Ako obísť heslo Google po resetovaní mobilného telefónu s Androidom?

Android Factory Reset Protection (FRP) je bezpečnostné opatrenie, ktoré má zabrániť prístupu k vášmu mobilnému telefónu bez povolenia, a to aj po jeho resetovaní. Tým sa mobil uzamkne, takže keď ho niekto resetuje do továrne, požiada o prihlásenie sa pomocou pôvodného účtu Google, ktorý bol zaregistrovaný.

Týmto spôsobom nikto nebude môcť odomknúť mobil, ak nie je jeho majiteľom, niečo podobné tomu, čo sa deje s Apple ID na iPhone. Android FRP je skvelá voľba, ale Čo sa stane, ak zabudnete svoje vlastné heslo? Existuje niečo, čo môžete urobiť bez odoslania mobilného zariadenia technickej službe? Hneď potom, nie, ale je tu iMyFone LockWiper pre Android. Vysvetlíme vám ako preskočiť heslo Google pri resetovaní systému Android tým najjednoduchším spôsobom, aký existuje.

iMyFone LockWiper pre Android je najužitočnejšou a najbezpečnejšou možnosťou odomknutia mobilného telefónu

jednoducho odomknite mobil pomocou iMyFone LockWiper pre Android

Situácia, ktorú sme práve uviedli, je celkom bežná. Všeobecne platí, že značné množstvo používateľov sa prihlási do účtu Google, aby nakonfigurovalo Android, a potom naň úplne zabudli.

Keď chcete resetovať mobil, aby ste získali pôvodný výkon, darovať ho niekomu alebo predať, príde prekvapenie. Zdá sa, že FRS požaduje heslo k účtu Google špecifické pre prístup k systému Android a nepamätáte si ho.

V týchto prípadoch je najrozumnejšie odoslať zariadenie oficiálnej technickej službe, je to však proces, ktorý bude trvať niekoľko dní a bude vám tiež účtovaný poplatok. Sľubujete si, že už nikdy nezabudnete heslo, a potom sa pokúsite nájsť možnosti. Všade vám hovoria, že nemôžete nič robiť, kým sa to neobjaví iMyFone LockWiper (Android).

Táto aplikácia vám umožňuje prístup k mobilnému telefónu, aj keď nepoznáte heslo Google

Toto je najužitočnejšia alternatíva, akú môžete nájsť odomknite mobil a pri resetovaní preskočte heslo Google. Je to aplikácia, ktorú si nainštalujete do počítača, pripojíte mobil; a niekoľkými kliknutiami problém ukončíte.

Najlepšie na tom je, že iMyFone LockWiper pre Android má a super intuitívne a prehľadné rozhranie. Medzi jeho možnosťami nájdete len to, čo potrebujete, a v každom kroku vás s úplnou presnosťou dovedie k odomknutiu mobilného telefónu s Androidom.

Máte obavy z kompatibility? iMyFone LockWiper pre Android je kompatibilný s viac ako 6000 mobilnými telefónmi od najobľúbenejších výrobcov, ako sú Samsung, Xiaomi, LG, Huawei, Motorola a mnoho ďalších. Je to vyrovnané kompatibilný s Androidom 10, takže odomknutie mobilu nebude problém. Budete môcť vedieť, ako obísť FRP v Samsungu.

iMyFone LockWiper pre Android je aplikácia s príponou úspešnosť viac ako 98%Je úplne bezpečný, neobsahuje reklamu a má bezplatné technické služby. Ale ku všetkým týmto ako to funguje?

Ako obísť ochranu pred obnovením továrenských nastavení systému Android (FRP) bez znalosti hesla pomocou iMyFone LockWiper (Android)

Ako používať iMyFone LockWiper pre Android

Pre odstráňte ochranu pred obnovením továrenských nastavení bez znalosti hesla Google S iMyFone LockWiper pre Android stačí postupovať podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite a nainštalujte iMyFone LockWiper pre Android vo vašom počítači.
 2. Spustite aplikáciu a vyberte „Odstrániť zámok Google (FRP)“.
 3. Pripojte svoj mobil k počítaču cez USB kábel.
 4. iMyFone LockWiper pre Android automaticky rozpozná výrobcu a model vášho mobilného telefónu. Ak nie, opravte sa ručne. Stlačte „Ďalej“.
 5. Vyberte PDA, krajinu a operátora vášho mobilného telefónuUvoľnite sa, aplikácia vám ukáže všetko.
 6. Kliknite na „Stiahnuť“ a potom „Začať extrahovať“ aby aplikácia vytvorila odomykací balíček.
 7. Reštartujte mobil v „režime sťahovania“ (Fastboot) bez jeho odpojenia od počítača.
 8. Kliknite na „Štart“ a potom potvrďte proces inštalácie zadaním „000000“.
 9. Po dokončení inštalácie balíka sa mobil spustí v systéme Android, ale ešte nebude pripravený.
 10. Prejdite do ponuky Nastavenia a aktivujte „Režim vývojára“ sedemkrát stlačením tlačidla „Verzia systému alebo Číslo zostavy“ v časti „Informácie o telefóne“.
 11. Zadajte „Možnosti vývoja“ zariadenia a Aktivujte „Odomknutie OEM“.
 12. Stlačte „Ďalej“ a reštartujte mobil “Režim rýchleho spustenia”.
 13. Stiahnite si potrebný firmvér požadovaný aplikáciou.
 14. Po stiahnutí klepnite na „Začať extrahovať“ aby ste si ho nainštalovali do mobilu.
 15. Počkajte na dokončenie inštalácie a je to. Užite si Android bez FRP alebo overenia Google!

Ako uvidíte Aplikácia iMyFone LockWiper pre Android sa veľmi ľahko používa, ale to nie je jediná vec, ktorú táto aplikácia dokáže.

Zamknutú obrazovku môžete preskočiť aj v systéme Android

Odstráňte Android Lock Screen pomocou iMyFone LockWiper

Ako sme už uviedli, iMyFone LockWiper (Android) je veľmi kompletná aplikácia vo všetkom, čo sa týka preskočiť mobilné heslá. Už sme vám ukázali, ako obísť heslo Google a deaktivovať ochranu pred obnovením továrenských nastavení, najťažší oriešok.

Pravdou však je, že tento nástroj môžete použiť na mnoho ďalších vecí. Napríklad môžete preskočiť akúkoľvek uzamknutú obrazovku že váš mobil má vzor, ​​heslo, odtlačok prsta, PIN alebo odomknutie tvárou. Rovnako tak môžete odstrániť obrazovku mobilného zámku Samsung bez straty údajov, čo je veľmi zložité, ale čo dosiahnete v niekoľkých krokoch.

iMyFone LockWiper (Android) je platená aplikácia, ako si dokážete predstaviť, ale vďaka svojim funkciám a jednoduchému použitiu stojí za to investovať každé euro. Okrem toho je systém zákazníckych služieb veľmi dobrý a majú 30 -dňovú politiku vrátenia peňazí ak sa to nezdá ako dobrá aplikácia. Stručne povedané, je to jedna z najlepších aplikácií na odomknutie systému Android všetkými možnými spôsobmi.

Na čo čakáte, aby ste mobil odomkli a bez problémov ho znova používali?