Ako obnovi┼ą straten├ę z├ílo┼żky Safari pomocou iCloud

Ako obnovi┼ą straten├ę z├ílo┼żky Safari pomocou iCloud 1

Safari, p├┤vodn├Ż prehliada─Ź pre iPhone, poskytuje u┼żito─Źn├║ funkciu z├ílo┼żiek, aby si najnav┼ítevovanej┼íie webov├ę str├ínky udr┼żali pre seba, ─Źo v├ím umo┼żn├ş okam┼żite sa vr├íti┼ą na konkr├ętnu webov├║ str├ínku a u┼íetri┼ą tak na prech├ídzan├ş stovkami alebo tis├şckami v├Żsledkov vyh─żad├ívania, aby ste na┼íli vstupn├║ str├ínku. chce┼í ├şs┼ą. Aj ke─Ć sa ─żudia sna┼żia uklada┼ą z├ílo┼żky v telef├│ne iPhone Safari pre ─żahk├Ż pr├şstup k opakovaniu, m├┤┼żu sa vyskytn├║┼ą probl├ęmy so z├ílo┼żkami, ktor├ę s├║ bu─Ć vymazan├ę ─żudskou chybou, chybou zariadenia, chybou aktualiz├ície iPhonu alebo nejako straten├ę.

Stratili ste svoje d├┤le┼żit├ę z├ílo┼żky, potom sa nemus├şte ob├íva┼ą. Apple u┼ż poskytol rie┼íenie. M├┤┼żete ich pou┼żi┼ą iba na ich obnovu. Postupujte pod─ża jednoduch├ęho sprievodcu ni┼ż┼íie a v nieko─żk├Żch jednoduch├Żch krokoch sa dozviete, ako obnovi┼ą straten├ę z├ílo┼żky Safari pomocou iCloud.

Obnovte straten├ę z├ílo┼żky Safari pomocou iCloud

Obnovte straten├ę z├ílo┼żky Safari pomocou iCloud

Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k iCloud kv├┤li obnove ├║dajov, mus├şte otvori┼ą webov├║ str├ínku v po─Ź├şta─Źoch Mac, Desktop alebo iPad. Neotv├íra sa na iPhone. ÔÇ×Prihl├íste saÔÇť do svojho iCloud vlo┼żte ÔÇ×e-mail a hesloÔÇť a stla─Źte prav├║ ÔÇ×┼í├şpkuÔÇť pre pr├şstup k iCloud. Po otvoren├ş webovej str├ínky iCloud prejdite na polo┼żku ÔÇ×Nastavenia ├║─ŹtuÔÇť kliknut├şm na ikonu. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k tejto funkcii, dotknite sa v roz┼í├şrenej ─Źasti polo┼żky Obnovi┼ą z├ílo┼żky. V ─Źasti Obnovi┼ą z├ílo┼żky sa zobraz├ş spr├íva predstavuj├║ca v┼íetky ulo┼żen├ę z├ílo┼żky Safari. V nasleduj├║cich sekci├ích bud├║ z├ílo┼żky zoraden├ę pod─ża d├ítumu. Vyberte z├ílo┼żky, ktor├ę chcete obnovi┼ą, a ak chcete vybra┼ą v┼íetky, potom kliknite na ÔÇ×Vybra┼ą v┼íetkoÔÇť a pre proces kliknite na ÔÇ×Obnovi┼ąÔÇť. Ak s├║ va┼íe z├ílo┼żky viacn├ísobn├ę a vo vy┼í┼íom po─Źte, ich zotavenie bude nejak├Ż ─Źas trva┼ą. Po dokon─Źen├ş procesu obnovenia kliknite na ikonu ÔÇ×HotovoÔÇť ni┼ż┼íie a proces ukon─Źite.

Vlastn├şte iPhone, iPad alebo Mac a potrebujete tieto typy jednoduch├Żch n├ívodov? Potom zosta┼łte naladen├ş na st─║pec Tipy a triky pre zariadenie iPhone od spolo─Źnosti GetDroidTips.

Ak m├íte v s├║vislosti s t├Żm nejak├ę ot├ízky, v┼żdy m├íte k dispoz├şcii ─Źas┼ą s koment├írmi.