Ako natrvalo odstrániť účet Bumble

Nárast zoznamovacích aplikácií radikálne zmenil spôsob, akým ideme von, spárujeme sa a pripájame sa. Aplikácie, ako sú Tinder a Trastabillar, vám uľahčia vyhľadávanie lásky zo súkromia vášho domu (alebo v niekoľkých ukradnutých chvíľach v práci). Základná myšlienka týchto aplikácií je jednoduchá: všetky profily ľudí vo vašej oblasti, ktorí sa nachádzajú vo vašom vekovom rozmedzí (a naopak), sa zobrazujú v „hromade písmen“, v postupnom slede obrázkov a textu, ktorý zdôrazňuje každú osobu. za váš súhlas. Ak chcete, prejdite prstom doprava; Ak sa vám nepáči, potiahnite prstom doľava. Zároveň vás títo ostatní posúvajú prstom doľava alebo doprava. Ak sa proti sebe posúvajú, je to náhoda a majú šancu sa zhovárať a dokonca sa stretnúť v skutočnom živote, aby zistili, či sa táto iskra počiatočného záujmu premení na skutočnú chémiu.

Bumbleova verzia tohto štandardného formulára je v podstate klon Tinder, ale s jednou dôležitou výnimkou: v Bumble musia ženy začať konverzáciu, keď sa zistí vzťah medzi priamymi pármi. Toto je nový prístup k online zoznamovaniu. Kvôli sociálnym normám a kultúrnym očakávaniam sú to muži, ktorí najprv pristupujú k ženám na väčšine zoznamovacích miest. Nevýhodou je, že od žien sa vyžaduje, aby sedeli a čakali, až sa k nim priblížia (čo je hlúpe, pretože obe strany už prejavili záujem vzájomným posunutím doprava) a aby neboli príliš Úprimne povedané, veľa chalanov je bezradných hlupákov, ktorých myšlienkou víťaznej línie je „chceš squash?“

V Bumble sa to nestáva tak často, pretože žena začína konverzáciu a má šancu nastaviť tón. Je, samozrejme, úplne slobodná, keď začína „chceš rozbiť?“. Ale pre ženy, ktoré uprednostňujú niečo trochu viac postupné, im to dáva šancu stanoviť očakávania od začiatku a poukazuje na bezradných trhákov, ktoré potrebujú. ísť trochu pomalšie.

Tento prístup zameraný na ženy pomohol Bumbleovi vyvinúť veľmi odlišný vzhľad v komunite jednotlivcov. Skutočne dezorientovaní majú sklon spadnúť z mapy a stránka si udržuje oveľa vyššiu úroveň vnímanej triedy ako Tinder. Toto je zobrazené predovšetkým v jednej kľúčovej štatistike: takmer 50% používateľov Bumble sú v skutočnosti ženy, na rozdiel od Tinder, kde viac ako 2/ /3 používateľov stránok sú muži.

Avšak, tento odvážny nový svet pre vás nemusí fungovať a môžete uprednostniť iný štýl zoznamky. Rôzne štýly pre rôznych ľudí a každý má svoje vlastné potreby. Možno ste sa stretli s pánom alebo pani priamo na Bumble a ste pripravení zavesiť vaše ostrohy. Či už ste unavení z randenia alebo ste dosiahli koniec svojho osobného vyhľadávania, je čas odstrániť účet Bumble a stiahnuť sa z trhu. V tomto článku vám ukážem, ako to urobiť. Ale najprv…

Vzdávate sa toho, pretože to nefunguje?

Len zopár vecí je frustrujúcich, ako byť v zoznamovacej aplikácii. Svoje najlepšie fotografie si môžete vložiť do svojho profilu, písať naj geniálnejšiu biografiu, aby vás pozdravil zvuk cvrčkov. Je to odmietnutie, iba to, že namiesto toho, aby ho niekto zamietol, má pocit, akoby ho odmietol celý internet. To nie je moc zábavné. Ale ak je to dôvod, prečo chcete odstrániť svoj účet Bumble, pravdepodobne by ste mali zvážiť odovzdanie ďalších vecí po vytvorení profilu a prístupe k aplikácii.

Skontrolujte sa

Overenie účtu je jednoduché a bezplatné a výrazne zvyšuje dôveryhodnosť vášho profilu, čo dokazuje, že nejde o robot. Doslova neexistuje žiadny dôvod. Je to pre vás bezplatná výhoda; vezmi to.

Vylepšite obrázok

Vaše fotografie sú najdôležitejšou vecou vášho profilu. Toto je nespravodlivé voči tým z nás, ktorí nie sú požehnaní dobrým vzhľadom filmovej hviezdy, ale je to realita. Dokonca aj obyčajní ľudia môžu robiť skvelé fotografie! Zabudnite na selfies a majte priateľa (alebo ešte lepšie profesionála), urobte nejaké skvelé fotografie. Poradcovia spoločnosti Bumble nám hovoria, že ľudia, ktorí využívajú všetky svoje obrázkové priestory (šesť v súčasnej iterácii aplikácie), majú lepšie miery zhody ako tí, ktorí majú len jeden alebo dva. Kľúčová taktika: získajte vonkajšie názory na svoje obrázky. Existujú weby na hodnotenie obrázkov, ktoré vaše obrázky postavia pred neznámych ľudí opačného pohlavia a získajú ich čestnú spätnú väzbu. To nemusí byť skvelé pre vaše ego, ale bude to skvelé pre váš index zápasu.

Naučte sa čítať a písať

Vaša biografia je dôležitým nástrojom pri hľadaní skutočnej lásky. Vaše fotografie musia byť dobré pre ľudí, aby sa dostali k vášmu životopisu, ale je ľahké mať dobré fotografie a potom prehrať zápasy, pretože váš životopis je nezmysel. Buďte úprimní o tom, kto ste a čo hľadáte. Ak si vtipný, buď vtipný. Ak nie, nepredstierajte niečo, čo si nemôžete nechať. Napíšte pútavú biografiu, ktorá ľuďom dáva dôvody, aby sa s vami chceli rozprávať. Uveďte svoje záujmy, svoje vzdelanie, prácu, čokoľvek, čo by mohlo viesť ku konverzácii. Ak sa nikto nezaujíma, aby ste ho mohli začať, nemôžete viesť rozhovor.

Začína byť náročnejšia

Najmä muži majú vo zvyku biť každého a potom dúfať v to najlepšie. V spoločnosti Bumble je to deštruktívne. Algoritmy penalizujú ľudí, ktorí priamo zasiahli každého, bombardovaním ich pozície na balíčku kariet. Ak si myslíte, že sa posúvate doprava, aby ste sa dostali na oblohu, v skutočnosti dáte svoj profil na spodok hromady. Začnite odmietať ľudí a získate viac zápasov.

Prestaňte byť tak nároční

Viem, čo som práve povedal, ale toto je iný typ selektivity. Mnoho používateľov Bumble sa rozhodne, že chcú niekoho, kto je vo veku medzi 40 a 45 a ktorý žije dve míle alebo menej. Vo veľkom meste to nie je nevyhnutne problém, ale ak žijete v Iowe, obmedzujete svoju rokovaciu skupinu o obrovský faktor. Po otvorení vekovej skupiny bude mať viac ľudí možnosť prezrieť si svoj profil a vždy môžete odmietnuť kohokoľvek, kto sa zdá byť príliš nezrelý. Rozšírením geografického rozsahu získate príležitosť stretnúť hodnotných ľudí.

Byť videný

Bumble umožňuje používateľom prepojiť sa so svojimi účtami Spotify, takže pokiaľ váš hudobný vkus nie je hrozne hrozný (a to aj v prípade, že je), určite by ste mali urobiť tento odkaz. Opäť je to niečo, o čom vám môžu vaše strany hovoriť, aj keď vám má povedať, ako je Conway Twitty hrozná, a mali by ste počúvať Johnyho Casha. (V skutočnosti by ste si mali vypočuť obidve.)

Odstráňte svoj účet Bumble

Ak ste už urobili každý pokus, ktorý sa chystáte urobiť, a chcete sa len zbaviť Bumble, tu je návod, ako to urobiť.

Ak chcete zo svojho telefónu iba odstrániť Bumble, musíte iba odstrániť aplikáciu. Váš profil stále existuje a ostatní ho môžu vidieť a poslať prstom, ale nedostanete žiadne upozornenia ani neodoláte nutkaniu prejsť späť. Ak nechcete zostať dlho, je to tak.

Po odstránení aplikácie Bumble už nebudete môcť odstrániť svoj účet Bumble a svoj profil úplne odstrániť tak, aby ho ľudia nemohli vidieť ani poslať prstom. Pravdepodobne to tak je: Bumble chce, aby sa v jeho zoznamoch profilov profilovania objavilo toľko používateľov, či už aktívnych alebo nie. Pred odinštalovaním si preto prečítajte nižšie uvedené pokyny, ako úplne odstrániť účet Bumble. Poznámka: Po odstránení účtu budete musieť znova začať, ak sa chcete do hry vrátiť.

Ako je váš účet Bumble prepojený s vaším účtom Facebook odstránenie účtu nie je také jednoduché, ako si myslíte. Najprv musíte prerušiť spojenie medzi Facebook a Bumble, potom odstráňte svoj účet Bumble a potom manuálne odstráňte aplikáciu Bumble.

Krok – jeden: odpojte svoj účet Bumble od účtu Facebook

Ak váš účet Bumble nie je prepojený s vaším účtom, nemusíte to robiť Facebook, ale väčšina účtov (a všetky predchádzajúce účty) sú prepojené.

V telefóne:

 1. Prihlasiť sa Facebook,
 2. Prejdite na „Nastavenia“ a potom na „Nastavenia účtu“.
 3. Vyberte „Aplikácie“ a „Prihlásiť pomocou Facebook, "
 4. Vyberte možnosť „Bumble“ a potom možnosť „Remove Application“.
 5. Po výzve potvrďte odstránenie.

Na stole:

 1. Prihlasiť sa Facebook vo vašom prehliadači
 2. Kliknite na šípku v pravom hornom rohu a potom na položku Nastavenia.
 3. V ľavom stĺpci kliknite na „Aplikácie a webové stránky“.
 4. Nájdite Bumblea začiarknite políčko vedľa neho.
 5. Kliknite na tlačidlo Odstrániť a potvrďte odstránenie.

Ako natrvalo odstrániť účet Bumble 1

Druhý krok: odstráňte účet Bumble

Ako natrvalo odstrániť účet Bumble 2

potom:

 1. Otvorte aplikáciu Bumble.
 2. Vyberte položku „Nastavenia“ a prejdite naspodok.
 3. Vyberte možnosť Odstrániť účet.
 4. Zadajte slovo „odstrániť“ a klepnite na Potvrdiť.

Krok č. 3: Zrušenie odberu funkcie Bumble Boost

Ak ste sa prihlásili na odber služby Bumble Boost, musíte prestať platiť Google Play Store alebo iTunes; v opačnom prípade vám bude účtovaná suma aj po odstránení účtu. Oba obchody majú sekciu prihlásenia, ktorú musí Bumble uviesť. Vyberte ju a odhláste sa.

Pre Android:

 1. Otvorené Google Play Store,
 2. Prejdite na „Účet a odbery“.
 3. Vyberte predplatné Bumble.
 4. Vyberte „Zrušiť“ a potvrďte zrušenie.

Pre iOS:

 1. Otvorte iTunes a App Store.
 2. Vyberte si Apple ID hore.
 3. Vyberte možnosť Zobraziť Apple ID “a potom„ Predplatné “.
 4. Vyberte položku Bumble.
 5. Vyberte možnosť Zrušiť odber a váš odber bude zrušený.

Ako natrvalo odstrániť účet Bumble 3

Vzdajte sa zoznamovacích aplikácií

Aj keď viac ľudí ako kedykoľvek predtým používa zoznamovacie aplikácie, je ich aj viac ako kedykoľvek predtým. Aplikácie ako Bumble a Tinder mohli uľahčiť zoznamovanie, ale to znamená, že prekážka vstupu je nižšia. To má zrejmé nevýhody. Opýtajte sa kohokoľvek, kto už nejaký čas používa aplikáciu na zoznamovanie, a pravdepodobne budete počuť rovnaké príbehy o šikanovaní, boji alebo všeobecnej nespravodlivosti online zoznamovania.

Zoznamovacie aplikácie uľahčili datovanie pre niektorých, ale nie pre všetkých lepšie. Sú navrhnuté ako hra a často sa s nimi zaobchádza. Pre problém tak dôležitý ako vzťahy to nie je dobrá vec. Iste, na chvíľu sú zábavné: Ak hľadáte príležitostné spojenia, uľahčujú ich. Ak hľadáte niečo vážnejšie alebo dlhodobejšie, aplikácie na zoznamovanie nemusia byť najlepším prístupom.