Ako nastavi┼ą vlastn├Ż n├ízov a profilov├Ż obr├ízok pomocou iMessage na iPhone …

Mnoho najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív na svete, napr├şklad WhatsApp, umo┼ż┼łuje ─żu─Ćom nastavi┼ą zobrazovan├Ż n├ízov a profilov├Ż obr├ízok. T├íto funkcia nebola v slu┼żbe iMessage a┼ż do pr├şchodu syst├ęmu iOS 13. Ak t├║to funkciu strat├şte v slu┼żbe iMessage, m├íte ┼íancu nastavi┼ą ┼ípeci├ílne meno a profilov├Ż obr├ízok. Najnov┼íia verzia syst├ęmu iOS v├ím umo┼ż┼łuje nielen nastavi┼ą ┼ípeci├ílne meno, ale teraz m├┤┼żete spravova┼ą svoj profilov├Ż obr├ízok priamo z va┼íej fotogal├ęrie, alebo m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą vlastn├Ż Memoji alebo Animoji, ak sa v├ím to p├í─Źi.

─î├ştajte ─Ćalej, preto┼że sme v├ím povedali, ako nastavi┼ą svoje meno a profilov├║ fotografiu konkr├ętne v aplik├ícii iMessage v syst├ęme iOS 13.

Ako nastavi┼ą svoje meno a profilov├Ż obr├ízok v iMessage

Upozor┼łujeme, ┼że ihne─Ć po aktualiz├ícii v├í┼ího iPhone na iOS 13 a otvoren├ş aplik├ície Spr├ívy sa automaticky zobraz├ş kontextov├í obrazovka, kde m├┤┼żete nakonfigurova┼ą svoje meno a profilov├Ż obr├ízok. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite ho.

kontajner vyroben├Ż v balen├ş {poloha: relat├şvny; v├Żpl┼ł dole: 56,25%; v├Ż┼íka: 0; prete─Źenie: skryt├ę; maxim├ílna ┼í├şrka: 100%; }. vnoren├Ż kontajner iframe, objekt typu .eded-container, vstavan├Ż .embed-container {position: absolute; vy┼í┼íie: 0; z─żava: 0; ┼í├şrka: 100%; v├Ż┼íka: 100%; }

Ak tento krok presko─Ź├şte, postupujte pod─ża t├Żchto krokov

1, Otvor to spr├íva aplik├ície a dotyk tri body horn├í ikona. Teraz hra┼ą Upravte meno a fotografiu,
2, V telef├│noch iPhone, ktor├ę podporuj├║ Memoji, si ich m├┤┼żete teraz vytvori┼ą. Tento krok m├┤┼żete presko─Źi┼ą a na ─Ćal┼íej obrazovke je prv├í konfigur├ícia profilov├ęho obr├ízka. Ak to chcete urobi┼ą, klepnite na Vyberte meno a fotografiu pri prvom nastaven├ş. Ak ste ho u┼ż nakonfigurovali, pokra─Źujte ─Ćal┼í├şm krokom.
3, Teraz si m├┤┼żete vybra┼ą fotografie z gal├ęrie klepnut├şm na V┼íetky fotografie alebo sa m├┤┼żete dotkn├║┼ą Kamera ikonu a kliknite na selfie. M├┤┼żete si dokonca vybra┼ą Animoji alebo Memoji. Po v├Żbere sa dotknite hotov├Ż,
4, Teraz sa zobraz├ş kontextov├ę okno s ot├ízkou, ─Źi chcete fotografiu pou┼żi┼ą na svoju fotografiu Apple ID a moja karta v kontakte. M├┤┼żete to prija┼ą dotykom Pou┼żi┼ą alebo m├┤┼żete ignorova┼ą dotykom Teraz nie,
5, Po nastaven├ş profilov├ęho obr├ízka m├┤┼żete zada┼ą svoje meno a priezvisko. To samozrejme nie je ma┼ą a va┼íe skuto─Źn├ę meno, tak┼że ak sa chcete v iMessage sta┼ą zn├ímym ako Darth Vader, viete ─Źo robi┼ą.
6, Navy┼íe si m├┤┼żete vybra┼ą, s k├Żm chcete zdie─ża┼ą svoje profilov├ę meno s va┼íou fotografiou. Tu s├║ dve mo┼żnosti: Iba kontakty a V┼żdy sa p├Żtam, Ten je lep┼í├ş pre ochranu s├║kromia.

V┼íetky tieto mo┼żnosti s├║ dostupn├ę aj z konfigur├ícia > spr├íva > Zdie─żanie mien a fotografi├ş,

─Äal┼íie n├ívody n├íjdete v ─Źasti Ako na to.