Ako necha┼ą hlasov├Ż kan├íl zapnut├Ż?

Discord-to je skuto─Źne jedna z prominentn├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę by ste na┼íli pri chate v hre. Je to ├║┼żasn├í platforma, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zamera┼ą sa na vylep┼íen├ę a vylep┼íen├ę hern├ę z├í┼żitky. Ale zamysleli ste sa niekedy nad scen├írom, v ktorom by ste mohli zanecha┼ą hlasov├Ż kan├íl v programe Discord?

No ├íno. Existuje mo┼żnos┼ą, ako ponecha┼ą hlasov├Ż kan├íl v programe Discord. Vysvetl├şme kroky potrebn├ę na jeho dosiahnutie.

Discord-jedna z perfektn├Żch mo┼żnost├ş komunik├ície v hre

Discord n├íjdete ako jednu z prominentn├Żch mo┼żnost├ş, ak m├íte radi hardcore hry. Po─Źas hrania hier budete ma┼ą pr├şstup k viacer├Żm pokro─Źil├Żm mo┼żnostiam komunik├ície s priate─żmi.

Discord v├ím ako hernej platforme poskytuje pr├şstup k nieko─żk├Żm pokro─Źil├Żm funkci├ím a funkci├ím. Priame spr├ívy svojim priate─żom by ste mohli odosiela┼ą, ak nechcete, aby mali ostatn├ş pr├şstup k v├í┼ímu chatu. V skuto─Źnosti v├ím Discord umo┼ż┼łuje posla┼ą DM niekomu, kto nie je v├í┼í priate─ż, ─Źo je jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş. E┼íte jedna vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą, ktor├í n├ís zaujala, je mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą falo┼ín├ę spr├ívy Discord.

Ako necha┼ą Voice Channel na Discord?

Je to jedna z najpriamej┼í├şch a najdostupnej┼í├şch mo┼żnost├ş, pre ktor├ę sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą. Opustenie kan├íla na serveri Discord by nebolo ve─żmi n├íro─Źnou ├║lohou. Ako tak├í nepotrebuje ┼żiadnu konkr├ętnu ├║lohu. Ak si v┼íak mysl├şte, ┼że nem├┤┼żete opusti┼ą hlasov├Ż kan├íl, najlep┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo presk├║ma┼ą mo┼żnosti jeho stlmenia.

Mo┼żnos┼ą necha┼ą hlasov├Ż kan├íl v programe Discord je pomerne jednoduch├í a ─żahko sa s n├şm pracuje. Met├│dy sa mierne l├ş┼íia pre po─Ź├şta─Źov├║ aplik├íciu aj pre mobiln├║ aplik├íciu.

Mali by ste by┼ą v hlasovom kan├íli, ak sa chcete riadi┼ą t├Żmto sprievodcom, ako necha┼ą Voice Channel v programe Discord. Mali by ste by┼ą na serveri a rozhodn├║┼ą sa pre ktor├Żko─żvek z kan├ílov v miestnosti.

Postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov a zistite, ako ponecha┼ą Voice Channel v programe Discord:

  • Ke─Ć ste v hlasovom kan├íli, mali by ste n├íjs┼ą mo┼żnos┼ą pre hlasov├Ż kan├íl, ako je tu zobrazen├ę
  • Klikni na Pripojen├Ż hlasov├Ż kan├íl mo┼żnos┼ą a z├şskate pr├şstup k ├║pln├Żm inform├íci├ím o pripojen├ş.

Inform├ície o pripojen├ş v├ím uk├í┼żu oblas┼ą, ku ktorej je v├í┼í server pripojen├Ż, a tie┼ż z├şskate pr├şstup k r├Żchlosti pingu v re├ílnom ─Źase.

Ikona Pripojenie hovoru – ikona so symbolom pripojenia pomocou tla─Źidla X by mala ozna─Źova┼ą mo┼żnos┼ą pripojenia alebo odpojenia od hlasov├ęho servera a hlasov├ęho kan├íla.

Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na ikonu a opust├şte hlasov├Ż kan├íl. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na t├║to ikonu a m├┤┼żete ├şs┼ą.

Nebola to pre v├ís jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ak h─żad├íte sp├┤sob, ako zanecha┼ą hlasov├Ż kan├íl v programe Discord?

M├┤┼żete dokonca prep├şna┼ą medzi r├┤znymi kan├ílmi. Na kan├íly sta─Ź├ş klikn├║┼ą ─żav├Żm tla─Źidlom.

Ako stlmi┼ą kan├íl v programe Discord?

Aj ke─Ć vy┼í┼íie uveden├ę tipy o tom, ako ponecha┼ą hlasov├Ż kan├íl na serveri Discord, m├┤┼żu by┼ą ├║─Źinn├ę a u┼żito─Źn├ę, m├┤┼żete sa zamyslie┼ą nad stlmen├şm kan├íla.

Tu s├║ tipy na stlmenie hlasov├ęho kan├íla v programe Discord:

  • Pod r├ím─Źekom, o ktorom sme diskutovali vo vy┼í┼íie uvedenej diskusii, by ste mali n├íjs┼ą podrobnosti o svojom ├║─Źte Discord.
  • Mali by ste by┼ą schopn├ş n├íjs┼ą svoj ├║pln├Ż n├ízov, zna─Źku a nieko─żko ikon Discord
  • Jednoducho kliknete na svojho avatara a zobrazia sa v├ím mo┼żnosti troch ikon dostupnosti – Online, v k─żude, bez vyru┼íen├ş a Nevidite─żn├Ż.

  • Mali by ste n├íjs┼ą aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti a jednou z nich by v├ím bolo pom├┤c┼ą stlmi┼ą alebo zapn├║┼ą zvuk hlasov├ęho kan├íla.
  • Kliknut├şm na mikrof├│n ikona vypne v├í┼í mikrof├│n, kliknutie na ikonu sl├║chadiel v├ím pom├┤┼że stlmi┼ą mikrof├│n aj sl├║chadl├í a posledn├í ikona v├ím umo┼żn├ş konfigurova┼ą pou┼ż├şvate─żsk├ę nastavenia.

Na po┼żiadanie m├┤┼żete dokonca zv├í┼żi┼ą odstr├ínenie hlasov├ęho kan├íla. Na odstr├ínenie kan├íla v┼íak mus├şte by┼ą spr├ívcom servera.

Pri odstra┼łovan├ş hlasov├ęho kan├íla v programe Discord postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch pokynov:

  • Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na kan├íl, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą.
  • V rozba─żovacej ponuke, ktor├í sa sem zobraz├ş, kliknite na Odstr├íni┼ą kan├íl.
  • Potvr─Ćte, ┼że chcete kan├íl odstr├íni┼ą.

No, to je v┼íetko. Hlasov├Ż kan├íl ste ├║spe┼íne odstr├ínili.

To by malo efekt├şvne zodpoveda┼ą v├í┼í dotaz na to, ako ponecha┼ą hlasov├Ż kan├íl v programe Discord. Ak sme to urobili zrozumite─żne, uk├í┼żte svoje uznanie zdie─żan├şm pr├şspevku na svojich soci├ílnych profiloch. Met├│da pou┼żit├í na to, ako ponecha┼ą hlasov├Ż kan├íl na disku Discord v aplik├ícii pre smartf├│ny, by v ide├ílnom pr├şpade mala zosta┼ą rovnak├í ako v aplik├ícii pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe, o ktorej sme pr├íve diskutovali.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/39j4OrN