Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram?

Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 1

Ak h─żad├íme najlep┼íiu vo─żbu s Whatsapp, prv├í mo┼żnos┼ą, ktor├í sa objav├ş vo va┼íej mysli, je Telegram. Pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ obozn├ímen├ş s telegram, Telegram je aplik├ícia okam┼żit├Żch spr├ív s mnoh├Żmi funkciami, ktor├ę nen├íjdete v ┼żiadnej inej aplik├ícii okam┼żit├Żch spr├ív. Ale spolu s funkciami je bezpe─Źnos┼ą ─Ćal┼í├şm d├┤le┼żit├Żm faktorom pre lep┼íiu spo─żahlivos┼ą. Ako nastavi┼ą z├ímky hesiel v telegramovej aplik├ícii.

Pokia─ż ide o funkcie, telegram je zabalen├Ż, ktor├Ż pou┼ż├şvate─ż v┼żdy potrebuje. Od Superchat Group po Brand Channels s mnoh├Żmi administr├ítorsk├Żmi pr├ívami a integr├íciou robotov druhej a tretej strany. Toto je ─Ćal┼íia t├ęma d┼ła, o ktorej budeme diskutova┼ą nesk├┤r.

Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 2

Uzamknutie hesla v aplikácii Telegram

K├│d hesla je v┼żdy najlep┼íou mo┼żnos┼ąou zabezpe─Źenia pred ne┼żiaducimi polo┼żkami v aplik├ícii. Telegram n├ím poskytuje jednoduch├Ż a spo─żahliv├Ż sp├┤sob nastavenia z├ímku hesiel v aplik├ícii. Pri nastavovan├ş postupujte pod─ża nasleduj├║cich pokynov:

    Otvoren├ę Aplik├ícia telegramu z App Drawer.Touchez on Ponuka ikona z─żava hore. cvaknutie nastavenie ┼át├ştok. lis Ochrana osobn├Żch ├║dajov a bezpe─Źnos┼ąy ┼ít├ştok. lis L├Âsenordl├ąs v sekcii zabezpe─Źenia. Prek├í┼ża┼ą L├ąskodsl├ąsbrytare, Z rozba─żovacej ponuky vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą uzamknutia.

Ak m├íte nejak├ę probl├ęmy pri ─Ź├ştan├ş vy┼í┼íie uveden├Żch postupov alebo ak kon├íte lenivo, sta─Ź├ş sa pozrie┼ą na sn├şmky obrazovky ni┼ż┼íie.

Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 3

Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 4Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 5Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 6Ako nastav├şm z├ímky hesiel v aplik├ícii Telegram? 7

Pre─Ź├ştajte si aj toto: Pou┼żite tieto Instagram Funkcie na kontrolu s├║kromia

To je v┼íetko, v telegramovej aplik├ícii ste povolili z├ímok hesla. Pri ka┼żdom otvoren├ş aplik├ície bude teraz k dispoz├şcii ─Ćal┼íia ├║rove┼ł zabezpe─Źenia. Ke─Ć aplik├íciu zavriete, automaticky sa odomkne. Ale ak chcete zmeni┼ą krit├ęri├í pre postup uzamykania, m├┤┼żete si vybra┼ą jednu zo ┼ítyroch mo┼żnost├ş, tj. 1 min├║ta, 5 min├║t, 1 hodina, 5 hod├şn. To znamen├í, ┼że ak sa rozhodnete 1T├íto mo┼żnos┼ą min├║t automaticky uzamkne aplik├íciu 1- min├║tu od odchodu alebo prepnutia z aplik├ície.