Ako niekoho odomknúť Messenger

Nepochybne Facebook Messenger Je to jedna z najpopulárnejších chatových aplikácií. Môžete ju používať každý deň, ak si ju prečítate. Rovnako ako iné komunikačné metódy, aj v niektorých prípadoch musíte niekoho zablokovať, pretože je to veľmi nepríjemné alebo čokoľvek iné.

Po chvíli sa však môžete rozhodnúť, že už nie je potrebné blokovať osobu / profil. Do pekla, možno budete musieť pokračovať v komunikácii zo sebeckých dôvodov. V každom prípade tu je stručný návod, ako niekoho odomknúť Messenger, ktorá zahŕňa iOS, Android a webový prehľadávač.

Mobilné zariadenia

Rozhranie je veľmi podobné pre systémy iOS a Android. Existujú však menšie rozdiely.

iOS (iPhone a iPad)

krok 1

Klepnite na aplikáciu Messenger spustite ho a vyberte svoj profilový obrázok (vľavo hore).

krok 2

Prejdením prstom nadol a klepnutím na položku Ľudia v Preferenciách získate prístup k ďalším možnostiam. Uzamknuté je posledné v okne, ktoré obsahuje zoznam všetkých ľudí, ktorí sú na čiernej listine.

Ako niekoho odomknúť Messenger 2

krok 3

Dotknite sa kontaktu, ktorý chcete odblokovať, a stlačte tlačidlo „Odblokovať“ MessengerZobrazí sa kontextové okno so žiadosťou o potvrdenie rozhodnutia. Dotknite sa znova Odomknúť a od tohto kontaktu môžete prijímať textové správy a hovory.

Ako niekoho odomknúť Messenger 3

Rovnaké okno vám umožňuje niekoho odomknúť Facebook, Ako viete, je možné niekoho zablokovať Messenger a zostať priateľmi Facebook,

robot

krok 1

Znovu začnite výberom profilovej fotografie v rozhovore Messenger a prejdite na Ľudia. Odtiaľ sú slová trochu odlišné.

krok 2

Vyberte Blokovaní ľudia, ak chcete zobraziť profil na čiernej listine, a potom stlačte Odomknúť vedľa mena kontaktu. Android samozrejme tiež umožňuje danú osobu uzamknúť / odomknúť Facebook z toho istého okna

Metóda prehliadača

Táto metóda môže vyžadovať viac práce, ale je to praktická alternatíva. To je to, čo musíte urobiť.

krok 1

Choďte do Facebook v obľúbenom prehliadači a kliknutím na ikonu trojuholníka otvorte ponuku Iné.

ďalšie menu "data-recalc-dims ="1

krok 2

V rozbaľovacom okne vyberte položku Nastavenia a potom kartu Zamknúť (nachádza sa v ponuke vľavo).

spravovať zámok "data-recalc-dims ="1

Tu získate kompletný portál správy zámkov. Hľadáte „Blokovať správu“.

krok 3

Zoznam blokovaných kontaktov nájdete v časti „Blokovať správu“. Ak chcete odomknúť, stačí kliknúť na Odomknúť vedľa mena osoby. Nebudú žiadne kontextové okná s potvrdením, takže sa považujte za varovaného.

Ako niekoho zablokovať Messenger

Tu je stručné zhrnutie, ako zablokovať používateľov Messenger,

Žiadosť Messenger

Vstúpte do chatu a prejdite na to, čo chcete zablokovať. Zadajte diskusný postup a klepnite na profilový obrázok osoby, ktorú chcete zablokovať. Potom prejdite prstom nadol a klepnutím na Zamknúť zobrazíte ďalšie možnosti.

Ako niekoho odomknúť Messenger 4

Vyberte možnosť „Zamknúť Messenger“V ďalšom okne potvrďte výber v kontextovom okne. Upozorňujeme, že táto akcia osobu neblokuje Facebook,

Ďalším spôsobom, ako to urobiť, je dotknúť sa profilovej fotky v rozhovore, vyberte položku Ľudia a potom položku Blokovať. Klepnite na „Pridať niekoho“ a vyberte niekoho z vašich kontaktov.

Dôležitá poznámka

Neexistuje žiadna možnosť blokovať správy z komerčných stránok a profilov, nie je to len blok. Po klepnutí na profilový obrázok na stránke sa zobrazí správa Prijať oznámenia a Prijať správy. Klepnutím na tlačidlo vedľa položky Prijať správu ju deaktivujete.

prijať správu "data-recalc-dims ="1

Metóda prehliadača

Existujú dva spôsoby, ako niekoho zablokovať Messenger tu Prejdite na kartu Blokovanie (podľa popisu vyššie) a do poľa vedľa položky „Blokovať správu od“ zadajte meno kontaktu.

Ďalšou možnosťou je kliknúť na ikonu Messenger, vyberte vlákno rozhovoru, ktoré chcete blokovať, a kliknite na ikonu nastavení. Vyberte možnosť Blokovať a ste hotoví.

Zamknúť, skladom, odomknúť

Kto by teda podľa vás mal byť blokovaný alebo blokovaný?

Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými členmi komunity.