Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia Samsung Galaxy S6 (2 Met├│dy)

Samsung Galaxy S6 je skvel├ę zariadenie, ale niekedy ho mus├şte vr├íti┼ą tak, ako bolo, ke─Ć dorazilo do ┼íkatule. Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş s├şce nezbav├ş v┼íetky chyby, ale obnov├ş p├┤vodn├ę nastavenia telef├│nu a nesp├┤sob├ş ┼żiadne ┼íkody.

V ponuke m├íme ve─żk├ę mno┼żstvo ─Źl├ínkov o tipoch a trikoch S6. Od rootovania v├í┼ího S6 Edge po prisp├┤sobenie v├í┼ího Galaxy S6, m├íme pokryt├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu t├ęm. Ak m├íte probl├ęmy, m├íme k dispoz├şcii aj sprievodcu rie┼íen├şm probl├ęmov pre telef├│n Samsung S6 pre telef├│n.

Pozor: Obnoven├şm tov├írensk├Żch nastaven├ş S6 sa odstr├ínia v┼íetky ├║daje zo zariadenia. Nezabudnite z├ílohova┼ą v┼íetky d├┤le┼żit├ę s├║bory, ako s├║ kontakty a obr├ízky.

Zálohovanie vašich údajov:

Na z├ílohovanie d├┤le┼żit├Żch ├║dajov m├┤┼żete pou┼żi┼ą mno┼żstvo r├┤znych aplik├íci├ş, napr├şklad z├ílohu Google alebo Samsung Kies.

Met├│da 1: M├Ąkk├Ż reset

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş zariadenia je najjednoduch┼íie prostredn├şctvom nastaven├ş. Pred za─Źat├şm postupu znova z├ílohujte svoje ├║daje.

Reset je mo┼żn├ę vykona┼ą:

1. Otv├íranie v├í┼ího nastavenie a navig├ícia do Z├ílohova┼ą a resetova┼ą.

2. Klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít.

3. Teraz by ste na obrazovke mali vidie┼ą v├Żzvu so ┼żiados┼ąou o potvrdenie resetovania.

4. Potvr─Ćte a stla─Źte Reset zariadenia.

Teraz by mal by┼ą v├í┼í telef├│n obnoven├Ż na v├Żrobn├ę nastavenia.

Met├│da 2: Tvrd├Ż re┼ítart

Ak v├ím prv├í met├│da nefunguje alebo sa nem├┤┼żete dosta┼ą do ponuky nastaven├ş, existuje ─Ćal┼í├ş sp├┤sob, ako resetova┼ą zariadenie; pomocou ponuky Maintenance Boot Mode.

Factory_Reset

1. Vypnite zariadenie.

2. Ke─Ć je S6 vypnut├Ż, podr┼żte tla─Źidlo Objem hore, Domova Moc tla─Źidl├í nadol s├║─Źasne.

3. Tla─Źidl├í dr┼żte stla─Źen├ę, k├Żm sa telef├│n nena─Ź├şta do ponuky zav├ídzania.

4. Odtia─żto prejdite na Zmaza┼ą ├║daje / obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia pomocou kl├ívesov na ovl├ídanie hlasitosti sa pohybujte hore a dole. Vyp├şna─Ź potvrd├ş v├í┼í v├Żber.

5. ├Źs┼ą do ├üno, odstr├íni┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─ża, a op├Ątovn├Żm potvrden├şm pomocou vyp├şna─Źa.

6. Zariadenie teraz spust├ş obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş.

7. Po dokon─Źen├ş re┼ítartujte zariadenie posledn├Żm stla─Źen├şm vyp├şna─Źa.

Záver

Nie je to naj┼ąa┼ż┼íia ├║loha, ale je najlep┼íie vedie┼ą, ─Źo rob├şte, ak chcete v zariaden├ş obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia. Nezabudnite si z├ílohova┼ą s├║bory a mali by ste ├şs┼ą.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo m├íte in├Ż probl├ęm so svojim Galaxy S6, dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a my sa v├ím ozveme s rie┼íen├şm ─Źo najsk├┤r.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku