Ako obnoviť stratené záložky Safari pomocou iCloud

Ako obnoviť stratené záložky Safari pomocou iCloud 1

Safari, pôvodný prehliadač pre iPhone, poskytuje užitočnú funkciu záložiek, aby si najnavštevovanejšie webové stránky udržali pre seba, čo vám umožní okamžite sa vrátiť na konkrétnu webovú stránku a ušetriť tak na prechádzaní stovkami alebo tisíckami výsledkov vyhľadávania, aby ste našli vstupnú stránku. chceš ísť. Aj keď sa ľudia snažia ukladať záložky v telefóne iPhone Safari pre ľahký prístup k opakovaniu, môžu sa vyskytnúť problémy so záložkami, ktoré sú buď vymazané ľudskou chybou, chybou zariadenia, chybou aktualizácie iPhonu alebo nejako stratené.

Stratili ste svoje dôležité záložky, potom sa nemusíte obávať. Apple už poskytol riešenie. Môžete ich použiť iba na ich obnovu. Postupujte podľa jednoduchého sprievodcu nižšie a v niekoľkých jednoduchých krokoch sa dozviete, ako obnoviť stratené záložky Safari pomocou iCloud.

Obnovte stratené záložky Safari pomocou iCloud

Obnovte stratené záložky Safari pomocou iCloud

Ak chcete získať prístup k iCloud kvôli obnove údajov, musíte otvoriť webovú stránku v počítačoch Mac, Desktop alebo iPad. Neotvára sa na iPhone. „Prihláste sa“ do svojho iCloud vložte „e-mail a heslo“ a stlačte pravú „šípku“ pre prístup k iCloud. Po otvorení webovej stránky iCloud prejdite na položku „Nastavenia účtu“ kliknutím na ikonu. Ak chcete získať prístup k tejto funkcii, dotknite sa v rozšírenej časti položky Obnoviť záložky. V časti Obnoviť záložky sa zobrazí správa predstavujúca všetky uložené záložky Safari. V nasledujúcich sekciách budú záložky zoradené podľa dátumu. Vyberte záložky, ktoré chcete obnoviť, a ak chcete vybrať všetky, potom kliknite na „Vybrať všetko“ a pre proces kliknite na „Obnoviť“. Ak sú vaše záložky viacnásobné a vo vyššom počte, ich zotavenie bude nejaký čas trvať. Po dokončení procesu obnovenia kliknite na ikonu „Hotovo“ nižšie a proces ukončite.

Vlastníte iPhone, iPad alebo Mac a potrebujete tieto typy jednoduchých návodov? Potom zostaňte naladení na stĺpec Tipy a triky pre zariadenie iPhone od spoločnosti GetDroidTips.

Ak máte v súvislosti s tým nejaké otázky, vždy máte k dispozícii časť s komentármi.