Ako nastavi┼ą kan├íl AFK na nes├║hlas

V├í┼í server Discord sa m├┤┼że spomali┼ą a nebude reagova┼ą, ak je na serveri s├║─Źasne ve─ża ─żud├ş. M├┤┼że by┼ą rozumn├ę do─Źasne vyhodi┼ą pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş nie s├║ akt├şvni, ale existuje lep┼í├ş sp├┤sob, kan├íl AFK. Neakt├şvni pou┼ż├şvatelia m├┤┼żete presun├║┼ą na kan├íl AKF, kde v ┼łom pou┼ż├şvatelia jednoducho zost├ívaj├║ a nem├┤┼żu posiela┼ą spr├ívy ani chatova┼ą. Nastavme kan├íl AFK na Discord.

Term├şn AFK skr├íten├Ż od kl├ívesnice ozna─Źuje stav pre pou┼ż├şvate─ża disku, ktor├Ż na tento ├║─Źel akt├şvne nepou┼ż├şva Discord alebo jeho po─Ź├şta─Ź. ─Żudia, ktor├ş hraj├║ a pou┼ż├şvaj├║ Discord na pozad├ş, sa v┼íak nepova┼żuj├║ za neakt├şvnych pou┼ż├şvate─żov. Chceme presun├║┼ą iba pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş nie s├║ v├┤bec akt├şvni, na kan├íl AFK.

Vytvorte kanál AFK na disku Discord

Ak chcete vytvori┼ą kan├íl AFK, mus├şte najprv vytvori┼ą kan├íl. Aj ke─Ć m├┤┼żete previes┼ą existuj├║ci hlasov├Ż kan├íl na kan├íl AFK, je lep┼íie vytvori┼ą samostatn├Ż kan├íl pr├íve na tento ├║─Źel. Otvorte Discord a vyberte server. Kan├íl AFK m├┤┼żete vytvori┼ą, iba ak ste spr├ívcom servera.

server noob player ladil afk kanál na nesúhlas

Teraz kliknite na n├ízov kan├íla a kliknite na Vytvori┼ą kan├íl, ─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ treba ma┼ą na pam├Ąti, je to, ┼że m├┤┼żete prev├ídza┼ą iba hlasov├ę kan├íly na kan├íl AFK. Tak┼że mus├şte za─Źa┼ą vytvoren├şm hlasov├ęho kan├íla.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ako povoli┼ą slu┼żbu push-to-talk po dohode

vytvori┼ą kan├íl na nes├║hlas pre AFK

Vyberte mo┼żnos┼ą hlas Channel a da┼ą jej vlastn├ę meno, aby ─żudia pochopili, ┼że ide o kan├íl AFK. Napr├şklad som pou┼żil meno Dead Channel (AFK).

vytvori┼ą hlasov├Ż kan├íl

Vytvorili ste kan├íl, teraz ho mus├şte iba previes┼ą na kan├íl AFK. Ak to chcete urobi┼ą, kliknite na n├ízov servera a kliknite na nastavenia servera,

nastavenie servera

V ─Źasti preh─żad prejdite nadol a m├┤┼żete tak urobi┼ą n├íjdite mo┼żnos┼ą kan├íla AFK,

┼żiadny kan├íl

Otvorte rozba─żovaciu ponuku a Vyberte kan├íl pr├íve ste vytvorili,

m┼Ľtvy kan├íl

Teraz nastavte ─Źasov├Ż limit AFK. Ak je osoba neakt├şvna dlh┼íie ako je ─Źasov├Ż limit AFK, presunie sa na tento kan├íl. Norm├ílne preferujem 5 min├║t, ale ak RPG hry hr├í viac ─żud├ş, m├┤┼żete nastavi┼ą ─Źasov├Ż limit na trochu dlh┼íie.

5    min├║ty

Kliknite na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą zmeny, Vytvorili ste kan├íl a konvertovali ho na kan├íl AFK.

ulo┼żi┼ą zmeny

Kedyko─żvek sa niekto presunie na kan├íl AFK, zobraz├ş mu kontextov├ę okno s ozn├ímen├şm, ┼że ste boli presunut├Ż na kan├íl AFK.

pop-up oznámenia

Posledn├ę slov├í

Kan├íl AFK je u┼żito─Źn├Ż nielen pre pohybuj├║cich sa ─żud├ş, ale ─żudia sa m├┤┼żu tie┼ż manu├ílne presun├║┼ą na kan├íl AFK, aby sa nerozpty─żovali upozorneniami. Ka┼żdop├ídne nemus├şte in┼ítalova┼ą AFK top V slu┼żbe Discord ako predt├Żm m├í spolo─Źnos┼ą Discord zabudovan├║ alternat├şvu, ktor├í veci e┼íte u─żah─Źuje. ─îo si mysl├şte o tejto met├│de? Dajte mi vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.