Ako nastavi┼ą vyzv├í┼łacie t├│ny pre Android

Ste unaven├ş z po─Ź├║vania predvolen├ęho vyzv├í┼łacieho t├│nu v telef├│ne s Androidom? M├íte pocit, ┼że aktu├ílny vyzv├í┼łac├ş t├│n v telef├│ne s Androidom nezodpoved├í va┼íej osobnosti? Alebo chcete len zamie┼ía┼ą vyzv├í┼łacie t├│ny vo svojom telef├│ne s Androidom?

upren├Ż gif z kancel├írie

Ak ste na niektor├║ z vy┼í┼íie uveden├Żch ot├ízok prik├Żvli, ├íno, ste na spr├ívnom mieste. ─îi u┼ż ide o nastavenie prednastaven├ęho zvuku ako vyzv├í┼łacieho t├│nu alebo ob─ż├║benej piesne, v syst├ęme Android to zvl├ídnete nieko─żk├Żmi klepnutiami.

Vyzv├í┼łacie t├│ny o ─Źloveku prezradia ve─ża. Predstavte si to: Ste na sch├┤dzi na vysokej ├║rovni a zrazu v├ím zazvon├ş telef├│n s nepr├şjemnou pies┼łou vo vysokom rytme.

Bude┼í so mnou, ke─Ć poviem, ┼że teraz o tejto osobe uva┼żuje┼í ako o ve─Źierku a extrovertovi. A poviem v├ím, nie ste sami. Je ├║plne prirodzen├ę po─Źu┼ą na niekoho zariaden├ş vyzv├í┼łac├ş t├│n a pova┼żova┼ą ho za tak├ęho alebo tak├ęho.

Pointa je, ┼że vyzv├í┼łacie t├│ny m├┤┼żu ve─ża hovori┼ą o niekoho osobnosti. To bolo nie─Źo o vz┼ąahu medzi vyzv├í┼łac├şm t├│nom a osobnos┼ąou.

Teraz sa vr├í┼ąme k t├ęme tohto ─Źl├ínku. Dnes v├ís nau─Ź├şm, ako nastavi┼ą a zmeni┼ą prednastaven├ę alebo vlastn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny pre Android. Za─Źnime teraz bez ─Ćal┼íieho zdr┼żania.

S├║visiace:

Vytvorte si vlastn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny pre svoj Android

Ako nastavi┼ą svoju ob─ż├║ben├║ skladbu ako bud├şk v syst├ęme Android

─îo s├║ prednastaven├ę a vlastn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny?

Predvolen├ę vyzv├í┼łacie t├│ny v telef├│ne s Androidom sa naz├Żvaj├║ prednastaven├ę vyzv├í┼łacie t├│ny, zatia─ż ─Źo ak├Żko─żvek in├Ż zvuk alebo skladba nastaven├í ako vyzv├í┼łac├ş t├│n sa naz├Żva vlastn├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n.

Predvolen├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n je mo┼żn├ę nastavi┼ą alebo zmeni┼ą priamo v aplik├ícii Nastavenia. Vlastn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny je mo┼żn├ę nastavi┼ą z miestnych aplik├íci├ş prostredn├şctvom Nastavenia. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, aby ste vedeli, ako na to!

1. Prednastaven├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n pre hovory v syst├ęme Android

Telef├│ny Android disponuj├║ ┼íirokou ┼ík├ílou prednastaven├Żch vyzv├í┼łac├şch t├│nov v r├┤znych kateg├│ri├ích – zvuky pr├şrody, romantika, p├írty, oddanos┼ą a ─Ćal┼íie. Pod─ża v├í┼ího v├Żberu si m├┤┼żete vybra┼ą kateg├│riu a presk├║ma┼ą v nej vyzv├í┼łacie t├│ny.

Ako nastavi┼ą prednastaven├Ż alebo predvolen├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n pre Android

Ak chcete nastavi┼ą prednastaven├Ż alebo predvolen├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n pre Android, postupujte pod─ża t├Żchto krokov.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Nastavenia

Krok 2: Klepnite na Zvuk

aplik├ícia pre nastavenia v syst├ęme AndroidAplik├ícia Nastavenia

Krok 3: Klepnite na polo┼żku Vyzv├í┼łac├ş t├│n telef├│nu (SIM 1) / (SIM 2) v z├ívislosti od karty SIM, pre ktor├║ chcete zmeni┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n

nastavenia zvukuKlepnite na vyzv├í┼łac├ş t├│n telef├│nu

Krok 4: Pri zv├Ż┼íenej hlasitosti po─Ź├║vajte zvuky v zozname predvolen├Żch vyzv├í┼łac├şch t├│nov a vyberte ten, ktor├Ż chcete nastavi┼ą ako vyzv├í┼łac├ş t├│n

Krok 5: Klepnite na OK

vyberte vyzv├í┼łac├ş t├│nVyberte zvuk a klepnite na OK

Pre kartu SIM sa nastav├ş prednastaven├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n.

vyzv├í┼łac├ş t├│n bol zmenen├ŻPredvolen├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n bol zmenen├Ż

2. Vlastn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny pre hovory v syst├ęme Android

Prep├í─Ź, ┼że som nedv├şhal telef├│n. Nechal som sa unies┼ą tancom na vyzv├í┼łac├ş t├│n.

Anonymn├Ż

Milujete jamovanie k pies┼łam Enriqueho? Nem├┤┼żete sa dosta┼ą cez ÔÇ×Ocean EyesÔÇť Billie Eilish? Pre─Źo ich nenastavi┼ą ako vyzv├í┼łac├ş t├│n? V tejto ─Źasti ─Źl├ínku v├ím poviem, ako to urobi┼ą.

V─Ćaka vlastn├ęmu nastaveniu t├│nu zvonenia m├┤┼żete do telef├│nu s Androidom prida┼ą svoje ob─ż├║ben├ę zvuky alebo piesne. V├í┼í v├Żber vyzv├í┼łacieho t├│nu, ktor├Ż si nastav├şte v telef├│ne, v├ís m├┤┼że rozveseli┼ą, ak m├íte n├íro─Źn├Ż de┼ł. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, aby ste to nastavili!

Predt├Żm, ako za─Źnete nastavova┼ą svoju ob─ż├║ben├║ skladbu ako vyzv├í┼łac├ş t├│n, skontrolujte, ─Źi m├íte do zariadenia stiahnut├Ż form├ít mp3 skladby.

Ako nastavi┼ą vlastn├Ż zvuk ako vyzv├í┼łac├ş t├│n pre Android

Ak chcete ako vyzv├í┼łac├ş t├│n nastavi┼ą vlastn├Ż zvuk alebo skladbu,

Krok 1: Otvorte aplikáciu Nastavenia

Krok 2: Klepnite na Zvuk

aplik├ícia pre nastavenia v syst├ęme AndroidAplik├ícia Nastavenia

Krok 3: Klepnite na polo┼żku Vyzv├í┼łac├ş t├│n telef├│nu (SIM 1) / (SIM 2) v z├ívislosti od karty SIM, pre ktor├║ chcete zmeni┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n

nastavenia zvukuKlepnite na vyzv├í┼łac├ş t├│n telef├│nu

Krok 4: Posu┼łte zobrazenie nadol a klepnite na + Prida┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n

prida┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n pre vlastn├Ż zvukKlepnite na polo┼żku Prida┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n

Krok 5: Vyberte prie─Źinok, z ktor├ęho chcete vybra┼ą skladbu. M├┤┼że to by┼ą va┼ía miestna hudobn├í aplik├ícia, Disk, Spr├ívca s├║borov alebo ak├íko─żvek in├í aplik├ícia, v ktorej je ulo┼żen├í va┼ía miestna hudba.

Krok 6: Vyberte zvuk alebo skladbu, ktor├║ chcete nastavi┼ą ako vyzv├í┼łac├ş t├│n

vyberte vlastn├Ż zvuk pre vyzv├í┼łac├ş t├│nVyberte zvuk

Krok 7: Zvuk alebo skladba sa objav├ş v zozname vyzv├í┼łac├şch t├│nov. Kliknite na┼ł a kliknite na tla─Źidlo OK

vyberte zvuk a klepnite na OKVyberte zvuk zo zoznamu a klepnite na OK

Ako vyzv├í┼łac├ş t├│n bude pridan├Ż vlastn├Ż zvuk alebo skladba.

pridan├Ż vlastn├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│nBol pridan├Ż vlastn├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n

3. Vyzv├í┼łacie t├│ny upozornen├ş a upozornen├ş v syst├ęme Android

Nie je ┼żiadnym prekvapen├şm, ┼że vo svojom telef├│ne s Androidom m├┤┼żete zmeni┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n bud├şka a upozornen├ş. Niektor├ę zvuky bud├şka s├║ tak upokojuj├║ce, ┼że namiesto toho, aby ste praskli, budete lep┼íie spa┼ą. Nechajte upozornenia alone bu─Ć pr├şli┼í hlasn├ę, alebo pokojn├ę ako die┼ąa v hlbokom sp├ínku.

Je lep┼íie tieto zvuky zmeni┼ą, ako ┼żi┼ą s n├ísledkami neplodn├Żch vyzv├í┼łac├şch t├│nov.

Pozrite sa na tento vtipn├Ż ─Źl├ínok o vyzv├í┼łac├şch t├│noch r├íno.

Ako nastavi┼ą zvonenie bud├şka a upozornenia pre Android

Zistite, ako zmeni┼ą vyzv├í┼łac├ş t├│n bud├şka a upozornen├ş.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Nastavenia

Krok 2: Klepnite na Zvuk

aplik├ícia pre nastavenia v syst├ęme AndroidAplik├ícia Nastavenia

Krok 3: Klepnite na Roz┼í├şren├ę

pokro─Źil├ę nastavenia zvukuKlepnite na polo┼żku Roz┼í├şren├ę

Krok 4: Vyberte polo┼żku Predvolen├Ż zvuk upozornenia / Predvolen├Ż zvuk bud├şka

predvolen├ę zvuky bud├şka a upozornen├şZme┼łte predvolen├ę zvuky bud├şka a upozornen├ş

Krok 5: Vyberte vyzv├í┼łacie t├│ny, ktor├ę sa v├ím p├í─Źia, a pri ka┼żdom klepnite na OK

T├│ny zvonenia pre predvolen├ę zvuky upozornen├ş a bud├şka sa zmenia.

vyzv├í┼łacie t├│ny alarmov a upozornen├ş sa zmeniliZmenili sa vyzv├í┼łacie t├│ny alarmov a upozornen├ş

─îast├ę ot├ízky

Ako si m├┤┼żem stiahnu┼ą bezplatn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny do syst├ęmu Android?

Ak si chcete zadarmo stiahnu┼ą vyzv├í┼łacie t├│ny pre Android, prejdite na polo┼żku Nastavenia> Zvuk a vibr├ície> Vyzv├í┼łac├ş t├│n> Vyberte kateg├│riu> Klepnite na tla─Źidlo zvon─Źeka a v├Żberom karty SIM spustite s┼ąahovanie. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą bezplatn├ę aplik├ície na stiahnutie vyzv├í┼łac├şch t├│nov pre Android, ako napr├şklad Zedge, bezplatn├ę zvonenia pre Android Ôäó a bezplatn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny pre telef├│n s Androidom.

Ktor├í je najlep┼íia aplik├ícia na stiahnutie vyzv├í┼łac├şch t├│nov pre Android?

Zedge je najob─ż├║benej┼íia aplik├ícia na s┼ąahovanie vyzv├í┼łac├şch t├│nov, ktor├í pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą tapety, pozadia na video, vyzv├í┼łacie t├│ny a zvuky bud├şkov a upozornen├ş. Aplik├ícia je k dispoz├şcii zadarmo pri n├íkupoch v aplik├ícii. Upozor┼łujeme, ┼że aplik├ície na s┼ąahovanie vyzv├í┼łac├şch t├│nov tret├şch str├ín m├┤┼żu obsahova┼ą malware. Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako nastavi┼ą vlastn├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n, je stiahnu┼ą si ho lok├ílne z prehliada─Źa alebo hudobnej aplik├ície a nastavi┼ą ho ako vyzv├í┼łac├ş t├│n z aplik├ície Nastavenia.

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

5 Najlep┼íie aplik├ície vyzv├í┼łac├şch t├│nov pre zariadenia Android

Z├íbavn├í predpove─Ć zvonenia bud├şka – bo─Źn├ę delenie t├│nov alarmu

V├í┼í de┼ł vyzv├í┼łac├şch t├│nov

Vyzv├í┼łacie t├│ny sa m├┤┼żu zda┼ą bezv├Żznamn├ę, ale ovplyv┼łuj├║ v├ís viac ne┼ż jedn├Żm sp├┤sobom. Z├ímern├í slovn├í hra─Źka uveden├í vy┼í┼íie, vyzv├í┼łacie t├│ny skuto─Źne zlep┼íia v├í┼í de┼ł. Nepr├şjemn├ę zvonenie bud├şka v├ím m├┤┼że pokazi┼ą de┼ł t├Żm, ┼że v├ís r├íno najsk├┤r na┼ítve.

Zme┼íkan├ę upozornenie alebo hovor m├┤┼żu obr├íti┼ą pr├şliv proti v├ím. Preto je d├┤le┼żit├ę nastavi┼ą spr├ívny zvuk pre v├í┼í typ osobnosti a preferencie. Ne─Źakajte a ihne─Ć si zme┼łte vyzv├í┼łac├ş t├│n.

D├║fam, ┼że tento ─Źl├ínok priniesol ur─Źit├║ hodnotu pre v├í┼í ┼żivot a pou┼ż├şvanie syst├ęmu Android. Vedeli ste o t├Żchto psychologick├Żch ├║─Źinkoch vyzv├í┼łac├şch t├│nov? Nechajte svoje my┼ílienky ni┼ż┼íie v sekcii koment├írov. Uvid├şme sa nabud├║ce s ─Ćal┼í├şm zauj├şmav├Żm ─Źl├ínkom s n├ívodom. Bu─Ćte opatrn├ş a zosta┼łte v bezpe─Ź├ş! Na zdravie!