Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę ikony aplik├íci├ş pre Android (7 met├│dy)

deleted-android-app-ikony vybaven├Ż-image

Odstr├ínili ste n├íhodne niektor├ę ikony aplik├íci├ş pre Android vo svojom zariaden├ş?

Mo┼żno ste presko─Źili tlkot srdca alebo ste boli nerv├│zni, v┼íak? Nemaj├║ sa v┼íak ─Źoho b├í┼ą, preto┼że sa to deje!

Na┼í┼ąastie existuje ve─ża sp├┤sobov, ako sa dosta┼ą sp├Ą┼ą. Z├ívis├ş to v┼íak od v├í┼ího zariadenia, verzie opera─Źn├ęho syst├ęmu Android, ktor├Ż pou┼ż├şvate, a od typu ikony, ktor├║ chcete na─Ź├şta┼ą.

s├║visiace: Najlep┼íie Android softv├ęr pre obnovu d├ít

Pokia─ż ste zariadenie n├íhodou neodstr├ínili, obnovenie odstr├ínen├Żch ikon aplik├íci├ş nie je probl├ęm. Existuje ve─ża met├│d, ako to urobi┼ą a vyrie┼íi┼ą probl├ęm za p├ír min├║t.

Je to tvoj ┼í┼ąastn├Ż de┼ł!

Aby sme v├ím pomohli, zostavili sme pre v├ís nieko─żko rie┼íen├ş, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą bez oh─żadu na to, ak├Ż m├íte opera─Źn├Ż syst├ęm Android a ak├Ż typ ikony mus├şte z├şska┼ą. Testovali sme ka┼żd├║ z t├Żchto met├│d a ka┼żd├í z nich funguje.

Viete, ─Źo je najlep┼íia ─Źas┼ą?

Dokon─Źenie ka┼żdej met├│dy nebude trva┼ą ani dve min├║ty. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky na┼íe tipy a obnovi┼ą odstr├ínen├ę ikony aplik├íci├ş pre Android bez toho, aby ste prelomili pot!

Tak┼że, bez ─Ćal┼í├şch okolkov, za─Źnime.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę a ch├Żbaj├║ce ikony aplik├íci├ş

 1. Skontrolujte zásuvku aplikácie

  Z├ísuvka aplik├ície je zvy─Źajne najlep┼í├şm miestom, kde za─Źa┼ą, ak na zariaden├ş nem├íte z├íkladn├ę ikony. Ak si nie ste ist├ş, z├ísuvka aplik├ície je ikona v strede spodn├ęho doku, ktor├í otvor├ş ponuku, ktor├í obsahuje v├Ą─Ź┼íinu aplik├íci├ş n├íjden├Żch na va┼íom zariaden├ş.

  deleted-android-app-ikony-app-zásuvka

  Ikona zásuvky na aplikáciu

  1, Klepnite na ikonu Z├ísuvka na aplik├íciu na zariaden├ş. (Vyzer├í to ako ┼íes┼ą ┼ítvorcov alebo kruhov.) Ak tak urob├şte, zobraz├ş sa zoznam v┼íetk├Żch aplik├íci├ş v telef├│ne. Ak chcete zobrazi┼ą ─Ćal┼íie polo┼żky, m├┤┼żete listova┼ą po str├ínkach.

  2, N├íjdite aplik├íciu, ktor├║ chcete vytvori┼ą. (Ak ju nen├íjdete, v┼íetky zariadenia by mali ma┼ą v tejto ponuke umiestnen├║ funkciu vyh─żad├ívania.)

  3, Podr┼żte ikonu a otvor├ş sa Domovsk├í obrazovka,

  4, Odtia─żto m├┤┼żete ikonu necha┼ą kdeko─żvek. T├íto met├│da vytvor├ş nov├║ skratku na va┼íom zariaden├ş a d├║fajme, ┼że by mohla probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

  Zásuvka aplikácie na ploche

  Obrazovka nainštalovanej aplikácie

  Ak ste omylom odstr├ínili odkaz na z├ísuvku aplik├ície, nemus├şte sa ob├íva┼ą. Zaist├şte to tak, ┼że v tomto zozname skontrolujete met├│du sedem.

 2. Dlh├ę stla─Źenie medzery na ploche

  Z├şska┼ą v├Ą─Ź┼íinu ikon sp├Ą┼ą na va┼íom zariaden├ş by malo by┼ą dos┼ą ─żahk├ę. Mo┼żno ich nebudete musie┼ą pou┼żi┼ą ani na z├ísuvku aplik├ície, aby ste ich znova z├şskali.

  deleted-android-app-ikony-add-to-home-obrazovky

  Vyberte, ─Źo chcete prida┼ą na plochu

  1, Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob obnovenia stratenej alebo odstr├ínenej ikony / miniaplik├ície aplik├ície je dotkn├║┼ą sa a podr┼ża┼ą medzeru Domovsk├í obrazovka, T├íto met├│da by mala sp├┤sobi┼ą otvorenie novej ponuky s prisp├┤sobite─żn├Żmi mo┼żnos┼ąami pre va┼íe zariadenie.

  2, ─Äalej vyberte Widgety a aplik├ície otvori┼ą nov├ę menu.

  3, koh├║tik aplik├ície, Odtia─ż si m├┤┼żete vybra┼ą ikonu aplik├ície, ktor├║ ste omylom predt├Żm odstr├ínili.

  4, Podr┼żte ikonu a presu┼łte ju na miesto vo va┼íom zariaden├ş. (V┼żdy ju m├┤┼żete usporiada┼ą nesk├┤r.)

  5, Va┼ía aplik├ícia by teraz mala by┼ą presne tam, kde chcete, a bude pripraven├í na okam┼żit├ę pou┼żitie.

 3. Pridanie nov├ęho sp├║┼í┼ąa─Źa

  Ak m├íte probl├ęmy so sp├║┼í┼ąa─Źom, je dobr├ę nain┼ítalova┼ą ├║plne nov├Ż. V Obchode Play m├íte na v├Żber ve─ża mo┼żnost├ş a v┼íetky maj├║ nieko─żko r├┤znych funkci├ş na prisp├┤sobenie v├í┼ího zariadenia.

  deleted-android-app-ikony-google-play

  Dostupn├ę sp├║┼í┼ąa─Źe v obchode Google Play

  V pr├şpade, ┼że s├║ pre v├ís v┼íetky nov├ę, sp├║┼í┼ąa─Ź je aplik├ícia, ktor├í riadi rozlo┼żenie a vzh─żad plochy a z├ísuvky va┼íej aplik├ície.

  1, Nain┼ítalujte sp├║┼í┼ąa─Ź do svojho zariadenia. Otvorte ho stla─Źen├şm tla─Źidla Domov potom.

  2, Vyberte sp├║┼í┼ąa─Ź a teraz by ste mali ma┼ą in├║ plochu, pod─ża toho, ktor├║ ste sa rozhodli pou┼żi┼ą.

  3, Mali by ste by┼ą schopn├ş n├íjs┼ą a usporiada┼ą aplik├ície a ich ikony zvn├║tra internetu sp├║┼í┼ąa─Ź,

  Ak sa v├ím nep├í─Źi vzh─żad nov├ęho sp├║┼í┼ąa─Źa, m├┤┼żete sa kedyko─żvek vr├íti┼ą k mo┼żnosti z├ísoby alebo vysk├║┼ía┼ą nov├Ż.

  Ak chcete vidie┼ą nie─Źo v akcii, je tu ─Źl├ínok najlep┼íieho ─żahk├ęho sp├║┼í┼ąa─Źa Android.

 4. Op├Ątovn├ę povolenie zak├ízan├Żch aplik├íci├ş alebo h─żadanie skryt├Żch aplik├íci├ş

  Ak ste na svojom zariaden├ş zak├ízali alebo skryli ak├ęko─żvek aplik├ície, mohlo by to by┼ą pr├ş─Źinou ikony aplik├ície, ktor├í na va┼íom zariaden├ş s Androidom ch├Żba. Ak to znie dobre, m├┤┼żete sa uisti┼ą v ponuke aplik├íci├ş.

  1, Otvor aplik├ície alebo Ponuka aplik├íci├ş z ponuky Nastavenia.

  2, Klepnite na aplik├íciu, ktorej ikonu by ste chceli vidie┼ą znova.

  3, Ak vid├şte tla─Źidlo, ktor├ę hovor├ş Povoli┼ą / Spusti┼ą, pravdepodobne to bude zdrojom v├í┼ího probl├ęmu. Stla─Źen├şm prep├şna─Źa znova z├şskate ikony.

  deleted-android-app-ikony-app-info

  Obrazovka s informáciami o aplikácii

 5. Skontrolujte, ─Źi ste odstr├ínili cel├║ aplik├íciu

  Je mo┼żn├ę, ┼że ste aplik├íciu ├║plne odstr├ínili zo svojho zariadenia, nielen zo z├ístupcu na ploche? Z├ílohovanie v Obchode Play m├┤┼żete v┼żdy skontrolova┼ą.

  Ak to hovor├şinstall (namiestoaktualizova┼ąaleboOtvoren├ę), pravdepodobne ste omylom odstr├ínili cel├║ aplik├íciu.

  deleted-android-app-ikony-Odinštalácia

  Odinštalovanie aplikácie

  Odstr├ínili ste aplik├íciu a zabudli ste to? Aplik├íciu m├┤┼żete kedyko─żvek prein┼ítalova┼ą, ak ste ju dostali z obchodu, pri─Źom je k dispoz├şcii aj nieko─żko aplik├íci├ş na sklade.

  Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş je tie┼ż ─Ćal┼íou mo┼żnos┼ąou, ako obnovi┼ą norm├ílne fungovanie v├í┼ího zariadenia, je to v┼íak drastick├í mo┼żnos┼ą, preto pred zv├í┼żen├şm skontrolujte jednu z ─Ćal┼í├şch met├│d.

 6. Na─Ź├ştanie vlastn├Żch ikon zmizlo

  Na odl├ş┼íenie telef├│nu m├┤┼żu sl├║┼żi┼ą vlastn├ę ikony, ale aktualiz├ícia m├┤┼że neo─Źak├ívane sp├┤sobi┼ą, ┼że zmizn├║ z v├í┼ího zariadenia.

  deleted-android-app-ikony-prisp├┤soben├ę-ikony

  Prisp├┤soben├ę ikony

  Ak m├íte probl├ęmy s vlastn├Żmi ikonami alebo vlastn├Żm sp├║┼í┼ąa─Źom, obnovenie zariadenia alebo sp├║┼í┼ąa─Źa by malo vyrie┼íi┼ą va┼íe probl├ęmy, alebo m├┤┼żete kedyko─żvek vysk├║┼ía┼ą niektor├║ z ─Ćal┼í├şch met├│d v tomto zozname.

  Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o vlastn├Żch ikon├ích v syst├ęme Android, tu n├íjdete ─Ćal┼íie inform├ície, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu za─Źa┼ą.

 7. Ak ste odstr├ínili ikonu z├ísuvky aplik├íci├ş

  Ak ste omylom odstr├ínili ikonu z├ísuvky aplik├ície na va┼íom syst├ęme Android, nemus├şte sa zd├┤raz┼łova┼ą. Z├ísuvku na ikonu aplik├ície by malo by┼ą ─żahk├ę obnovi┼ą, ale kroky sa m├┤┼żu mierne l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od v├í┼ího zariadenia.

  deleted-android-app-ikony-Solo-akcie

  Obrazovka so samostatn├Żmi akciami

  Tu je nieko─żko sp├┤sobov, ako z├şska┼ą z├ísuvku aplik├ície sp├Ą┼ą:

  1, Zamierte na statick├Ż spodn├Ż panel na va┼íom zariaden├ş, zn├ímy ako Lower Dock, (Toto je ten, ktor├Ż zostane rovnak├Ż bez oh─żadu na to, na ktorej domovskej str├ínke ste.)

  2, Ak v nej nie je medzera, budete musie┼ą presun├║┼ą jednu z aplik├íci├ş na tomto paneli, aby ste vytvorili priestor pre z├ísuvku aplik├ície. Jedna z t├Żchto aplik├íci├ş m├┤┼żete odstr├íni┼ą tak, ┼że ju podr┼ż├şte stla─Źen├║ a potvrd├şte odstr├ínenie alebo presuniete do nevyu┼żit├ęho otvoru na svojej Domovsk├í obrazovka,

  3, Mala by sa zmeni┼ą na znamienko plus.

  4, Ak klepnete na t├║to ikonu, mala by sa objavi┼ą zoznam mo┼żnost├ş, z ktor├Żch m├┤┼żete vyplni┼ą medzeru.

  5, Vyberte ikonu ikona z├ísuvky aplik├ície dosta┼ą ho sp├Ą┼ą na plochu.

  6, Ak nevid├şte znamienko plus alebo sa aplik├ície zarovnaj├║ tak, aby sa zmestili do nov├ęho priestoru, dlho stla─Źte kl├íves Lower Dock a klepnite na predvolen├í ikona, Odtia─ż by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą n├íjs┼ą a vybra┼ą mo┼żnos┼ą z├ísuvky na aplik├íciu.

  Ke─Ć budete ma┼ą pr├şstup k z├ísuvke aplik├ície, bude ─żah┼íie obnovi┼ą v┼íetky odstr├ínen├ę alebo skryt├ę ikony.

S├║visiace ot├ízky Ostatn├ş ─żudia sa p├Żtaj├║

Pre─Źo zmizn├║ ikony aplik├íci├ş?

Ch├Żbaj├║ce ikony m├┤┼żu by┼ą sp├┤soben├ę chybn├Żm sp├║┼í┼ąa─Źom syst├ęmu Android, ne├║myselne odstr├ínen├Żmi aplik├íciami alebo skryt├Żmi aplik├íciami. V ka┼żdom pr├şpade ju m├┤┼żete r├Żchlo dosta┼ą sp├Ą┼ą bez probl├ęmov, pokia─ż ste ju e┼íte neodstr├ínili.

Trv├í obnovenie ikony aplik├ície nejak├Ż ─Źas?

Nie, obnova ikony aplik├ície nebude trva┼ą ani p├Ą┼ą min├║t. Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą, je skontrolova┼ą z├ísuvku aplik├ície, podr┼ża┼ą aplik├íciu, ktor├║ chcete skop├şrova┼ą, a umiestni┼ą ju na plochu.

Kde n├íjdem ikony ch├Żbaj├║cich aplik├íci├ş?

Pokia─ż ste aplik├íciu nezak├ízali ani neodstr├ínili, m├┤┼żete ich ─żahko n├íjs┼ą v z├ísuvke aplik├ície. Vyh─żadajte aplik├íciu, ktor├║ potrebujete na─Ź├şta┼ą, podr┼ża┼ą a umiestni┼ą na plochu.


Zhrn├║┼ą to v┼íetko

Ne├║myseln├ę odstr├ínenie ikon aplik├íci├ş m├┤┼że by┼ą boles┼ą. Na┼í┼ąastie existuje nieko─żko slu┼ín├Żch rie┼íen├ş, ak niektor├ę z nich zo zariadenia odstr├ínite a tieto odstr├ínen├ę aplik├ície m├┤┼żete r├Żchlo obnovi┼ą.

Pomocou t├Żchto nieko─żk├Żch tipov, ktor├ę sme spomenuli vy┼í┼íie, by ste teraz mali ma┼ą mo┼żnos┼ą obnovi┼ą do zariadenia takmer ak├║ko─żvek ikonu aplik├ície vr├ítane samotnej z├ísuvky na aplik├íciu. Aspo┼ł nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi sa v├í┼í prst znova sk─║zne.

Ak ste zme┼íkali jednoduch├Ż sp├┤sob obnovenia ikon odstr├ínen├Żch aplik├íci├ş alebo ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa jedn├ęho z krokov v tomto zozname, dajte n├ím vedie┼ą zanechan├şm spr├ívy v sekcii s koment├írmi ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok