Ako obnoviť obsah prítomný v schránke Android

Dnešný OS Android smartphones je navrhnutý tak, aby používateľom uľahčil prácu. Jedným takým aspektom je Schránka Android, Ak ste niekto, kto veľa textov, musíte použiť možnosti vystrihnúť, kopírovať a prilepiť na Gboard. Viete, že všetky posledné textové záznamy, ktoré ste skopírovali do schránky, zostanú v tomto priečinku? Aj keď použijete možnosť Prilepiť, zobrazí sa iba posledný text, ktorý ste skopírovali.

Máte však prístup k oveľa väčšiemu počtu vašich skopírovaných textových fráz ako len k posledným. V tejto príručke sme vám ukázali, ako môžete používať aplikáciu Google AKA Gboard a ako pristupovať k obsahu svojej schránky. Nielen, že vám tiež povieme, ako si môžete ponechať ľubovoľný výber textu navždy v schránke. Toto sa hodí pre tie texty, ktoré pravidelne kopírujete. Napríklad váš e-mail alebo meno atď. Pozrime sa, ako to urobiť.?

Prečítajte si teraz | Ako opraviť zlyhanie aplikácie pre Android na akomkoľvek smartfóne

Ako získať prístup k kopírovanému obsahu v schránke Android

Berieme Gboard, pretože je to produkt od spoločnosti Google. Takže, samozrejme, má najväčší počet používateľov na celom svete. Schránka fungovala naozaj dobre. V prípade, že niekto nepoužíva Gboard, skúste to. Môžeš stiahnite si aplikáciu Gboard z Obchodu Play.

Teraz je čas sa pustiť do akcie.

Note

Je dôležité, aby ste povolili schránku v aplikácii Gboard. Ak je zakázané, všetko, čo skopírujete a prilepíte, nezostane v schránke. Keď ich povolíte, tak ich neskôr neuvidíte.

Vieš | Ako prispôsobiť Android Emojis pomocou Gboard

Iné alternatívy

Ako také nie je povinné používať aplikáciu Gboard. Existujú rôzne ďalšie aplikácie tretích strán, ktoré môžete použiť na fungovanie funkcie schránky. Uistite sa, že všetko, čo si stiahnete, musí mať dobré verejné recenzie. Aj keď je to Gboard alebo akákoľvek iná aplikácia pre schránky Android, skúste stiahnuť iba z Obchodu Play. APK z neznámych zdrojov nie sú skutočne žiaduce smartphones,

Ľudia to často berú zľahka a inštalujú súbory APK z ľubovoľného zdroja. Pokúste sa tomu vyhnúť. Nezabudnite tiež do schránky systému Android pripnúť alebo skopírovať informácie, ako sú heslá, telefónne čísla, piny ATM atď. Môže to spôsobiť narušenie bezpečnosti a môže dôjsť k ohrozeniu vášho e-mailového alebo bankového identifikačného čísla. Nehovoríme, že sa to stáva vždy, ale vždy existuje možnosť, pokiaľ ide o citlivé informácie.

Dúfame, že táto príručka bola pre vás informatívna. Ak ste sa cítili rovnako, nezabudnite vyskúšať aj našich ďalších sprievodcov.

Tiež sa ti môže páčiť,