok, ktor├Ż u┼ż pozn├íte: zadajte svoj ├║─Źet Google a v┼íetko znova nakonfigurujte.

Ako resetova┼ą v├Żrobn├ę nastavenia pomocou resetu

Obnova je n├ístroj, ktor├Ż sa pou┼ż├şva na obnovenie v├í┼ího zariadenia, najm├Ą ak u┼ż nem├íte pr├şstup k opera─Źn├ęmu syst├ęmu syst├ęmu. Za zmienku tie┼ż stoj├ş, ┼że existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako sa dosta┼ą do re┼żimu obnovenia pod─ża v├Żrobcu:

Google Pixel a Google Nexus: Stla─Źte tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti. Dr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo bez toho, aby ste ho uvo─żnili, stla─Źte hlavn├Ż vyp├şna─Ź, k├Żm sa telef├│n nespust├ş.

HTC: stla─Źte tla─Źidl├í na zn├ş┼żenie a zv├Ż┼íenie hlasitosti. Ke─Ć je jednotka stla─Źen├í, stla─Źte hlavn├Ż vyp├şna─Ź, k├Żm sa jednotka nespust├ş.

Samsung Galaxy S8 a S9: Stla─Źte tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie hlasitosti a Bixby. Bez uvo─żnenia stla─Źte tla─Źidlo nap├íjania, a┼ż k├Żm sa termin├íl nezapne. Ke─Ć sa na obrazovke objav├ş logo Samsung, uvo─żnite hlavn├Ż vyp├şna─Ź a zvy┼ín├ę tla─Źidl├í, ke─Ć sa syst├ęm Android objav├ş modro.

Samsung Galaxy S7 e verzia sk├┤r: Stla─Źte tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti nahor a nadol, fyzick├ę tla─Źidlo a vyp├şna─Ź. Stl├í─Źajte, k├Żm sa nedostanete k zotaveniu.

Sony: Ke─Ć sa objav├ş logo Sony a LED sa rozsvieti oran┼żovo, ru┼żovo alebo oran┼żovo, zapnite zariadenie a podr┼żte tla─Źidlo hlasitosti.

LG: Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo nap├íjania a tla─Źidlo hlasitosti, k├Żm sa na obrazovke nezobraz├ş ponuka resetovania.

Motorola: Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidl├í hlasitosti a nap├íjania, k├Żm sa jednotka nezapne.

OnePlus: postupujte rovnako ako spolo─Źnos┼ą Motorola.

Ke─Ć sa nach├ídzate v oblasti obnovy, vyh─żadajtealternat├şvne Zmaza┼ą ├║daje / obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia pomocou tla─Źidiel hlasitosti na telef├│ne. Potom ju vyberte pomocou sie┼ąov├ęho vyp├şna─Źa a nechajte jednotku vykona┼ą svoju pr├ícu. Po dokon─Źen├ş re┼ítartujte telef├│n a uvid├şte, ┼że va┼íe zariadenie svieti ako nov├ę.

T├íto met├│da bude pou┼ż├şva sa iba v osobitn├Żch pr├şpadochtj. ke─Ć sa telef├│n nespust├ş a sme n├║ten├ş obnovi┼ą ├║daje a nem├┤┼żeme z├şska┼ą pr├şstup k funkcii syst├ęmu. Toto je jedin├Ż vidite─żn├Ż rozdiel medzi t├Żmito dvoma, v├Żsledok pou┼żitia jedn├ęho alebo druh├ęho sa nemen├ş.