Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nastaviť budík Apple Watch s iPhone a hodinky sprievodca

Ako nastaviť budík Apple Watch s iPhone a hodinky sprievodca 1

Apple Watch prichádza s mnohými funkciami a samotné zariadenie funguje tiež ako hodiny. Ale ak ste niekedy uvažovali o nastavení budíka na hodinkách, môžete na ňom nastaviť budík Apple Pozri na. Nielen to, môžete použiť aj vy Apple Watch ako nočný stolík.

Dnes sa budeme deliť o určité vedomosti, aby sme pridali budík Apple Watch rôznymi spôsobmi, medzi ktoré patrí Siri a to aj so svojím vlastným Apple Watch,

Ako pridať budík na Apple pozerajte sa so Sirim.

Pravdepodobne to bola jedna z najjednoduchších metód, ako pridať alarm k vašim Apple zariadenie s hlasom AI pomáha Siri, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

    Môžeš sa opýtať Siri aktiváciou hlasovým príkazom ako je Siri, alebo si môžete nechať otočný gombík na hodinkách Apple. Keď sa zdvihne, musíte zadať príkaz napr. „Nastaviť budík na sedem tridsať M.“To je všetko a nastaví vás alarm na vašich hodinkách Apple. Ak chcete pridať nový budík, zopakujte rovnaký postup tak, že prejdete na príkaz svojho hlasového asistenta Siri na adrese Apple Watch,

Ako môžete nastaviť budík na hodinkách Apple pomocou priečinka s alarmom?

Zapnite budík Apple Watch

Nastavenie budíka bolo vždy jednoduché Apple Watch, podľa pokynov aktivujte budík na svojom zariadení Apple Watch,

    Prvá vec, otvorená Apple Watch a zistiť Larmapp.Choďte do Apple pozrite sa na a potom vyberte čas budenia ako “AM” alebo “POPOLUDNIE”.potom vyberte čas o jednu hodinu pomocou rotujúcej korunky na jablkovom zvonku. Potom si musíte vybrať “Minutes” opäť otočným gombíkom na Apple Teraz kliknite na tlačidlo “Set” použiť budík na hodiny s jablkami. To je všetko, postupujte podľa rovnakých krokov a nastavte ďalší budík alebo stlačte “Repeat” menu a podľa toho nastavte budík.

Okrem toho môžete tiež upravovať budík, vrátane mena, zmeny času budenia, odloženia, opakovania, údajov a okrem iného prispôsobiteľného.

Ako môžete odložiť a zastaviť budíky na svojom Apple Pozri na?

Zapnite budík Apple Watch

Používa sa, keď je aktivovaný váš alarm a začne zvoniť, tu máte možnosť oneskorenia času 5 minút alebo na základe nastaveného času. Môžete však použiť Apple pozrite sa na otočný gombík koruny, aby ste zastavili alebo vypli budík.

Skontrolujte aktivitu alarmu, ktorú ste nastavili na svojom telefóne Apple Watch,

Zapnite budík Apple Watch

Je tiež dôležité to vedieť „Koľko z vášho budíka by malo byť nastavené na hodinkách s jablkami.“ Kde môžete nočný stolík prebudiť Apple Watch a na obrazovke Apple Watch je zapnutá Apple Watch v nočnom režime musíte klepnúť na obrazovku, kde si môžete skontrolovať svoje „Alarmy“ pod hlavnými hodinami.

Ako odstrániť Apple Watch Budík

Zapnite budík Apple Watch

Je jednoduché a ľahšie nastaviť budík a odstrániť ho. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

    Najprv musíte otvoriť priečinok s upozorneniami na vašom počítači Apple Watch,Teraz kliknite na “Alarm” ktoré chcete zo svojho odstrániť Apple clock. Zľahka posuňte nadol a tam nájdete “Delete” menu, ktoré slúži na vymazanie alarmov. To je. Pokračujte v tom istom kroku pre ďalšie alarmy.

Nehovoriac o tom môžete tiež požiadať Siriho, aby odstránil alarmy z vášho Apple Watch, Zdá sa preto, že alarmy pridáva rovnakým spôsobom ako pridávanie pomocou Siri. Ak chcete tiež zvýšiť alebo znížiť jas vášho Apple Watch potom môžete upraviť jas Apple pozrite sa vedľa položky Aktivovať a deaktivovať obrazovku navždy. Čo je tiež užitočné, ak ste jeden Apple Watch okrem toho môžete odstrániť históriu Siri a diktátu uloženú na vašom Apple Watch,

Dúfame, že veríme, že ste pochopili a úspešne dokončili svoj alarm Apple pozrite sa pomocou iPhone spolu s ďalšími podobnými metódami. Chceme vedieť váš názor a spätnú väzbu, ak sa v nižšie uvedenej časti s komentármi zdieľa akákoľvek otázka.