Ako nastaviť Samsung Galaxy S20 prvýkrát [Initial Setup Guide]

Pripravujeme sa na využitie nových funkcií na vašom nedávno obstaranom Galaxy smartphone? Tento kontext vám pomôže začať. V prípade, že potrebujete pomoc s nastavením vášho nového Samsungu Galaxy S20 prvýkrát som pripravil ľahkého sprievodcu úvodným nastavením ako referenciu zdarma. Tu je vysvetlené, ako nastaviť spoločnosť Samsung Galaxy S20 so všetkým, čo je v ňom, všetko pripravené na plné použitie.

Ak chcete používať nový smartphone, musíte ho vopred nastaviť. Preto je každý smartphone naprogramovaný pomocou sprievodcu počiatočným nastavením. Prostredníctvom tohto sprievodcu by užívatelia mohli aktivovať potrebné funkcie pomocou automatického nastavenia. To znamená, že to bude priamy proces. Medzi kľúčové funkcie smartfónov, ktoré je potrebné počas inštalácie aktivovať, patria Wi-Fi pripojenie a informácie o účte.

V tomto príspevku uvádzam skutočný proces nastavenia vykonaný na nedávno vydanom Samsungu Galaxy vlajkové lode, najmä Galaxy S20. Prečítajte si ďalšie podrobné pokyny.

Jednoduché kroky na nastavenie spoločnosti Samsung Galaxy S20 prvýkrát

Potrebný čas: 10 minút

Nasledujúce kroky ukazujú skutočný počiatočný proces nastavenia nového Samsungu Galaxy S20. Medzi hlavné funkcie, ktoré sa v tomto nastavení aktivujú, patrí Wi-Fi, prenos údajov, účet Google, zabezpečenie, účet Samsung a služby. Aby sme uľahčili začiatočníkom Android, poskytol som aj vizuálne reprezentácie vo forme snímok obrazovky, ktoré znázorňujú každú z uvedených pokynov. A tu je, ako Galaxy Uskutočňuje sa počiatočné nastavenie S20.

 1. Najskôr zapnite zariadenie.

  Vyhľadajte a dlho stlačte tlačidlo Side / Power na telefóne, kým sa nezobrazí logo Samsung. Prvý proces zavádzania môže trvať dlhšie, čo je normálne, aj keď je to jeho nové zariadenie. Takže trpezlivo čakajte.

  nastaviť galaxiu s20 - stlačením zapnite napájanie

 2. Po zavedení systému sa zobrazí prvá obrazovka nastavenia Poďme. Klepnite na šípku rozbaľovacej ponuky vedľa predvoleného jazyka.

  Ak tak urobíte, umožní vám zmeniť jazyk na preferovaný dialekt.

  nastaviť galaxiu s20 - vyberte jazyk

 3. Po nastavení jazyka pre použitie pokračujte klepnutím na šípku vpravo.

  Ďalej sa zobrazí nová obrazovka obsahujúca licenčnú zmluvu používateľa a príslušné informácie.

 4. Stačí klepnutím označiť prepínač pred „Prečítal (-a) som si všetko vyššie uvedené a súhlasím s nimi“, potom klepnite na Ďalej.

  Ak tak urobíte, označia sa všetky vyššie uvedené možnosti a potvrdí sa, že súhlasíte so zmluvnými podmienkami.

  nastaviť galaxiu s20 - súhlasiť s podmienkami a ďalšie

 5. Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí výzva na výber siete Wi-Fi. Posuňte zobrazenie nadol na zoznam dostupných sietí Wi-Fi a potom klepnutím vyberte preferované Wi-Fi.

  Uistite sa, že je zapnutý modem alebo bezdrôtový smerovač a či telefón vydáva dobrý signál. Vo vašom telefóne musí byť povolený aj prepínač Wi-Fi. Ak nevidíte svoju sieť Wi-Fi v zozname, môžete ju pridať ručne. Stačí klepnúť na ikonu Pridajte sieť potom postupujte podľa zvyšných pokynov na obrazovke a pridajte sieť. Ak je vaša sieť už na zozname, pokračujte ďalším krokom a pripojte sa k nej.

  nastaviť galaxiu s20 - vyberte sieť WiFi

 6. Do poskytnutého textového poľa zadajte správne sieťové heslo.

  Ak chcete zariadenie vyzvať na automatické opätovné pripojenie po reštarte alebo neočakávanom prerušení pripojenia k internetu, klepnutím zapnite prepínač automatického opätovného pripojenia, čím funkciu aktivujete.

  nastaviť galaxiu s20 - zadajte heslo WiFi

 7. Potom klepnite na tlačidlo Pripojiť.

  Budete presmerovaní späť na predchádzajúcu obrazovku, kde nájdete zoznam všetkých dostupných sietí Wi-Fi. Počkajte, kým telefón dokončí kontrolu kvality vášho internetového pripojenia a pripojte sa k sieti.A spojený Potom sa objaví menovka pod názvom siete. Znamená to, že váš telefón je už pripojený k sieti Wi-Fi.

  nastaviť galaxiu s20 - pripojiť sa k sieti Wi-Fi

 8. Pokračujte klepnutím na Ďalej.

  Ďalšou vecou, ​​ktorú váš telefón spracuje, je kontrola aktualizácií. Celý proces zvyčajne trvá niekoľko minút. Počkajte, kým telefón dokončí inštaláciu aktualizácií softvéru automaticky, a potom sa zobrazí výzva na ďalšie nastavenie.

  nastaviť galaxiu s20 - ďalšie pripojenie WiFi

 9. Na obrazovke Google sa zobrazí výzva na prihlásenie do účtu Google. Do zadaného textového poľa zadajte svoju e-mailovú adresu (Gmail) a pokračujte klepnutím na Ďalej.

  Nezabudnite zadať správnu e-mailovú adresu, ktorú chcete použiť na svojom zariadení.Ak ešte nemáte účet Google, klepnite na možnosť Vytvoriť účet Namiesto toho sa môžete tiež rozhodnúť skip tento proces však nezabudnite čo najskôr nastaviť, pretože na stiahnutie aplikácií a služieb v Obchode Play vo vašom zariadení je potrebný účet Google.

  nastaviť galaxiu s20 - zadajte e-mailovú adresu pre Gmail

 10. Na nasledujúcej obrazovke zadajte správne heslo pre svoj účet Google / Gmail a pokračujte klepnutím na Ďalej.

  Note že v hesle sa rozlišujú malé a veľké písmená. Ak chcete skontrolovať, či ste zadali správne heslo, môžete klepnutím na ikonu Zobraziť heslo v textovom poli Heslo zobraziť skutočný text, ktorý ste zadali.

  nastaviť heslo pre galaxiu s20 - gmail

 11. Ak sa zobrazí výzva, klepnite na Áno na druhom zariadení s Androidom, aby ste potvrdili a autorizovali prístup k svojmu účtu Google / Gmail.

  Toto je súčasť služieb Google 2- preverte systém, ktorý zaistí bezpečnosť vášho účtu. Po potvrdení prístupu na vašom druhom zariadení budú prístup k informáciám vášho účtu Google a použité na vašom Galaxy S20.

  nastaviť galaxiu s20 - dvojstupňová overovacia obrazovka

 12. Pokračujte klepnutím na Ďalej na nasledujúcej obrazovke.

  Zobrazí sa výzva na zadanie informácií o službách Google poskytnutých pre váš účet Google.

  nastaviť galaxiu s20 - overenie účtu Google

 13. Klepnutím na Viac zobrazíte ďalšie informácie a potom klepnutím na tlačidlo ACCEPT vyjadríte súhlas so zmluvnými podmienkami a zmluvami o službách Google.

  Pred klepnutím na tlačidlo ACCEPT si môžete prečítať a skontrolovať podrobnosti, aby ste pred dohodnutím objasnili zmluvné podmienky.

  set galaxy s20 - súhlas s podmienkami služieb Google

 14. Na ďalšej obrazovke sa zobrazí výzva na ochranu vášho zariadenia pomocou základných a pokročilých bezpečnostných možností, ako sú rozpoznávanie tváre, odtlačky prstov, vzor, ​​PIN a heslo. Môžete sa rozhodnúť preskočiť proces a nastaviť ho neskôr.

  Ak chcete pokračovať v tejto príručke, preskočte nastavenie zabezpečenia, klepnutím na Preskočiť napriek tomu potvrďte a pokračujte ďalším krokom.

  nastaviť galaxiu s20 - preskočiť nastavenie uzamknutej obrazovky

 15. Na ďalšej obrazovke budete požiadaní o kontrolu ďalších aplikácií. Klepnutím na začiarkavacie políčko vyberte aplikácie, ktoré chcete skontrolovať, alebo klepnutím na začiarkavacie políčko vedľa položky Všetky nasledujúce aplikácie zrušte výber všetkých aplikácií a preskočte proces kontroly. Potom pokračujte klepnutím na OK.

  Ak chcete pokračovať v tejto príručke, nechajte preskočiť proces kontroly aplikácií, aby ste ušetrili čas, nechajte prejsť na poslednú možnosť zrušenia začiarknutia všetkých políčok.

  nastaviť galaxiu s20 - kontrola ďalších aplikácií

 16. Počkajte, kým váš telefón pridá dokončovacie prvky.

  Na ďalšej obrazovke budete vyzvaní voliteľnými aplikáciami Samsung, aby ste si stiahli, keď bude k dispozícii Wi-Fi.

  nastaviť galaxiu s20 - získajte odporúčané samsungové aplikácie

 17. Ak chcete zastaviť automatické zastavenie alebo zastaviť automatické sťahovanie, klepnite na odškrtnutie oboch aplikácií. Potom pokračujte klepnutím na NEXT.

  Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí výzva na prihlásenie do účtu Samsung.

  nastaviť galaxiu s20 - zrušte začiarknutie aplikácií samsung

 18. Zadajte informácie o svojom účte Samsung, ak sú k dispozícii.

  Ak ste si ešte nezriadili účet Samsung, jednoducho klepnite na možnosť skip tento proces a neskôr si vytvorte svoj účet Samsung. Po prihlásení do účtu Samsung sa zobrazí výzva so špeciálnymi zmluvnými podmienkami pre používanie služieb spoločnosti Samsung.

  nastaviť galaxiu s20 - preskočiť prihlásenie na účet samsung

 19. Klepnite na označenie prepínača pred Prečítal som si všetky uvedené skutočnosti a súhlasím s nimi, potom klepnite na súhlasiť,

  Týmto potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasili so všetkými zmluvnými podmienkami spoločnosti Samsung týkajúcimi sa využívania jej služieb.

  zostaviť galaxiu s20 - súhlas s podmienkami samsungu

 20. Nakoniec klepnite na Dokončiť a dokončite proces počiatočného nastavenia.

  Dovtedy je všetko nastavené a pripravené.

  nastaviť galaxiu s20 - dokončiť nastavenie

materiály
 • Galaxy S20
 • Galaxy S20 Plus

Na ploche sa potom načíta a odtiaľ môžete začať načítať aplikácie, ktoré chcete používať vo svojom novom telefóne. Možno budete musieť niektoré nastavenia nakonfigurovať v niektorých aplikáciách, najmä pri ich prvom použití. Ak je to tak, postupujte podľa pokynov na obrazovke a všetko by malo byť nastavené.

Nastavenia a funkcie, ktoré ste vynechali alebo ktoré ste nenakonfigurovali počas úvodného nastavenia, môžete tiež kedykoľvek zmeniť alebo aktualizovať, kedykoľvek to potrebujete.

Ak chcete stiahnuť nové aplikácie a online obsah, ktorý chcete používať vo svojom zariadení, jednoducho choďte do Obchodu Play a pomocou svojich poverení Google autorizujte a potvrďte stiahnutia a nákupy Obchodu Play.

A to pokrýva všetko v tejto príručke. Neustále zverejňujte ďalšie komplexné návody, tipy a triky, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš nový Samsung Galaxy Smartphone S20.

Môžete sa tiež pozrieť na našu YouTube channel Ak chcete zobraziť ďalšie návody na používanie smartfónov a pokyny na riešenie problémov

TIEŽ PREČÍTAJTE: Ako sa pripojiť Galaxy S20 na sieť Wi-Fi (jednoduché kroky pomocou snímok obrazovky)