Ako natrvalo odstr├íni┼ą fotografie z v├í┼ího iPhone

iphone

Ak m├íte iPhone, pravdepodobne ho pou┼żijete na vytv├íranie dobr├Żch obr├ízkov, preto┼że ak nie─Źo vynik├í na termin├íloch Apple pre vysoko kvalitn├ę senzory a ┼ío┼íovky. Toto je mno┼żstvo fotografi├ş, ktor├ę m├┤┼żeme ma┼ą ulo┼żen├ę, tak┼że sa ur─Źite rozhodneme skry┼ą tie, ktor├ę sa n├ím p├í─Źia najmenej, ale v tomto pr├şpade bud├║ aj na─Ćalej zabera┼ą miesto v mobilnej ├║lo┼żnej pam├Ąti a iCloud, preto sa odpor├║─Źa, aby m├┤┼żeme ich vymaza┼ą,

Dnes uvid├şme, ako to m├┤┼żeme ├║plne a natrvalo odstr├íni┼ą gal├ęru n├í┼ího iPhone a t├Żmto sp├┤sobom z├şskate pam├Ą┼ąov├Ż priestor.

Odstr├í┼łte v┼íetky fotografie zo svojho iPhone

Predov┼íetk├Żm je v┼żdy vhodn├ę vytvori┼ą si z├ílo┼żn├║ k├│piu pre pr├şpad, ┼że sa m├Żlime a nakoniec odstr├ínime fotografie, ktor├ę nechceme. Na tento ├║─Źel m├┤┼żete pou┼żi┼ą Fotky Google aj iCloud. S oblakom Apple mus├şme by┼ą opatrn├ş, ak m├íme iba 5 GB bezplatn├ę ├║lo┼żisko preto┼że sme ich mohli r├Żchlo vyu┼żi┼ą.

iCloud

Po vytvoren├ş pr├şslu┼ínej z├ílohy prejdeme k ├║pln├ęmu vymazaniu na┼íich fotografi├ş. Za t├Żmto ├║─Źelom otvor├şme aplik├íciu fotografie n├í┼ího iPhone a budeme v ─żavom dolnom rohu, kde medzi r├┤znymi filtrami dn├ş, mesiacov a rokov si vyberieme mo┼żnos┼ą V┼íetky fotografie, ─Äalej kliknite na vybra┼ą A┼ż doprava a vyberte v┼íetky fotografie. Aby sme to dosiahli r├Żchlo, mus├şme pretiahnu┼ą prst po v┼íetk├Żch z nich bez toho, aby sme ho zdvihli, aby sa vybrali v┼íetky obr├ízky, nad ka┼żd├Żm obr├ízkom sa zobraz├ş modr├í zna─Źka. Po v├Żbere v┼íetk├Żch fotografi├ş kliknite na ikonu tla─Źidlo ko┼ía ┼że v pravom dolnom rohu n├íjdeme vymazanie v┼íetk├Żch fotografi├ş.

Odstr├ínen├ę fotografie sa ulo┼żia do do─Źasn├ęho prie─Źinka na 30 dn├ş

O─Źividne sme v┼íetky fotografie vymazali, ale v skuto─Źnosti to tak nie je. Uk├ízalo sa, ┼że Syst├ęm iOS vytv├íra automatick├Ż prie─Źinok, v ktorom sa ukladaj├║ fotografie, ktor├ę sme odstr├ínili po dobu 30 dn├şs, k├Żm sa nakoniec neodstr├ínia. T├Żmto sp├┤sobom v pr├şpade, ┼że sme nejak├ę omylom odstr├ínili, m├┤┼żeme ho znova z├şska┼ą.

Vymaza┼ą fotografie N├íh─żad telef├│nu Thumb1200 4 3

Preto, ak chcete pokra─Źova┼ą v ├║plnom vymazan├ş, mus├şte klikn├║┼ą na kartu fotografie, v ktorom n├íjdeme ─Ćal┼í├ş prie─Źinok s n├ízvom vyp├║┼í┼ąa, Akon├íhle ste v tomto albume, klikneme na vybra┼ą v pravom hornom rohu a nakoniec v Odstr├íni┼ą v┼íetky ktor├Ż sa nach├ídza v ─żavom dolnom rohu. Potvrdzujeme fungovanie a t├Żmto sp├┤sobom odstr├ínime v┼íetky fotografie z n├í┼ího iPhone.